Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Ekranas „Nordika“
Vilnius

Kontaktų skaičius per savaitę - 250.000 Kontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro lauko ekranus

 

Pagrindinė ekrano informacija

Lauko ekranas, įrengtas ant prekybos centro „Nordika“ fasado, organiškai įsilieja į vietovės vaizdą ir patraukia dėmesį.
Vieta – Vikingų gatvė 3, Vilnius.
Ekrano dydis – 30,11 kv. m (4,48 x 6,72 m).
Ekrano rezoliucija – 448 x 672 pikseliai.
Vidutinis kontaktų skaičius per savaitę – 250 000.

 

 

Lauko ekranas Vilniuje „Nordika“

Lauko ekranas „Nordika“, įrengtas ant prekybos centro fasado, yra puikus pavyzdys, kaip lauko LED ekranai gali įsilieti į miesto kraštovaizdį, tačiau taip pat būti matomi ir traukti dėmesį. Didelis, aukštos kokybės LED ekranas patraukia ne tik vykstančių į prekybos centro „Nordika“ dėmesį, tačiau ir pro šalį važiuojančių. Lauko ekranas yra pakeliui į Tarptautinį Vilniaus oro uostą, todėl Jūsų transliuojamą reklamą matys ne tik vilniečiai ir svečiai iš kitų Lietuvos miestų, vykstantys į oro uostą, tačiau ir turistai iš užsienio šalių. Aplink yra viešbučių, automobilių nuomos punktas – tai irgi lemia gausų transporto priemonių judėjimą vietovėje.

Tačiau ne tik netoliese įsikūręs oro uostas lemia didelę auditoriją. Dideliame prekybos centre „Nordika“ yra galybė parduotuvių, pritraukiančių gausius būrius lankytojų. Tai „Senukai“, „Rimi“, „Elektromarkt“, „Jysk“, „Sports Direct“ ir kitos parduotuvės, o visai šalia – itin populiarus prekybos centras „IKEA“, į kurį vykti apsipirkti mėgsta ne tik vilniečiai, bet ir miesto svečiai.

Vilniuje gyvena daugiau nei pusė milijono gyventojų. Vienas pagrindinių reklamos kampanijos vykdymo šalies sostinėje pliusų – galite būti užtikrinti, kad Jūsų reklamą matys ne tik vilniečiai, tačiau ir čia besilankantys miesto svečiai iš kitų Lietuvos vietų ir turistai iš užsienio šalių. Lauko ekranai Vilniuje tinka tiek reklamai, skirtai lokaliai tikslinei grupei, pavyzdžiui, Vilniaus regiono gyventojams, vilniečiams ar gyvenantiems konkrečiame mikrorajone, ar, šio ekrano atveju, vykstantiems į oro uostą ir parduotuves; tiek plačiai auditorijai ar net prekės ženklo žinomumo didinimui tarptautiniu mastu.

Dėl reklamos transliacijų LED lauko ekrane „Nordika“ ir kitų ekranų Vilniuje susisiekite užpildydami puslapio apačioje esančią kontaktų formą, el. paštu vilnius@owexx.lt arba susisiekite žemiau nurodytais kontaktiniais telefonais.

Pagrindiniai ekrano privalumai

 • Ekrano dydis – 30,11 kv. m (4,48 x 6,72 m).
 • Ekrano rezoliucija – 448 x 672 pikseliai.
 • Vidutiniškai 250 000 kontaktų per savaitę.
 • Lauko ekranas įrengtas ant didelio prekybos centro „Nordika“ pastato.
 • Netoliese – itin populiari parduotuvė „IKEA“.
 • Lauko ekranas yra netoliese Tarptautinio Vilniaus oro uosto.
 • Prekybos centre „Nordika“ įsikūrę populiarios ir daug lankytojų sulaukiančios parduotuvės „Senukai“, „Jysk“, „Sports Direct“, „Rimi“.
 • Netoliese – parduotuvė „Decathlon“.
 • Aplink prekybos centrą įsikūrę viešbučiai, automobilių nuomos salonas, todėl lauko ekranas gali patraukti ir turistų dėmesį.
 • Šalia yra Šimtmečių girių parkas.
 • Aplink įsikūrę verslo centrai, įvairios įmonės, daug automobilių stovėjimo aikštelių.

 

 

Statistika

Kontaktų kiekis ~250.000 darbo dienomis bei savaitgaliais ekrane „Nørdika“, Vilnius

 

 

 

Ekrano nuotraukos

 

Ekranas Vilniuje - „Compensa“

Ekranas Vilniuje - „Compensa“

 

Ekrano vieta mieste

Ekranas „Nørdika“
Vikingų gatvė 3, Vilnius

Media ekranai

Traukos objektai

Domina reklamos stendas?

Jūsų duomenys