Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

VIP ekranas Vilniuje „Ozas“

Ozo g. / Kalvarijų g. / Kareivių g.

Aukščiausios kokybės ekranas Vilniaus mieste
478.000 kontaktų per sav.

Plačiau...

VIP ekranas Klaipėdoje

Baltijos pr. / Minijos g.

Aukščiausios kokybės ekranas Klaipėdos mieste
428.000 kontaktų per sav.
ECO ekranas

Plačiau...

VIP ekranas Šiauliuose

Žemaitės g. / Dubijos g.

Aukštos kokybės ekranas
457.000 kontaktų per sav.
ECO ekranas

Plačiau...

 

Lauko ekranų reklamos transliacijų naudingumo statistika - 400% dažniau mato kintančio vaizdo reklamąLauko ekranų reklamos transliacijų naudingumo statistika - reklamuojamą prekinį ženklą vertina 48% patikimiauLauko ekranų reklamos transliacijų naudingumo statistika - 25,5% lauko reklama didina pardavimų vidurkįLauko ekranų reklamos transliacijų naudingumo statistika - 61% reklamos stebėtojų tikisi informacijos apie prekes ir paslaugas

 

Reklama lauko ekranuose

Lauko ekranai Lietuvoje ir Latvijoje

Media ekranai

Traukos objektai

Akcijų, specialių pasiūlymų prenumerata (įvairios nuolaidos siekiančios net iki 75%)

Ekranai ir kainos

 

Visos kainos reklamos transliacijų lauko ekranuose ...

Paslaugos

 

Reklamos transliacijos lauko ekranuose

„OWEXX“ yra startuojančių, vidutinių įmonių ir gerai žinomų prekės ženklų partneris, dirbantis ranka rankon tam, kad klientai būtų matomi. „OWEXX“ visada stengiasi pasiūlyti tinkamiausias sąlygas, kad reklama būtų matoma ir sėkminga.

Daugiau

Norite parduoti sklypą reklaminiam plotui?

Turite sklypą, kurį norėtumėte parduoti reklamai? Perkame sklypus įvairiose Lietuvos miestuose, miesteliuose, prie didžiųjų kelių, autostradų ir kitų vietų.

Daugiau

Reklamos plotų, stendų supirkimas

Superkame įvairių matmenų reklamos stendus, stovus, ant pastatų esančias plokštumas ir kitus reklamos plotus visoje Lietuvoje.

Daugiau

 

Reklaminių klipų kūrimas

Prekės ženklo įvaizdis turi didelę reikšmę sėkmingai įmonės veiklai. Kurdami klipus lauko LED ekranams atsižvelgiame į kliento tikslus, prekinio ženklo stilių, naudojamą komunikaciją kituose sklaidos kanaluose.

Daugiau

LED ekranų nuoma renginiams

Ekranų nuoma tampa neatsiejama švenčių, renginių, koncertų, parodų, reklaminių kampanijų sudedamoji dalis. Reklama pateikiama LED ekranuose, šiuolaikiniai sprendimai bei naujos formos pavers, bet kokį renginį moderniu ir išskirtiniu.

Daugiau

LED vaizdo ekranų prekyba, įrengimas

Prekiaujame bei įrengiame įvairių matmenų LED vaizdo ekranus, skirtus transliuoti reklamą lauke ir viduje. Atsižvelgę į Jūsų pageidavimus, mes Jums pasiūlysime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį LED vidaus ar lauko ekraną.

Daugiau

Reklama lauko ekranuose

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?