Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Ekranas „Naftininkų“
Mažeikiuose

Kontaktų skaičius per savaitę - 187.000 Kontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro lauko ekranus

 

Pagrindinė ekrano informacija

LED lauko ekranas, įrengtas judrioje sankryžoje, miesto centre – optimalios sąlygos reklamai Mažeikių mieste.
Ant parduotuvių ir restoranų komplekso stogo įrengti du aukštos kokybės vaizdo ekranai, nukreipti į skirtingas gatvių puses.
Vieta – Naftininkų g. ir Žemaitijos g. sankryža, Mažeikiai.
Ekrano dydis – 18,6 kv. m (6,4 x 2,9 m).
Ekrano rezoliucija – 640 x 288 pikseliai.
Vidutinis kontaktų skaičius per savaitę – 187 000.

 

Lauko ekranas Mažeikiuose „Naftininkų“

LED lauko ekranas „Naftininkų“ – tai aukštos kokybės lauko ekranas, esantis ant parduotuvių ir restoranų komplekso (pastato) stogo, Žemaitijos ir Naftininkų gatvių sankryžoje. Sankryža – intensyvaus eismo zona, aplink įsikūrę parduotuvės, restoranai, vaistinės, grožio ir kitas paslaugas teikiančios įmonės. Visai netoliese yra Mažeikių kultūros centras, Henriko Nagio viešosios bibliotekos Naftininkų filialas, šalia sankryžos, kurioje įrengtas lauko ekranas - Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčia. Galite būti užtikrinti, kad Jūsų reklamą tikrai matys Mažeikių miesto gyventojai, o kadangi LED lauko ekranas yra miesto centre, šalia lankytinų objektų – tokių, kaip minėtoji bažnyčia – ekrane transliuojamą reklaminę žinutę matys ir miesto svečiai.

Netoliese sankryžos yra įsikūrę populiarios parduotuvės „Rimi“, „Iki“, kiek toliau – „Maxima“, o visai šalia lauko ekrano yra prekybos centras „Grūstė“. Lauko ekranas yra pakeliui link įvairių švietimo įstaigų, puikiai matomas Žemaitijos gatve įvažiuojant ar išvažiuojant iš miesto.

Dėmesį patraukia ir techniniai lauko ekrano parametrai – aukšta rezoliucija (640 x 288 pikseliai), dydis (18,6 kv. m) – ekranas matomas ir iš toli, ir iš arti. Ant pastato stogo yra įrengti du aukštos kokybės ekranai, nukreipti į skirtingas gatves – vienas link Žemaitijos, kitas link Naftininkų gatvės pusės.

Ar žinojote, kad lauko ekranai yra viena palankiausiai vertinamų reklamos medijų? Agentūros „Kantar Millward Brown“ tyrimo duomenimis, didžioji dalis Y ir Z kartos atstovų erzina reklama mobiliųjų telefonų programėlėse ir internete, o palankiau vertinama yra lauko reklama. Tai nestebina – lauko ekranai siūlo ryškią, dėmesį atkreipiančią reklamą, tačiau netrikdo kasdienės veiklos – ją matome važiuodami į darbą ir iš jo, stovėdami eismo spūstyje ar prie raudono šviesoforo signalo.

Dėl reklamos lauko ekrane Mažeikiuose rašykite kontaktų formoje, el. paštu arba susisiekite nurodytais kontaktiniais telefonais.

Pagrindiniai ekrano privalumai

 • Ekrano dydis – 18,6 kv. m (6,4 x 2,9 m).
 • Ekrano rezoliucija – 640 x 288 pikseliai.
 • Vidutiniškai 187 000 kontaktų per savaitę.
 • LED lauko ekranas yra miesto centrinėje dalyje, ant pastato, kuriame įsikūrę restoranai, parduotuvės, stogo, todėl yra puikiai matomas.
 • Šalia – prekybos centras „Grūstė“.
 • Aplink intensyvaus eismo sankryžą įsikūrę įvairios parduotuvės, grožio paslaugų įmonės, vaistinės, restoranai.
 • Netoliese lauko ekrano – parduotuvės „Rimi“, „Iki“, kiek toliau taip pat yra parduotuvė „Maxima“.
 • Netoliese yra „Circle K“, „Orlen“ degalinės.
 • Lauko ekranas yra pakeliui link netoliese esančių ugdymo įstaigų.
 • Žemaitijos gatvė yra viena judriausių Mažeikiuose.
 • Lauko ekranas yra šalia Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios, netoliese – Mažeikių kultūros centras ir Henriko Nagio viešosios bibliotekos Naftininkų filialas.

 

 

Statistika

Kontaktų kiekis ~187.000 darbo dienomis bei savaitgaliais ekrane „Naftininkų“, Mažeikiai

 

 

 

Ekrano nuotraukos

 

Ekranas Mažeikiuose „Naftininkų“

Ekrano vieta mieste

Lauko ekranas „Naftininkų“,
Naftininkų g. ir Žemaitijos g. sankryža, Mažeikiai

Media ekranai

Traukos objektai

Domina reklamos stendas?

Jūsų duomenys