Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Vestuvių organizavimas

Vestuvių organizatoriai, vestuvių planuotojai, vestuvių koordinatoriai
 

Vestuvių planavimas

Vestuvių planavimas

Pradedate planuoti savo vestuves? Nežinote nuo ko pradėti? Mūsų komanda sukurs Jums vestuvinę šventę, Jums tik reikės atlikti keletą mūsų paskirtų namų darbų, o visus organizacinius, techninius, logistinius klausimus palikite mums ir jau vestuvių dieną galėsite džiaugtis rezultatu. Kokybiškas vestuvių planavimas garantuoja idealią vestuvių šventę.
 

Plačiau
Vestuvių koordinavimas

Vestuvių koordinavimas

Jau esate viską susiplanavę ir be liko tik sudėlioti tinkamai pagal preliminarų scenarijų vestuvių dieną. Palikite tai mums, tai mūsų darbas Jums padėti tinkamai susidėlioti ir suteikti galimybę niekuo nebesirūpinti bei atsipalaiduoti vestuvių dieną, nes techniniais dalykais rūpinsimės mes.
 

Plačiau
Dekoracijos vestuvėms

Dekoracijos vestuvėms

Apšvietimas, gyvų gėlių kompozicijos, stalo dekoracijos ir serviravimas, skirtingų šventės erdvių apipavidalinimas, ceremonijos dekoraciniai elementai - visa tai apima vestuvių dekorą. Padėsime rasti Jums artimiausią šventės stilių ir iš atskirų elementų sukursime Jūsų vizijos visumą.
 

Plačiau
Vestuvių pravedimas

Vestuvių pravedimas

Viskas jau sudėliota ir teliko surasti tą žmogų, kuris išklausys, prajuokins ir pavers šventę nepamirštamą Jums ir Jūsų svečiams? Palikite tai mums, vedėja pasirūpins pramogomis, kad Jūsų svečiams nebūtų liūdna, išklausys Jūsų visus norus ir pavers šventę pačia smagiausia kokioje esate buve.
 

Plačiau
Garso įranga vestuvėms

Garso įranga vestuvėms

Nuomojame ir montuojame įvairaus galingumo garso įrangą vestuvėms. Teikiame platų garso technikos asortimentą – nuo dideliems renginiams reikalingos garso technikos iki mažesnėms šventėms skirtų garso įrangos komplektų.
 

Plačiau
Atlikėjų, muzikantų, DJ organizavimas vestuvėms

Atlikėjų, muzikantų, DJ organizavimas vestuvėms

Neatsiejamas renginio komponentas yra muzika, muzikiniai pasirodymai. Jie padeda pereiti nuo vienos programos dalies prie kitos, suteikia visam vestuviniam renginiui gyvumo bei palieka įspūdį svečiams.
 

Plačiau
Apšvietimo įranga vestuvėms

Apšvietimo įranga vestuvėms

Nuomojame profesionalią apšvietimo įrangą vestuvėms. Tinkamas apšvietimo įrangos parengimas – svarbi vestuvinės šventės dalis.
 

Plačiau
Vestuvių vietos parinkimas

Vestuvių vietos parinkimas

Smėlėtas paplūdimys, vynuogynas, senas dvaras, prabangūs rūmai ar išpuoselėta sodyba? Vestuvių ceremonijai bei šventei galima rinktis ne tik lauko ar vidaus erdves, bet ir istorines vietas, muziejus, meno galerijas, parkus ar net egzotiškas šalis.

Plačiau
Pramogų organizavimas vestuvių šventės metu

Pramogų organizavimas vestuvių šventės metu

Gyvos grupės, magijos pasirodymai, personalizuoti žaidimai, balandžių ar žibintų leidimas, ugnies, fejerverkų, šampano piramidės ir sauso ledo šou, foto būdelės - tai tik maža dalis pramogų, kuriomis galite mėgautis savo šventės metu ar nustebinti susirinkusius svečius.

