Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Mobiliųjų programėlių tipai

Svarbiausias mobiliosios programėlės veiksnys – jos idėja, nuo kurios priklauso, ar programėlė apskritai teiks naudą.
Antras labai svarbus kriterijus – jos patogumas vartotojui, t.y. intuityvus ir suprantamas dizainas, paprastas valdymas. Ji turi suteikti geriausią patirtį ir praktinę naudą jos vartotojui.

Mobiliųjų programėlių populiarumas glaudžiai susijęs su vartotojų poreikiais.
Jos padeda klientui nepasimesti dideliame informacijos sraute, palengvina naudojimąsi paslaugomis.
 

  • Mobiliųjų programėlių kūrimas
    Dažniausiai parsisiunčiamos ir naudojamos tokių tipų programėlės:
    1. Žaidimų.
    2. Komunikacinės (publikuojančios naujienas, varžybų rezultatus ir kitą informaciją).
    3. Kelionių (GPS, valiutos konvertavimas).
    4. Pagalbinės (skaičiuoklės, tvarkaraščiai ir pan.).
    5. Multimedijos (muzikos, vaizdo failų grotuvai, grafikos leistuvai).
    6. Elektroninės prekybos programėlės.

 
Profesionaliai sukurta, kruopščiai prižiūrima ir aktyviai naudojama mobilioji programėlė formuoja inovatyvios įmonės įvaizdį. Kadangi išmanieji telefonai ar planšetiniai kompiuteriai turi didelį potencialą, programėlės lengvai įsilieja į vartotojams pažįstamas sritis ir suteikia galimybę siekti abipusės naudos.

Sumažinti

Mobiliosios programėlės ir operacinės sistemos

iOS, Android, Windows Mobile, BlackBerry, Nokia symbian
 

Operacinės sistemos iOS, Android, Windows Mobile, BlackBerry, Nokia symbian

 

Mobiliųjų prietaisų operacinės sistemos yra programinė terpė, užtikrinanti jo funkcionavimą ir leidžianti vykdyti taikomąsias programas. Atskirų gamintojų telefonuose diegiamos skirtingos operacinės sistemos. Populiariausios iš jų – „Android“ ir „IOS“. Nors „Windows Mobile“ naudojama rečiau, ji yra ypač funkcionali ir kokybiškai integruota su kitais populiariais įrankiais. „Nokia Symbian“ – „Nokia“ telefono gamintojų naudojama platforma, „BlackBerry“ – skirta verslo klasės „BlackBerry“ išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.

Kadangi mobiliosios programos yra kuriamos kiekvienai operacinei sistemai atskirai, prieš tai būtina tikslinės auditorijos analizė ir išsiaiškinimas, kurioms platformoms sukurtos mobiliosios aplikacijos būtų paveikiausios ir naudingiausios.

Mes galime sukurti mobiliąsias programėles  išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Išanalizuosime situaciją ir pateiksime racionaliausią sprendimą.

Mobiliųjų programėlių talpinimas ir populiarinimas

Apple Store, Gogle Play, Windows Apps Store, BlackBerry App World, OVI Store
 

Sėkmingai sukurta mobilioji programėlė iškart turi būti įvedama į rinką, matoma vartotojui ir lengvai pasiekiama. Svarbu teisingai nuspręsti, kur ir kokiomis sąlygomis vartotojui sudaryti galimybę įsigyti naująjį verslo įrankį.
Išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių programėlės platinamos įvairiais būdais. Pagrindinės jų platinimo priemonės – elektroninės mobiliųjų programėlių parduotuvės (angl. AppStore).
Apple Store, Gogle Play, Windows Apps Store, BlackBerry App World, OVI Store

Savo mobiliąją programėlę pagal operacinę sistemą galima patalpinti skirtingose mobiliųjų programėlių parduotuvėse: „Google Play“, „Windows Phone Store“, „Samsung Apps“, „Apple Strore“ ir kitose mobiliųjų programėlių parduotuvėse, kurios priklauso nuo išmaniojo telefono operacinės sistemos.
 

