Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Ekranas „Compensa“
Vilnius

Kontaktų skaičius per savaitę - 450.000 Kontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro lauko ekranus

 

Pagrindinė ekrano informacija

Šalia pramogų arenos „Compensa“ ir prekybos ir laisvalaikio centro „Ozas“ stovintis lauko ekranas patrauks tiek važiuojančių, tiek pėsčiųjų dėmesį.
Vieta – Ozo g. ir Kernavės g. sankryža, Vilnius.
Ekrano dydis – 32 kv. m (8 x 4 m).
Ekrano rezoliucija – 720 x 360 pikselių.
Vidutinis kontaktų skaičius per savaitę – 450 000.

 

 

 

Lauko ekranas Vilniuje „Compensa“

Lauko ekranas „Compensa“, kaip ir sufleruoja jo pavadinimas, įsikūręs šalia pramogų arenos „Compensa“, kurioje vyksta įvairūs renginiai ir koncertai. Tačiau ne tik arena užtikrina gausią auditoriją reklamos transliacijoms – LED ekranas stovi vietoje, kur yra itin didelė įvairių vartotojų traukos objektų koncentracija. Kitoje gatvės pusėje nuo lauko ekrano yra populiarus prekybos ir pramogų centras „Ozas“, kiek toliau – vandens pramogų parkas „Vichy“. Aplink gausu įvairias paslaugas teikiančių įstaigų, parduotuvių, servisų, taip pat transliacijas lauko ekrane mato vykstantys į šalia esančią degalinę, netoliese įsikūrusias švietimo įstaigas. Per savaitę LED lauko ekranas „Compensa“ turi net 450 000 kontaktų.

Lauko ekranas pasižymi aukšta, 720 x 360 pikselių raiška ir akį traukiančiu, 32 kvadratinių metrų dydžio ekranu. Dinamiškas vaizdas ir aukšta kokybė nepraslys pro akis Ozo ir Kernavės gatve važiuojančioms transporto priemonėms, vykstantiems į prekybos ir pramogų centrus bei „Compensa“ areną ir pėstiesiems. Jums belieka sukurti patrauklią, tikslingą ir paveikią reklamą, o savo tikslinį vartotoją ji, transliuojama didelę auditoriją turinčiame ir puikiai matomoje vietoje stovinčiame LED lauko ekrane, tikrai pasieks. Amerikos lauko reklamos asociacijos duomenimis, net 42% vartotojų, pamatę reklamą lauko reklamos medijose, įsigijo reklamuojamą produktą ar paslaugą. Efektyvi reklamos kampanija yra „misija įmanoma“ kartu su OWEXX lauko ekranų tinklu.

Dėl reklamos lauko ekrane „Compensa“ ir kitų lauko ekranų Vilniuje rašykite apačioje pateiktoje kontaktų formoje, el. paštu vilnius@owexx.lt arba susisiekite žemiau nurodytais kontaktiniais telefonais.

Pagrindiniai ekrano privalumai

 • Ekrano dydis – 32 kv. m (8 x 4 m).
 • Ekrano rezoliucija – 720 x 360 pikselių.
 • Vidutinis kontaktų skaičius per savaitę – 450 000.
 • Ekranas stovi šalia pramogų arenos „Compensa“.
 • LED ekranas šalia populiaraus prekybos ir laisvalaikio centro „Ozas“.
 • Kiek toliau – didelius žmonių srautus pritraukiantis „Vichy“ vandens parkas.
 • Aplink LED ekraną yra mokymo įstaigų.
 • Netoliese automobilių servisai, degalinė.
 • Kernavės gatve vykstama į Šeimos gerovės centrą.
 • Ozo gatvėje nuolat vyksta intensyvus eismas, ji jungia Žirmūnų, Baltupių, Šeškinės mikrorajonus.
 • Dalis automobilių srauto juda iš prekybos ir pramogų centro „Akropolis“, prekybos centro „Ermitažas“; taip pat link „Avia Solutions Group“ arenos.

 

 

Statistika

Kontaktų kiekis ~450.000 darbo dienomis bei savaitgaliais ekrane „Compensa“, Vilnius

 

 

 

Ekrano nuotraukos

 

Ekranas Vilniuje - „Compensa“

Ekranas Vilniuje - „Compensa“

 

Ekrano vieta mieste

Ekranas „Compensa“
Ozo g. ir Kernavės g. sankirta, Vilnius

Media ekranai

Traukos objektai

Domina reklamos stendas?

Jūsų duomenys