Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Ekranas
„Kauno autobusų stotis, laukimo salė“
Kaune

Vidutiniškai 700 autobusų ir 10.000 keleivių srautas per parą Kontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro vidaus ekranus

 

Pagrindinė ekrano informacija


Autobuso laukiantys keleiviai atkreips dėmesį į ryškią, dinamišką reklamą, transliuojamą vidaus ekrane Kauno autobusų stoties laukimo salėje.
Laukimo salės ekrano dydis – 7,2 kv. m (3,6 x 2 m).
Laukimo salės ekrano rezoliucija – 5760 x 3240 pikseliai.
Vidutiniškai 10 000 keleivių ir 700 autobusų srautas per parą.

 

Ekranas „Kauno autobusų stotis, laukimo salė“, Kaune

 

 

Vidaus ekranas Kaune „Kauno autobusų stotis, laukimo salė“

Didelis, ryškus ekranas, esantis autobusų stoties laukimo salėje, turi galybę pranašumų. Vienas pagrindinių – ekrane transliuojamos reklamos auditorija yra dėmesinga, kadangi leidžia laiką toje pačioje vietoje, laukdama autobuso išvykimo laiko. Keliautojai turi laiko įsisavinti transliuojamą turinį (skaičiuojama, kad vidutiniškai autobusų stotyje keleiviai praleidžia apie 20 minučių). Tai padeda geriau įsiminti prekės ženklą. Skaičiuojama, kad vienas vartotojas reklamą gali pamatyti vidutiniškai 7 kartus, o tai – puikus skaičius reklamos žinutės įsiminimui. Negana to, reklama Kauno autobusų stoties laukimo salės ekrane patraukia įvairios auditorijos dėmesį, tiek žmonių, besinaudojančių tarpmiestiniais, tiek tarptautiniais autobusais.

Kauno autobusų stotis – itin moderni ir patraukli lankytojams. Tai ne tik vidutiniškai 10 000 keleivių ir 700 autobusų srautas per parą, tačiau ir vartotojai, kurie lankosi stoties pastate įsikūrusiose kavinėse, paslaugų teikimo vietose, „Rimi“ ir kitose parduotuvėse. Viena iš kavinių yra prie pat laukimo salės, šalia LED ekrano. Šalia laukimo salės yra informacijos punktas; salėje taip pat yra bilietų kasos ir savitarnos terminalas, o iš jos patenkama į išvykimo aikštę. LED ekranas bus matomas ne tik nuobodžiaujantiems laukimo salėje, tačiau ir laukiantiems eilėje pirkti bilietą. Prie pat stoties yra didžiulis viešbutis, netoliese – dar vienas, šalia taip pat yra Vytauto parkas, verslo centras. Reklama LED ekrane Kauno autobusų stoties laukimo salėje – tai Jūsų galimybė vykdyti efektyvią reklamos kampaniją.

Dėl reklamos ekrane Kaune rašykite puslapio apačioje pateiktoje kontaktų formoje, el. paštu kaunas@owexx.lt arba susisiekite žemiau nurodytais kontaktiniais telefonais.

Pagrindiniai ekrano privalumai

 • Laukimo salės ekrano dydis – 7,2 kv. m (3,6 x 2 m).
 • Laukimo salės ekrano rezoliucija – 5760 x 3240 pikselių.
 • Vidutiniškai 10 000 keleivių ir 700 autobusų srautas per parą.
 • Tyrimų duomenimis, vidutiniškai keleiviai autobusų stotyje praleidžia apie 20 minučių, o reklama pamatoma 7 kartus.
 • Iki 30 sekundžių – laikas skiriamas vienam reklamos klipui.
 • Autobuso laukiantys keleiviai – dėmesinga reklamos auditorija.
 • Šalia laukimo salės ekrano yra kavinė.
 • Kauno autobusų stotyje lankosi ne tik keleiviai, tačiau ir kiti – čia gausu parduotuvių, kavinių, įvairių paslaugų teikimo vietų.
 • Stotyje veikia siuntų išsiuntimo ir atsiėmimo punktas.
 • Aplink stotį įsikūrę dideli viešbučiai, kurių svečiai, tikėtina, užsuka į stotyje esančias parduotuves ir kavines.
 • Taip pat šalia autobusų stoties yra verslo centras, SPA erdvė, muziejai, kitos įstaigos; šalia – Vytauto parkas.
 • Vidaus ekranas matomas ir laukiantiems eilėje prie bilietų kasų, perkantiems bilietus savitarnos terminale, besilankantiems informacijos punkte.

Ekrano nuotraukos

 

Ekranas „Kauno autobusų stotis, laukimo salė“, Kaune

Ekrano vieta mieste

Vidaus ekranas „Kauno autobusų stotis, laukimo salė“, Kaune
Vytauto pr. 24, Kaunas

Media ekranai

Traukos objektai

Domina reklamos stendas?

Jūsų duomenys