Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Ekranas „Žalgirio arena“
Kaune

Per parą vidutiniškai 45.000 transporto priemonių Kontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro lauko ekranus

 

Pagrindinė ekrano informacija

Didžiausias Baltijos šalyse LED lauko ekranas – optimali vieta Jūsų įsimintinai reklamai.
Vieta – „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas.
Ekrano dydis – 334 kv. m (4 x 83,5 m).
Ekrano rezoliucija – 80 x 1664 pikseliai.
Vidutinis kontaktų skaičius per savaitę – 500 000.

 

Ekranas Kaune „Žalgirio arena“

 

 

Lauko ekranas Kaune „Žalgirio arena“

Galite būti tikri, kad Jūsų transliuojama reklama neliks nepastebėta – įspūdingų parametrų, didžiausias Baltijos šalyse (net 334 kvadratiniai metrai), aukštos rezoliucijos LED lauko ekranas matomas iš toli. Jį mato vykstantys į prekybos ir pramogų centrą „Akropolis“, link Šančių ir Fredos bei Laisvės alėjos važiuojantys, taip pat vykstantys link šalia esančių verslo centrų bei keliaujantys link Kauno senamiesčio ir Vytauto Didžiojo tilto. Ir, be abejonės, lauko ekranas yra puikiai matomas vykstantiems į didžiulę, daugiau nei 15 000 žiūrovų talpinančią, „Žalgirio“ areną. Ypač didelis kiekis potencialių vartotojų šį LED ekraną mato varžybų, koncertų, parodų ar kitų renginių, kurie čia vyksta itin dažnai, metu. Tačiau ne tik renginiai traukia didelius srautus žmonių link „Žalgirio“ arenos – kasdien keliaujama į arenoje įsikūrusį sporto klubą, kavinę, šalia esantį populiarų „Žalgirio“ arenos baseiną bei pačią Nemuno salą.

Šiuolaikinėje visuomenėje, kur vartotojų dėmesį bando patraukti galybė informacijos ir reklamų, neįkainojama tampa galimybė išsiskirti. LED lauko ekranai, įrengti matomose vietose ir siūlantys aukštą vaizdo kokybę, tokią galimybę suteikia. Negana to, kad ekranas yra puikiai matomas, ekrane „Žalgirio arena“ Jūsų transliuojama reklama yra neužgožiama daugybės kitų prekės ženklų, nes komercinį laiką dalijasi tik 4–6 skirtingi prekės ženklai. Tai puiki proga pristatyti naują prekės ženklą, kurti ryšį su vartotoju, reklamuoti produktus ir paslaugas bei didinti pasitikėjimą verslu.

LED lauko ekranai yra tapę neatsiejama miestų dalimi. Nors yra puikiai matomi, tačiau tuo pačiu įsilieja į miesto kraštovaizdį, o reklama juose atkreipia dėmesį, tačiau neerzina. LED ekranas ant „Žalgirio“ arenos fasado – tai puikus lauko ekranų ir pastato architektūros dermės pavyzdys. Didžiulis LED ekranas organiškai įsiliejo į pastato architektūrą ir yra tapęs jo dalimi – tokia reklama yra matoma didžiulės auditorijos ir palankiai vertinama.

Dėl reklamos lauko ekrane „Žalgirio arena“ ir kitų lauko ekranų Kaune rašykite puslapio apačioje pateiktoje kontaktų formoje, el. paštu kaunas@owexx.lt arba susisiekite žemiau nurodytais kontaktiniais telefonais.

Pagrindiniai ekrano privalumai

 • Ekrano dydis – 334 kv. m (4 x 83,5 m), tai didžiausias LED lauko ekranas Baltijos šalyse.
 • Ekrano rezoliucija – 80 x 1664 pikseliai.
 • Vidutiniškai 500 000 kontaktų per savaitę.
 • Karaliaus Mindaugo prospektu vidutiniškai pravažiuoja 45 000 transporto priemonių per parą.
 • LED ekranas yra ant „Žalgirio“ arenos, talpinančios virš 15 000 žiūrovų, fasado.
 • Ekranas yra šalia prekybos ir pramogų centro „Akropolis“.
 • Lauko ekranas puikiai matomas vykstančių Karaliaus Mindaugo prospektu link Kauno senamiesčio ir Vytauto Didžiojo (Aleksoto) tilto, važiuojančių į prekybos ir pramogų centrą „Akropolis“, keliaujančių link Šančių mikrorajono.
 • Netoliese yra nemažai lankytinų objektų, tokių kaip Kauno Šv. Kryžiaus (karmelitų) bažnyčia, Nemuno sala, LED ekraną mato ir vykstantys link Laisvės alėjos.
 • Netoliese įsikūrę degalinės, dideli verslo centrai, bankai, kavinės.
 • „Žalgirio“ arenoje įsikūrusi kavinė, sporto klubas.
 • Šalia arenos – gausiai lankomas „Žalgirio“ arenos baseinas.
 • Karaliaus Mindaugo prospektas yra viena intensyviausių Kauno miesto gatvių, ją vyksta nuolatinis automobilių srautas.

 

 

Statistika

Kontaktų kiekis ~475.000 darbo dienomis bei savaitgaliais ekrane „Žalgirio arena“, Kaunas

 

 

 

Ekrano nuotraukos

 

Ekranas Kaune „Žalgirio Arena“

Ekrano vieta mieste

Lauko ekranas „Žalgirio arena“,
Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Media ekranai

Traukos objektai

Domina reklamos stendas?

Jūsų duomenys