Plačiau
Kainos

Kainos

Vestuvių planavimo bei organizavimo preliminarios kainos. Vestuvių organizavimo kainos labai priklauso nuo šventėje dalyvaujančių asmenų skaičiaus, pramogų kiekio, dekoracijų, atlikėjų, vedėjų ir t.t.

Plačiau

Kaip jauniesiems apsispręsti dėl savo vestuvių stiliaus? 

Visuomet sakau: „Jūs patys žinote, kas jums labiausiai patinka ir kur jaučiatės geriausiai“, tad po daug kalbų, daug analizavimo ir taškų dėliojimo ant i galiausiai perprantame žmones ir tai mums leidžia išsiaiškinti, koks stilius kam tinka ir kaip pasiekti maksimalaus rezultato. 

Vestuvių planuotojos, koordintorės paslaugos, AGATA, OWEXX

Vis dėlto, kokio stiliaus vestuves jums labiausiai patinka organizuoti, arčiausiai širdies?

Pavadinsiu jas – individualiomis, nes su kiekviena pora viską aptariame iki smulkmenų. Pasitaiko ir tokių variantų, kai nuo boho stiliaus detalių ir jaunųjų norų dekore grįžtama prie klasikos, o būna ir atvirkščiai. 

Su kokiais didžiausiais iššūkiais teko susidurti organizuojant ar koordinuojant kokią nors šventę per visa savo patirtį? O gal kokį nors komišką atvejį prisimenate iš savo patirties, kuris laimingai baigėsi?

Dabar gal tai pasirodys komiškomis situacijoms, tačiau tuomet, kai tai vyko, tikrai taip neatrodė. O kaskart, kai atsitinka nenumatytos situacijos, tenka išlikti stipriai ir šaltu protu ieškoti sprendimų.

Didžiausias iššūkis, pamenu, buvo, kai su policijos autobusiuku, dviem gaisrinių mašinomis teko traukti žmogų (jaunųjų nekviesto svečio) iš vidurio ežero. O geriausia dalis buvo ta, kad šventės svečiai nesuprato, jog tai buvo susiję su jais. Praėjus keleriems metams nuo šios situacijos, teko susidurti su garsiai leidžiamu muzikos garsu lauke ir kaimynų skundais, atvyko tie patys policijos pareigūnai, kurie tada padėjo ištraukti tą žmogų. Tad visi kartu pasijuokėme, kad ši situacija iki šiol liko įsimintina net patiems pareigūnams (juokiasi).

Klasikinės baltos vestuvės, regis, niekada neišeis iš mados, klasika yra klasika, o gal teko organizuoti kokias nors  neįprastas, netradicines, crazy vestuves? 

Taip, klasika visada liks klasika ir tai būna saugiausias vestuvių šventės variantas. Bet kai poros papasakoja savo norus ir pasako: „Mes esame atviri / pasiruošę laužyti stereotipus“, štai tuomet prasideda individualios šventės kūrimo procesas. Tenka ne tik peržvelgti tiekėjų siūlomas paslaugas, atrasti tai, ko dar jaunieji nematę ar nėra darę, ir sugalvoti visa scenarijų kitaip nei įprasta. Pavyzdžiui, organizavome festivalio tipo vestuves, trunkančias tris dienas, kuriose dalyvavo svečiai iš skirtingų pasaulio šalių. Taip, teisingai perskaitėte – pasaulio. Jaunieji šaudant žemiems fejerverkams pjovė 1,5 metro aukščio vestuvinį šakotį su benzininiu pjūklu, kiti – vieno metro šakočius su rankiniu pjūklu. Atrodo, jau atgyvena šventėse tradicinis lietuviškas šakotis, bet užsienio svečiai to tikrai nebuvo nei ragavę, nei regėję. 

   

Kokie 3 svarbiausi dalykai, nuo ko pradėti ruoštis šventei, kai susiderini santuokos datą? 

