Įvadas
Jame aprašoma prekės ženklo idėja, stilius, tikslai, vertybės ir istorija. Aiškiai pateikiama verslo ir prekių ženklo filosofija.
Techninis aprašymas
Šioje dalyje pateikta informacija naudojama kuriant kitus stiliaus elementus ir apibrėžiant jų naudojimą, kad būtų išlaikytas firminio stiliaus vientisumas.
Logotipas
Šiame skyriuje pateikiamos įvairios logotipo versijos, kurias būtų galima pritaikyti skirtinguose kanaluose ir medijos priemonėse: spalvotas, nespalvotas, invertuotų spalvų, skirtas baltam arba juodam fonui, stačiakampis (interneto portalams), kvadratinis (socialiniams tinklams), gulsčias, animuotas ir t. t.
Kad visur būtų naudojamas teisingai, pateikiami logotipo išmatavimai visiems dydžiams, maksimalus ir minimalus variantai, rekomenduojamos proporcijos, baltosios zonos aplink logotipą formavimas, ir, žinoma, pavyzdžiai, kaip logotipas negali būti naudojamas, iškraipomas, ištempiamas ar kreipiamas.
Spalvos
Šioje dalyje nurodomos pagrindinės spalvos ir jų deriniai. Dažniausiai rekomenduojama naudoti ne vieną spalvą, o 2–4 spalvų derinius. Spalvos sukuria ilgalaikes asociacijas, todėl reikia pasistengti tas pačias spalvas naudoti visose veiklos srityse: logotipe, vizitinėse, elektroniniuose laiškuose ir naujienlaiškiuose, svetainėje, reklamose, socialiniuose tinkluose, lankstinukuose ir t. t.
Šriftai
Šioje skiltyje aptariami visi naudojami šriftai, jų pavadinimai, naudojimo būdai (kursyvu, paryškinta; pavadinimams, antraštėms, tekstui, reklamai ir t. t.), šrifto ir tarpų tarp eilučių dydžiai.
Nuotraukos
Stiliaus knygoje būtina aptarti ir iliustracinę dalį: kokios nuotraukos bus (animacinės, nespalvotos, ryškios, pastelinės), kur jas gauti ir kaip naudoti. Kaip pavyzdžius galima pateikti ir kitų kompanijų patinkančias iliustracijas. Šiame skyriuje taip pat reikia nurodyti visus jūsų veikloje naudojamus grafinius elementus ir ikonas.
Komunikacija
Labai svarbu aprašyti, kaip stiliaus knygoje aptarti elementai bus pateikiami viešai: gal norite veiklą pristatyti per humoro prizmę, o gal esate pasiruošę laikytis oficialios linijos?
Būtina nubrėžti aiškias ribas, kokius žodžius galima ir kokių negalima vartoti jūsų viešojoje komunikacijoje, kokio ilgio sakiniais kalbėti ar rašyti, kaip formuoti tekstus skirtingiems informacijos kanalams, aprašyti, kaip atrodys jūsų elektroniniai parašai ir laiškai, nurodyti, kam ir kaip dažnai bus naudojami socialiniai tinklai, kaip bus atsakoma į vartotojų nuomonę.