Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Ekranas „Kareivių“
Vilnius

Kontaktų skaičius per savaitę - 367.000 Kontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro lauko ekranus

 

Pagrindinė ekrano informacija

Didelėje sankryžoje, netoliese populiarių prekybos vietų stovintis LED lauko ekranas – tai aukšta kokybė, dinamiška reklama ir didžiulė auditorija.
Vieta – Kareivių g. ir Verkių g. sankryža, Vilnius.
Ekrano dydis – 32 kv. m (8 x 4 m).
Ekrano rezoliucija – 1152 x 576 pikseliai.
Vidutinis kontaktų skaičius per savaitę – 367 000.

 

 

Lauko ekranas Vilniuje „Kareivių“

Kareivių ir Verkių gatvių sankryžoje stovintis LED lauko ekranas „Kareivių“, savo vardą gavęs iš vienos didžiausių gatvių sostinėje, suteikia didelę auditoriją Jūsų reklamos žinutei. Vidutinis kontaktų skaičius per savaitę siekia net 367 000 – tokioje didelėje auditorijoje tikrai atsiras potencialių Jūsų reklamuojamo produkto ar paslaugos klientų. Plačią auditoriją lemia LED ekrano vieta – didelė sankryža, intensyvaus eismo gatvės, jungiančios kelis Vilniaus mikrorajonus, prekybos centrai ir kitos prekybos vietos, degalinės, restoranai, sveikatos priežiūros įstaigos – visa tai užtikrina nuolatinį transporto priemonių ir pėsčiųjų srautą sankryžoje.

Didelį srautą žmonių, važiuojančių pro LED lauko ekraną, šiltuoju sezonu pritrauks Valakampių ir Žirmūnų paplūdimiai, iš kurių Kareivių gatve automobiliai važiuoja link Žirmūnų, Baltupių, Šeškinės mikrorajonų. Turistai, atvykę aplankyti Lietuvos sostinės, taip pat neretai nepraleidžia progos apsilankyti prekybos miestelyje „Ogmios miestas“ ir populiariame prekybos centre „Outlet Park“. Prekybos miestelis mėgstamas ir vilniečių bei miesto svečių iš kitų Lietuvos miestų, todėl galite būti užtikrinti, kad intensyvus transporto priemonių judėjimas sankryžoje vyksta nuolat.

Lauko reklama yra daugiau nei šimtmetį gyvuojanti reklamos priemonė – per tiek metų prisitaikiusi prie naujausių tendencijų ir tobulinusi savo medijas, ši reklama nepraranda efektyvumo ir patrauklumo. Net ir atsiradus reklamai internete, lauko reklamos priemonės, tokios kaip, pavyzdžiui, LED ekranai, nežada užleisti savo pozicijų ir yra labai palankiai vertinamos tarp vartotojų. „Magna Global“ duomenimis, 71% vartotojų nuomone, lauko reklama yra geriau matoma ir labiau patraukia dėmesį nei reklama internete. Lauko ekranai – puikus pasirinkimas Jūsų reklaminei kampanijai, nes patikima medija, kokybiška reklama ir didelė auditorija sukuria optimalią erdvę prekės ženklo žinomumui didinti ir ryšiui su vartotoju kurti.

Dėl reklamos transliacijų LED lauko ekrane „Kareivių“ ir kitų ekranų Vilniuje susisiekite užpildydami puslapio apačioje esančią kontaktų formą, el. paštu vilnius@owexx.lt arba susisiekite žemiau nurodytais kontaktiniais telefonais.

Pagrindiniai ekrano privalumai

  • Ekrano dydis – 32 kv. m (8 x 4 m).
  • Ekrano rezoliucija – 1152 x 576 pikseliai.
  • Vidutiniškai 367 000 kontaktų per savaitę.
  • Lauko ekranas stovi šalia prekybos centro „Unideco“.
  • Netoliese lauko ekrano – populiarus prekybos centras „Outlet Park“.
  • Kareivių gatvė – viena didžiausių Vilniaus mieste.
  • Pro sankryžą keliaujama link prekybos centro „Domus galerija“, prekybos miestelio „Ogmios miestas“, šeimos vyksta į „Zoopark“.
  • Aplink įsikūrę degalinės, automobilių servisai, įvairūs restoranai.
  • Aplink yra sveikatos priežiūros įstaigų, sporto klubų.

 

 

Statistika

Kontaktų kiekis ~367.000 darbo dienomis bei savaitgaliais ekrane „Kareivių“, Vilnius

 

 

Ekrano nuotraukos

 

Ekranas Vilniuje - „Kareivių“

 

Ekrano vieta mieste

Ekranas „Kareivių“
Kareivių g. ir Verkių g. sankryža, Vilnius

Media ekranai

Traukos objektai

Domina reklamos stendas?

Jūsų duomenys