Juokas juokais, bet santuokos data kartais pasirenkama pagal tai, kada laisvi norimi tiekėjai ir dažnai derinamasi prie jų. Bet galėčiau išskirti pagrindinį dalyką – pirmiausia išsigryninti vestuvių viziją. Antra, nuspręsti, kokios šventės dalys / akcentai yra svarbūs jauniesiems. Ir trečia, rezervuoti paslaugų tiekėjus.

Dažnas galvosūkis: kokius stalus šventei pasirinkti ir kaip sodinti svečius – prie apskritų stalų ar vieno pailgo? Kas dažniausiai nulemia sprendimą ir kodėl?

Dažniausiai stalų pasirinkimą ir išdėstymą diktuoja pati vieta, jos erdvės lankstumas, turimas inventorius, planuojami dekoro elementai, apgalvotas planas A, B ir C dėl oro sąlygų. O svarbiausias lemiantis faktorius – kaip patys jaunieji norėtų sėdėti.

Kaip nusprendžiama dėl šventės dekoro? Kokia spalvinė gama ar derinys šiuo metu populiarūs? 

Tai kūrybinis procesas ir dažniausiai jaunieji kreipiasi, jau nusprendę dėl spalvinės gamos ir stilistikos. Po pirmo susitikimo įsivertinu jaunųjų norus, tada visada pasitelkiu floristus, diskutuojame ir organizuojamės bendrą susitikimą su jaunaisiais. Kai jau galutinai išsigryniname viziją pagal jaunųjų norus, tuomet pasitelkiame ir vaizdines medžiagas, be to, taip pat sudaroma individuali dekoro sąmata. Populiariausia spalvinė gama ir toliau lieka šviesių atspalvių klasika, žalumos ir smaragdo spalvos deriniai. 

Ar tiesa, kad vestuvių planuotojas neretai nuotakai atstoja psichoterapeutą? Dėl ko labiausiai stresuoja merginos? Kokiais „vaistais“ gydote, t. y. kas padeda joms nusiraminti? 

Tikra tiesa (šypsosi). Negalėčiau išskirti vieno dalyko, dėl ko yra stresuojama labiausiai – dažnai dėl visko. Taip, turiu receptą, kas kartą po susitikimo nuotakos paklausiu: „Ar atsakiau į visus klausimus?“ Visada sulaukiu atsakymo: „Taip, labai ramu, viskas aišku ir galima toliau ramiai ruoštis.“ Tad mano „vaistai“ – tai gyvas ar online susitikimas, pokalbis. 

Jūsų savirealizacijos svajonė arba kredo? Ir ko norėtumėte palinkėti būsimiems jaunavedžiams? 

Ak… savirealizacijos svajonės neišduosiu, kitaip neišsipildys, bet tikrai jų turiu ir tikrai žinau, kad atsiras tokių porų, kurios bus drąsios tai įgyvendinti. O palinkėti noriu kiekvienam: daugiau svajoti, nusipiešti tuos vaizdinius galvoje, nes viskas pildosi!

- - - - - - - - - - - - - - - 

Kiekvienam šventė išskirtinė ir savaip ypatinga, o ir mus skatina dirbti dar profesionaliau, nes vestuvėse klaidų būti negali.

Kad ir kokią paslaugą jaunieji pasirenka, stengiamės kuo daugiau pagelbėti, o kartais net po vestuvių, tarkime, kurias koordinavome, matome, kad vis dėlto ne tik koordinavome, bet ir planavome.

Linkiu kiekvienam daugiau svajoti, nusipiešti tuos vaizdinius galvoje, nes viskas pildosi!

Vestuvių planavimas

 

Atsiliepimai

Visuomet malonu girdėti, jog nuostabiausia gyvenimo šventė įstrigs atmintyje tik geriausiais prisiminimais.

Atsiliepimai

Domina

vestuvių planuotoja?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
 
 
 
Kaip su Jumis susisiekti?