Programėlės priežiūra po įvedimo į rinką

Nuolatinė priežiūra, atnaujinimas ir tobulinimas užtikrina didžiausią mobiliosios programėlės galimybių išnaudojimą. Tai priežastis, kodėl nuo mobiliosios programėlės sukūrimo ir įvedimo į rinką svarbu pasirūpinti jos funkcionalumu, priežiūra ir efektyvumu.

Tai gali atlikti mūsų specialistai, puikiai pažįstantys išmaniųjų technologijų rinką ir galintys pasirūpinti programėlės platinimo paruošimu. Užsakovo lūkesčiai ir kūrėjų turima praktika leis programėlei atsidurti ten, kur ji būtų geriausiai matoma ir prieinama.

Specializuotoje elektroninėje svetainėje talpinama mobilioji programėlė tampa matoma ne tik tikslinei auditorijai, bet ir panašias paslaugas siūlantiems konkurentams. Mobiliosios programėlės talpinimas ir platinimas – paskutiniai žingsniai prieš produkto paleidimą į rinką. Platinimo priemonės priklauso nuo įrenginio operacinės sistemos, o pati programėlė tampa matoma visiems rinkos dalyviams.

 

Mobiliųjų programėlių pritaikymas iPhone, iWatch

Kokia mobiliosios programėlės nauda?

Mobilioji programėlė – spartus paslaugų perdavimo kanalas. Ji vartotojui suteikia galimybę lengvai ir greitai pasiekti tai, ko jam labiausiai reikia. Dėl palankių rezultatų jomis naudojasi ir verslas.

Mobiliuoju verslu gali būti apibūdinamas mobiliųjų informacinių technologijų ir telekomunikacijų panaudojimas siekiant išlikti, gerinti ir plėtoti egzistuojančius verslo procesus arba vystyti naujus verslo segmentus.

Išmaniesiems įrenginiams sukurtas produktas yra konkurencinis pranašumas ir įrodymas, kad įmonė tobulėja, plečiasi ir prisitaiko prie versle naudojamų išmaniųjų technologijų. Svarbu tai, kad tiek per planšetinį kompiuterį, tiek per išmanųjį telefoną gali būti pasiekiamos tos pačios platformos ir ta pati programinė įranga. Tačiau atsižvelgiant į įrenginio platformą, neretai skiriasi jų dydis, paskirtis ir naudojimosi situacijos.

Mobiliųjų programėlių (aplikacijų) nauda

Verslo įmonės, norinčios išlikti ir toliau sėkmingai egzistuoti, į verslo procesus privalo integruoti informacines technologijas ir neatsilikti nuo naujovių ir pasikeitimų. Kokie yra mobiliosios programėlės privalumai? Visų pirma, vartotojas keliais paspaudimais nesunkiai gali rasti tą informaciją, kurios jam tuo metu reikia. Programėlė, pritaikyta bet kokio pobūdžio auditorijai, išpildo pačius įvairiausius poreikius. Tai skatina pardavimus ir populiarina įmonę, žadina vartotojų smalsumą, suteikia jiems naujų potyrių. Svarbu paminėti faktą, kad mobilioji programėlė yra naudinga vidiniams įmonės poreikiams: procesų valdymui, automatizavimui, optimizavimui, išsamių, įvairiapusių ataskaitų teikimui.

Be išvardytų privalumų, mobilioji aplikacija padeda organizuoti nuolatinę komunikaciją su vartotoju. Jei Jums svarbu būti pasiekiamais, atsiras galimybė potencialų klientą pasiekti 24 valandas per parą bet kokioje vietoje. Be viso to, vartotojas gauna informaciją realiu laiku ir gali bendrauti būdamas bet kurioje pasaulio vietoje. Toks bruožas pritrauks naujų klientų ir palaikys jų lojalumą. Galiausiai mobilioji programėlė patraukliai ir aiškiai pateikia siūlomas prekes ar paslaugas, o originalus dizainas leidžia į įmonę žiūrėti pozityviau.

 

Mobiliosios programėlės integracija į pasirinktą sferą padės vykdyti tam tikrą verslo planą.
Mobiliosios programėlės paprastas ir greitas naudojimas, pasiekiamumas, komunikatyvumas ir kitos savybės suteiks galimybę kuo greičiau ir patogiau perduoti reikiamą informaciją.

Domina

mobiliųjų programėlių kūrimas?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
 
 
Kaip su Jumis susisiekti?