Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Ekranas „Mindaugo“
Kaunas

Kontaktų skaičius per savaitę - 475.000 Kontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro lauko ekranus

 

Pagrindinė ekrano informacija

Kauno centre, šalia prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ stovintis LED lauko ekranas – tai kokybiška reklama ir didelė auditorija.
Vieta – Karaliaus Mindaugo pr. ir Kaunakiemio g. sankirta, Kaunas.
Ekrano dydis – 25 kv. m (6,4 x 3,9 m).
Ekrano rezoliucija – 640 x 384 pikseliai.
Vidutinis kontaktų skaičius per savaitę – 475 000.

 

 

 

Lauko ekranas Kaune „Mindaugo“

2020 metais, Karaliaus Mindaugo pr. ir Kaunakiemio g. sankryžoje įrengtas lauko ekranas – puiki vieta reklamos transliacijoms. Gatvių sankirtoje vyksta intensyvus eismas, kadangi tai miesto centras, o aplink gausu itin populiarių objektų, į kuriuos vyksta ne tik kauniečiai, bet ir miesto svečiai. Reklamuoti produktus ir paslaugas miesto centre yra puiki galimybė, nes miestų centruose didelių LED lauko ekranų nėra daug. LED ekranas puikiai įsilieja į vietos kraštovaizdį, neerzina, tačiau patraukia dėmesį ir yra gerai matomas tiek pėstiesiems, tiek įvairiomis transporto priemonėmis keliaujantiems.

LED lauko ekranas yra gerai matomas ne tik dėl optimalios vietos, bet ir dėl jo dydžio ir aukštos raiškos – LED ekranas yra 25 kvadratinių metrų dydžio, o jo raiška yra 640 x 384 pikseliai. Dinamiškas ir ryškus vaizdas patrauks įvairiomis transporto priemonėmis važiuojančių ir pėsčiųjų akį, o įtikinanti reklama išliks atmintyje. LED ekrano neužstoja pašaliniai objektai, jis yra matomas tiek išvažiuojant iš „Žalgirio“ arenos stovėjimo aikštelės per Karmelitų tiltą, tiek pro prekybos ir pramogų centrą „Akropolis“ vykstant link Laisvės alėjos ar Šančių mikrorajono. Itin didelio srauto žmonių galima tikėtis įvairių renginių, parodų, varžybų metu, kadangi ekranas stovi visai prie pat įvažiavimo į „Žalgirio“ arenos stovėjimo aikštelę. Tačiau ne vien renginiai traukia didelius žmonių srautus – arenoje yra įsikūręs populiarus sporto klubas, o šalia – didelio susidomėjimo kasdien sulaukiantis „Žalgirio“ arenos baseinas.

Didelį žmonių srautą garantuoja ir prekybos ir pramogų centras „Akropolis“, vienintelis Kauno centre. Sankryžą kerta ir vykstantys link Laisvės alėjos ir Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios (Soboro) bei laisvalaikį leidžiantys Nemuno saloje. Pro vietą dažnai keliauja ir turistų grupės, kadangi visai šalia yra Kauno Šv. Kryžiaus (karmelitų) bažnyčia, netoliese – įvairūs miesto centre įsikūrę viešbučiai, o į centrą ir senamiestį keliaujantys autobusus dažnai palieka šalia bažnyčios esančioje stovėjimo aikštelėje, kurioje šiltuoju metų laiku neretai įrengiami ir nemažus žmonių srautus pritraukiantys atrakcionai.

Dėl reklamos lauko ekranuose Kaune rašykite puslapio apačioje pateiktoje kontaktų formoje, el. paštu kaunas@owexx.lt arba susisiekite žemiau nurodytais kontaktiniais telefonais.

Pagrindiniai ekrano privalumai

 • Ekrano dydis – 25 kv. m (6,4 x 3,9 m).
 • Ekrano rezoliucija – 640 x 384 pikseliai.
 • Vidutiniškai 475 000 kontaktų per savaitę.
 • LED ekranas stovi Kauno centre, intensyvaus eismo gatvių sankryžoje.
 • Lauko ekranas stovi šalia prekybos ir laisvalaikio centro „Akropolis“.
 • Šalia – „Žalgirio“ arena, talpinanti virš 15 000 žiūrovų, kurioje nuolat vyksta sporto varžybos, koncertai, parodos ir kiti renginiai.
 • Prie ekrano – Karmelitų tiltas, vedantis į Žalgirio arenos stovėjimo aikštelę ir Nemuno salą.
 • Nemuno saloje – populiarus „Žalgirio“ arenos baseinas.
 • „Žalgirio“ arenoje veikia sporto klubas.
 • Kiek toliau yra degalinių, greitojo maisto užkandinių, servisų, verslo centrų.
 • Šalia ekrano – Kauno Šv. Kryžiaus (karmelitų) bažnyčia.
 • Sankryžoje vyksta intensyvus automobilių, vykstančių link Šančių ir Fredos mikrorajonų, Laisvės alėjos ir Gedimino gatvės, eismas.

 

 

Statistika

Kontaktų kiekis ~475.000 darbo dienomis bei savaitgaliais ekrane „Mindaugo“, Kaunas

 

 

 

Ekrano nuotraukos

 

Ekranas Kaune - PC „Akropolis“

Ekranas Kaune - PC „Akropolis“

 

Ekrano vieta mieste

Lauko ekranas „Mindaugo“,
K. Mindaugo pr. ir Kaunakiemio g. sankirtoje, Kaune

Media ekranai

Traukos objektai

Domina reklamos stendas?

Jūsų duomenys