Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Ekranas „Spaudos rūmai“
Vilnius

Kontaktų skaičius per savaitę - 484.000 Kontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro lauko ekranus

 

 

Pagrindinė ekrano informacija

Dėmesį traukiantis lauko ekranas, įrengtas zonoje, garantuojančioje didelę auditoriją – optimali erdvė įsimintinai reklamai.
Vieta – Pilaitės pr. ir Sietyno g. sankryža, Vilnius.
Ekrano dydis – 32 kv. m (8 x 4 m).
Ekrano rezoliucija – 1152 x 576 pikseliai.
Vidutinis kontaktų skaičius per savaitę – 484 000.

 

 

Lauko ekranas Vilniuje „Spaudos rūmai“

Aukščiausios kokybės lauko ekranas Vilniuje „Spaudos rūmai“ – tai nauja, išskirtinė vieta įsimintinai reklamai. Lauko ekranas įrengtas itin didelio intensyvumo zonoje – Pilaitės prospekto ir Sietyno gatvės sankryžoje, kur nuolat vyksta intensyvus transporto priemonių eismas. Didelė auditorija – garantuota, o LED ekrano parametrai užtikrina ryškią ir pro akis nepraslystančią reklamą. 32 kvadratiniai metrai, 1152 x 576 pikselių raiška ir modernus dizainas – tai aukščiausi kokybės standartai, kurie suteikia progą efektyviai reklamai.

Didelę ir įvairią auditoriją lemia intensyvaus eismo Pilaitės prospektas, jungiantis Pilaitės, Viršuliškių ir Karoliniškių mikrorajonus ir aplink esantys įvairūs objektai, pritraukiantys didelius vartotojų srautus. LED lauko ekranas stovi pakeliui į Vilniaus senamiestį ir populiarų prekybos ir laisvalaikio centrą „Panorama“. Netoliese sankryžos, kurioje stovi lauko ekranas, yra Vilniaus vakarinis aplinkkelis, taip pat užtikrinantis nuolatinį transporto priemonių srautą – tiek vilniečių, tiek miesto svečių. Aplink lauko ekraną yra įsikūrę degalinės, autoservisai, verslo centrai, viešbučiai, įvairios parduotuvės, mokymo įstaigos, šalia – populiarus greitojo maisto restoranas „McDonald’s“. Daugybę vartotojų pritraukia netoliese ekrano esantis išparduotuvių centras „Vilnius Outlet“, pamėgtas vilniečių ir miesto svečių. Naujas, modernus, dėmesį traukiantis LED lauko ekranas Vilniuje „Spaudos rūmai“ suteikia unikalią galimybę išsiskirti ir būti pastebėtam, kas šiais laikais, esant didžiuliams informacijoms srautams, yra kaip niekad svarbu. OWEXX lauko ekranų tinklo moto – „easy to see“ – pasirinktas būtent dėl to, kad siekiame, jog mūsų klientai išsiskirtų iš konkurentų ir būtų matomi.

Lauko ekranai mieste – tai galimybė efektyviai vykdyti įsimintiną reklamos kampaniją ir pasiekti užsibrėžtus tikslus. Reklama lauko ekranuose tinka naujo prekės ženklo, prekės ar paslaugos pristatymui, pakvietimui į renginį ar parduotuvės atidarymą, paskelbti akciją; taip pat didinti pasitikėjimą prekės ženklu, plėsti klientų ratą, siųsti socialinę žinutę. Lauko ekranai Vilniuje užtikrina didelę ir įvairią auditoriją, o OWEXX lauko ekranų tinklo siūlomi ekranai stovi itin intensyviose vietose, kuriose juda didelis transporto priemonių srautas. Tai ne tik vilniečiai, tačiau ir miesto svečiai iš kitų Lietuvos miestų ir užsienio.

Lauko ekranai – tai dėmesį traukianti reklamos medija. O naujai įrengtas lauko ekranas atkreipia dar daugiau dėmesio – naujoje vietoje stovintis LED ekranas yra dar labiau pastebimas vartotojų, todėl reklama – dar efektyvesnė. Dėl reklamos transliacijų naujame lauko ekrane „Spaudos rūmai“ ir kitų ekranų Vilniuje susisiekite užpildydami puslapio apačioje esančią kontaktų formą, el. paštu vilnius@owexx.lt arba susisiekite žemiau nurodytais kontaktiniais telefonais.

Pagrindiniai ekrano privalumai

 • Ekrano dydis – 32 kv. m (8 x 4 m).
 • Ekrano rezoliucija – 1152 x 576 pikseliai.
 • Vidutiniškai 484 000 kontaktų per savaitę.
 • Lauko ekranas įrengtas intensyvaus eismo zonoje, kurioje didelė auditorija – garantuota.
 • LED lauko ekranas stovi netoliese didžiausio Šiaurės Europoje išparduotuvių centro „Vilnius Outlet“.
 • Lauko ekranas yra pakeliui į Vilniaus centrą.
 • Netoliese lauko ekrano yra išvažiavimas iš Vilniaus vakarinio aplinkkelio.
 • Didelis transporto priemonių srautas pro lauko ekraną juda link prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“.
 • Lauko ekranas stovi šalia greitojo maisto restorano „McDonald's“.
 • Netoliese LED ekrano yra pramogų centras „Labyrinthus“.
 • Aplink sankryžą yra mokymo įstaigų, degalinių, autoservisų.
 • Netoliese – parduotuvės „Rimi“, „Norfa“.
 • Netoliese lauko ekrano taip pat yra prekybos centras „Senukai“.
 • Šalia lauko ekrano įsikūrę dideli verslo centrai, užtikrinantys nuolatinę auditoriją.

Straipsniai

Verslo žinios
Naujas OWEXX lauko ekranų tinklo ekranas Vilniuje „Spaudos rūmai“Naujas OWEXX lauko ekranų tinklo ekranas Vilniuje „Spaudos rūmai“

 

 

 

Statistika

Kontaktų kiekis ~484.000 darbo dienomis bei savaitgaliais ekrane „Spaudos rūmai“, Vilnius

 

 

Ekrano nuotraukos

Ekranas Vilniuje „Spaudos rūmai“

 

 

Ekrano vieta mieste

Ekranas „Spaudos rūmai“
Pilaitės pr. ir Sietyno g. sankryža, Vilnius

Media ekranai

Traukos objektai

Domina reklamos stendas?

Jūsų duomenys