Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Ekranas „Pilaitės prospektas“, Vilnius

Kontaktų skaičius per savaitę - 484.000 Kontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro lauko ekranus

Ekranas „Pilaitės prospektas“, Vilnius

Kontaktų skaičius per savaitę - 484.000 Kontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro lauko ekranus

Ekranas „Pilaitės prospektas“, Vilnius

Kontaktų skaičius per savaitę - 484.000 Kontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro lauko ekranus

Pagrindinė ekrano informacija

LED lauko ekranas Pilaitės prospekto ir Spaudos gatvės sankirtoje – moderni, aukščiausios kokybės, dėmesį traukianti reklama didelio intensyvumo zonoje.
Vieta – Pilaitės pr. ir Spaudos g. sankryža, Vilnius.
Ekrano dydis – 32 kv. m (8 x 4 m).
Ekrano rezoliucija – 1152 x 576 pikseliai.
Vidutinis kontaktų skaičius per savaitę – 484 021.

 

 

Lauko ekranas Vilniuje „Pilaitės prospektas“

Aukščiausios kokybės lauko ekranas Vilniuje „Pilaitės prospektas“ – tai Jūsų galimybė išskirti. Aukščiausia, net 1152 x 576 pikselių, rezoliucija ir 32 kvadratinių metrų LED ekrano dydis užtikrina ryškią ir dėmesį patraukiančią reklamą, o lauko ekrano vieta – didelę ir įvairią auditoriją.

Reklamos efektyvumą lauko ekrane „Pilaitės prospektas“ lemia ne tik LED ekrano parametrai, tačiau ir vieta, kurioje jis yra įrengtas. Tai intensyvaus eismo zona – Pilaitės prospektu nuolat juda didelis automobilių srautas, o netoliese yra Vilniaus vakarinis aplinkkelis. Lauko ekranas yra matomas važiuojančių nuo populiaraus prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“ ir Vilniaus senamiesčio. Gausų ir nuolatinį vartotojų srautą taip pat užtikrina aplink lauko ekraną įsikūrę įstaigos, paslaugų teikimo vietos: šalia yra verslo centrų, viešbučių, greitojo maisto restoranas „McDonald’s“, maisto prekių parduotuvės „Rimi“, „Norfa“, mokymo įstaigos, autoservisai, degalinės. Vienas populiariausių objektų, esančių netoli lauko ekrano, yra didžiulius vartotojų srautus pritraukiantis prekybos centras „Vilnius Outlet“, kuriame įsikūrę išparduotuvės, pramogų vietos, restoranai ir kt. Jis gausiai lankomas ne tik vilniečių, tačiau ir miesto svečių, todėl galite būti tikri, kad pro ekraną nuolat judės daugybė transporto priemonių. Net 484 000 kontaktų per savaitę – tokią auditoriją gali pasiūlyti lauko ekranas „Pilaitės prospektas“.

71% vartotojų teigia, kad lauko reklama yra labiau pastebima nei reklama internete. Tai lemia daug priežasčių, viena iš jų – lauko reklamos negalime perjungti ar išjungti. Tačiau tuo pačiu reklama lauko ekranuose neerzina, nes netrikdo vykdomos veiklos – lauko reklamą vartotojai stebi važiuodami į darbą, apsipirkti, pramogauti ar tiesiog leisdami laiką mieste. Modernūs LED lauko ekranai suteikia erdvę reklamai, kuri nelieka nepastebėta, o ryškus ir aukščiausios kokybės vaizdas leidžia aiškiai, kūrybiškai ir įdomiai pateikti reklamos žinutę. Ar tai būtų naujo produkto ar paslaugos pristatymas, o gal pranešimas apie naują prekės ženklą ar akcijos paskelbimas – reklama lauko ekranuose padeda pasiekti užsibrėžtų reklamos kampanijos tikslų. OWEXX lauko ekranų tinklo siūlomi LED lauko ekranai Vilniuje stovi intensyvaus eismo gatvėse, prie populiarių prekybos centrų ar ant jų fasadų – ten, kur yra itin dideli vartotojų srautai. Tai užtikrina įvairią auditoriją transliuojamai reklamai, o naujas lauko ekranas – toks, kaip „Pilaitės prospektas“ – patraukia dar daugiau dėmesio, kadangi vartotojams pro akis nepraslysta naujai įrengtos reklamos priemonės. Kurkite efektyvią ir džiuginančius rezultatus nešančią reklamos kampaniją kartu su OWEXX.

Domina reklama naujame lauko ekrane Vilniuje? O gal transliacijos ir kituose lauko ekranuose? Dėl reklamos transliacijų Vilniuje pildykite puslapio apačioje esančią kontaktų formą, rašykite el. paštu vilnius@owexx.lt arba susisiekite telefono numeriais, nurodytais žemiau.

Pagrindiniai ekrano privalumai

 • Ekrano dydis – 32 kv. m (8 x 4 m).
 • Ekrano rezoliucija – 1152 x 576 pikseliai.
 • Vidutiniškai 484 021 kontaktų per savaitę.
 • Lauko ekranas įrengtas intensyvaus eismo zonoje.
 • Netoliese yra populiarus išparduotuvių centras „Vilnius Outlet“, pritraukiantis didžiulius žmonių srautus.
 • Netoliese taip pat yra didelis prekybos centras „Senukai“.
 • Didelis transporto priemonių srautas pro lauko ekraną juda link Vilniaus vakarinio aplinkkelio.
 • Lauko ekranas matomas važiuojant nuo prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“.
 • Aplink sankryžą stovi dideli verslo centrai, yra mokymo įstaigų, viešbučių.
 • Netoliese lauko ekrano taip pat yra degalinių, autoservisų.
 • Lauko ekranas stovi šalia populiaraus greitojo maisto restorano „McDonald's“.
 • Netoliese sankryžos yra parduotuvės „Norfa“, „Rimi“.

 

 

Statistika

Kontaktų kiekis ~484.021 darbo dienomis bei savaitgaliais ekrane „Pilaitės prospektas“, Vilnius

 

 

Ekrano nuotraukos

Ekranas Vilniuje „Pilaitės prospektas“

 

 

Ekrano vieta mieste

Ekranas „Pilaitės prospektas“
Pilaitės pr. ir Spaudos g. sankryža, Vilnius

Media ekranai

Traukos objektai

Domina reklamos stendas?

Jūsų duomenys