Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Ekranas „Centras“
Mažeikiuose

Kontaktų skaičius per savaitę - 187.000 Kontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro lauko ekranus

 

Pagrindinė ekrano informacija

LED lauko ekranas įrengtas Mažeikių miesto centre, intensyvaus eismo sankryžoje, todėl matomumas ir vartotojų dėmesys reklamai – garantuotas.
Įrengti du aukštos kokybės vaizdo ekranai, nukreipti į skirtingas gatvių puses.
Vieta – Naftininkų g. ir Žemaitijos g. sankryža, Mažeikiai.
Ekrano dydis – 18,6 kv. m (6,4 x 2,9 m).
Ekrano rezoliucija – 640 x 288 pikseliai.
Vidutinis kontaktų skaičius per savaitę – 187 000.

 

Ekranas Mažeikiuose „Mažeikiai“

 

 

Lauko ekranas Mažeikiuose „Centras“

Lauko ekranas įrengtas centrinėje Mažeikių miesto dalyje, Naftininkų g. ir Žemaitijos g. sankryžoje. Ryški, dėmesį patraukianti reklama ir nuolatinis vartotojų srautas – tai, ko reikia, kad Jūsų siunčiama reklamos žinutė būtų matoma.

Ant pastato, kuriame įsikūrę parduotuvės ir restoranai, stogo yra įrengti du aukštos rezoliucijos vaizdo ekranai, nukreipti į skirtingas gatvių puses. Moderni, kokybiška ir ryški reklama nepraslys Mažeikių miesto gyventojams ir svečiams pro akis. Nesibaigiančiame informacijos sraute būti pastebėtam padės LED lauko ekranai – vartotojų pasitikėjimą pelniusi ir išsiskirianti reklamos medija. Agentūros „Magna Global“ duomenimis, 71% vartotojų teigia, kad lauko reklama yra geriau matoma nei reklama internete. „Nielsen“ duomenimis, 65% vartotojų, mačiusių reklamą, transliuojamą lauko ekranuose, ėmėsi kokių nors veiksmų, pavyzdžiui, aplankė interneto svetainę, fizinę parduotuvę ar socialinių tinklų paskyrą.

Lauko ekranas Mažeikiuose „Centras“ – tai judrioje Mažeikių miesto sankryžoje, aplink kurią gausu įvairių traukos objektų, įrengtas LED ekranas, todėl nuolatinis vartotojų srautas – garantuotas. Lauko ekranas yra ant parduotuvių ir restoranų komplekso stogo, yra puikiai matomas ir iš toli, ir iš arti. Šalia ekrano yra prekybos centras „Grūstė“, pastate taip pat yra įsikūrusios įvairios parduotuvės, vaistinė ir kt. Aplink sankryžą gausu įvairias paslaugas teikiančių vietų – grožio salonų, draudimo bendrovė, yra parduotuvės „Rimi“, „Iki“, kiek toliau – degalinės „Circle K“ ir „Orlen“. Toliau nuo sankryžos yra net kelios ugdymo įstaigos. Žemaičių gatvė, besijungianti su Skuodo ir Viekšnių gatvėmis, yra viena pagrindinių Mažeikių mieste. Pro lauko ekraną „Centras“ per savaitę pravažiuoja 187 000 kontaktų.

Reklama lauko ekranuose – efektyvi priemonė, padėsianti Jums siekti užsibrėžtų tikslų. O OWEXX siūlomi lauko ekranai, įskaitant ir lauko ekraną Mažeikiuose „Centras“, įrengti geriausiai matomose miestų vietose, kur užtikrinamas didelis kontaktų skaičius.

Dėl reklamos lauko ekrane Mažeikiuose rašykite kontaktų formoje, el. paštu arba susisiekite nurodytais kontaktiniais telefonais.

Pagrindiniai ekrano privalumai

 • Ekrano dydis – 18,6 kv. m (6,4 x 2,9 m).
 • Ekrano rezoliucija – 640 x 288 pikseliai.
 • Vidutiniškai 187 000 kontaktų per savaitę.
 • LED lauko ekranas yra Mažeikių miesto centre.
 • Lauko ekranas įrengtas ant parduotuvių ir restoranų komplekso stogo, puikiai matomas ir pėsčiųjų, ir transporto priemonėse važiuojančių.
 • Žemaitijos gatvė – viena pagrindinių gatvių Mažeikiuose.
 • Šalia lauko ekrano yra prekybos centras „Grūstė“.
 • Netoliese – grožio, draudimo, sveikatos priežiūros paslaugas teikiančios įmonės, vaistinės.
 • Netoliese yra įsikūrusios parduotuvės „Rimi“, „Iki“, kiek toliau – „Maxima“.
 • Netoliese sankryžos taip pat yra degalinės „Circle K“ ir „Orlen“.
 • Lauko ekranas yra šalia Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios..
 • Pro lauko ekraną „Centras“ didelis automobilių centras vyksta į įvairias netoliese esančias ugdymo įstaigas.
 • Netoliese lauko ekrano – Mažeikių kultūros centras ir Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos Naftininkų biblioteka.

 

 

Statistika

Kontaktų kiekis ~187.000 darbo dienomis bei savaitgaliais ekrane „Centras“, Mažeikiai

 

 

 

Ekrano nuotraukos

 

Ekranas Mažeikiuose „Mažeikiai“

Ekrano vieta mieste

Lauko ekranas „Centras“,
Naftininkų g. ir Žemaitijos g. sankryža, Mažeikiai

Media ekranai

Traukos objektai

Domina reklamos stendas?

Jūsų duomenys