Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Ekranas „Šilainiai“
Kaunas

Kontaktų skaičius per savaitę - 428.000 Kontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro lauko ekranus

 

Pagrindinė ekrano informacija

Lauko ekranas stovi intensyvaus eismo sankryžoje, netoliese prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ ir įvažiavimo į A1 magistralinį kelią.
Vieta – Kuršių g. ir Jotvingių g. sankryža, Kaunas.
Ekrano dydis – 25 kv. m (6,4 x 3,9 m).
Ekrano rezoliucija – 640 x 384 pikseliai.
Vidutinis kontaktų skaičius per savaitę – 428 000.

 

 

 

Lauko ekranas Kaune „Šilainiai“

2020 metais įrengtas LED lauko ekranas intensyvioje Kuršių ir Jotvingių gatvių sankryžoje – optimali vieta pastebimai reklamai. Tai itin didelius automobilių srautus pritraukianti sankryža, kadangi pro ją važiuojama link įvažiavimų į Islandijos plentą, A1 magistralinį kelią. Didelis automobilių srautas pro sankryžą juda link prestižinio Vytėnų gyvenamojo rajono ir pagrindinio įvažiavimo į prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ stovėjimo aikštelę. Prekybos ir laisvalaikio centre įsikūrę daugybė parduotuvių, restoranų, pramogų erdvės, statybos, remonto ir buities prekių prekybos centras „Senukai“. Pro sankryžą taip pat važiuojama link parduotuvių „Lidl“ ir „Decathlon“, degalinės.

Aplink sankryžą įsikūrę įvairias paslaugas teikiančios įmonės, restoranai, švietimo įstaigos, netoliese – maisto prekių parduotuvė „Iki“, degalinė, savitarnos plovyklos, saugoma automobilių aikštelė. Šilainių mikrorajonas – vienas didžiausių Kauno mieste, gausiai apgyvendintas, o pro sankryžą didelis automobilių srautas juda link Kleboniškio tilto, jungiančio Šilainių ir Eigulių bei Kalniečių mikrorajonus.

Lauko ekranai, stovintys intensyvaus eismo sankryžose, užtikrina didelę auditoriją. Reklamą, transliuojamą aukštos kokybės, dideliame (25 kv. m) LED ekrane, mato tiek transporto priemonių vairuotojai ir keleiviai, tiek pėstieji. Lauko ekrano „Šilainiai“ vidutinis kontaktų skaičius per savaitę – net 428 000. Ryškus ir dinamiškas reklamos vaizdas patraukia nuobodžiaujančių eismo spūstyje ar laukiančių žalio šviesoforo signalo dėmesį – tai puiki proga pristatyti naują prekės ženklą, kurti ryšį su vartotoju, siųsti socialinę žinutę ar skelbti apie naują prekę ar paslaugą. Taip pat tai puikus būdas į lokalią auditoriją nukreiptai reklamai – pakviesti į renginį, atidarymą, naują parduotuvę ar paslaugų teikimo vietą. Tyrimai rodo, kad lauko reklama yra palankiai vertinama vartotojų, todėl kokybiški LED lauko ekranai – puiki proga įgyvendinti įsimintiną reklamos kampaniją.

Dėl reklamos LED lauko ekrane Kaune rašykite puslapio apačioje pateiktoje kontaktų formoje, el. paštu kaunas@owexx.lt arba susisiekite žemiau nurodytais kontaktiniais telefonais.

Pagrindiniai ekrano privalumai

 • Ekrano dydis – 25 kv. m (6,4 x 3,9 m).
 • Ekrano rezoliucija – 640 x 384 pikseliai.
 • Vidutiniškai 428 000 kontaktų per savaitę.
 • Ekranas įrengtas netoliese prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“, sankryža veda link pagrindinio įvažiavimo į stovėjimo aikštelę.
 • Pravažiavus sankryžą yra įvažiavimai į Islandijos pl., A1 magistralinį kelią.
 • Didelis automobilių srautas juda į prestižinį Vytėnų gyvenamąjį rajoną.
 • Aplink sankryžą įsikūrę restoranai, maisto prekių parduotuvė, įvairias paslaugas teikiančios įmonės.
 • Didelis automobilių srautas pro sankryžą važiuoja link netoliese įsikūrusių parduotuvių „Lidl“, „Decathlon“, „Senukai“.
 • Aplink sankryžą įsikūrę restoranai, maisto prekių parduotuvė, įvairias paslaugas teikiančios įmonės.
 • Netoliese yra mokyklų, krepšinio aikštelė.
 • Netoliese lauko ekrano yra degalinės, automobilių plovyklos.
 • Didelis automobilių srautas per sankryžą važiuoja link Kleboniškio tilto, jungiančio Šilainių ir Eigulių, Kalniečių mikrorajonus.

 

 

Statistika

Kontaktų kiekis ~428.000 darbo dienomis bei savaitgaliais ekrane „Šilainiai“, Kaunas

 

 

 

Ekrano nuotraukos

 

Ekranas Kaune - PPC „Mega“

Ekranas Kaune - PPC „Mega“

 

Ekrano vieta mieste

Lauko ekranas „Šilainiai“,
Kuršių g. ir Jotvingių g. sankirtoje, Kaune

Media ekranai

Traukos objektai

Domina reklamos stendas?

Jūsų duomenys