Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

RinUp

Turinio valdymo sistema

Turinio administravimui interneto svetainėje įdiegiame turinio valdymo sistemą „RinUp“. Ši turinio valdymo sistema pasižymi vientisa ir galinga aplinka, saugumu, patogiu ir nesudėtingu valdymu, paprastu papildomų funkcijų įdiegimu. „RinUp“ turi kelis turinio valdymo sistemos tipus, todėl konkrečiai interneto svetainei pritaikomas tinkamiausias administravimo sistemos tipas.

 

Turinio valdymo sistema (angl. Web Content Management System) – sistema, skirta turinio administravimui svetainėje. Turinio valdymo sistemomis (sutrumpintai – TVS) taip pat vadinami priemonių rinkiniai, kurie specialių IT įgūdžių neturintiems vartotojams padeda kolektyviai parengti ir tvarkyti fiksuotos struktūros dokumentų, sudaromų iš įvairaus skaitmeninės informacijos modulių, informacijos (tekstinės ir grafinės) valdymą. 

Turinio valdymo sistemas galima suskirstyti į atviras ir uždaras. Atvirojo kodo sistemos – tai internetinių svetainių turinio valdymo sistemos, kurias kuria ir jų funkcionalumą plėtoja tam tikra žmonių grupė. Tokiam puslapių redagavimui nereikalingos jokios programavimo žinios. Integruotas WYSIWYG  redaktorius suteikia galimybę nukopijuoti informaciją iš „MS Office“ ar kitų programų, o atnaujinant tinklapio dizainą, nereikia iš naujo įkelti informacijos.

Uždarojo kodo sistemos – tai dažniausiai konkrečios įmonės sukurtos turinio valdymo sistemos. Jomis suteikiama galimybė sukurti neribotą vidinių puslapių skaičių, o rašant straipsnį, pridėti vizualios informacijos – paveikslėlių, nuotraukų, video siužetų. Tokia yra mūsų uždarojo kodo principu sukurta turinio valdymo sistema „RinUp“.

Turinio valdymo sistema yra patogus įrankis asmenims, neturintiems informacinių technologijų įgūdžių valdyti interneto svetainės. Supaprastintas dokumentų, grafinės informacijos tvarkymas ir valdymas suteikia galimybę administruoti svetainę be kitų pagalbos.


Turinio valdymo sistema - „RinUp“

Sistemos privalumai

Sklandžiam turinio valdymui
Lengvas dizaino keitimas

Lengvas dizaino keitimas

TVS galima nesunkiai sukurti naujus ar pakeisti esamus dizainus. Sistemai užtenka nurodyti, kurioje vietoje bus logotipas, turinys ar kt., parašyti norimus dizaino parametrus. TVS, pavyzdžiui, „RinUp“, dažniausiai turi po kelis pavyzdinius dizainus, kurie palengvina savo dizaino kūrimą. Jei svetainė yra šabloninė, turinio dizainą pakeisti labai lengva, jei ji ne šabloninė – naujam dizainui sukurti turi būti įdėta papildomų pastangų.

Patogus turinio valdymas

Patogus turinio valdymas

TVS „RinUp“ integruota paprasta ir lengvai suprantama vartotojo sąsaja, patogiai pasiekiamos atskiros svetainės dalys bei greitas modulių nustatymų valdymas. Pavyzdžiui, norint pakeisti naujienos pavadinimą, užtenka prisijungti administratoriaus teisėmis, pasirinkti norimą naujieną, integruotame redaktoriuje pakeisti pavadinimą ir išsaugoti nurodytu mygtuku.

Sisteminiai moduliai

Sisteminiai moduliai

„RinUp“ turinio valdymo sistema kaskart papildoma vis pažangesnėmis funkcijomis (moduliais). Tai tokie moduliai kaip svečių knyga, dažniausiai užduodami klausimai, galerija, reklaminiai skydeliai, apklausų formos ir kt., elektroninei komercijai – produktų katalogas, paieškas, krepšelio moduliai. TVS yra labai lanksti ir lengvai prisitaikanti prie naujų funkcijų – įdiegus naujus modulius, TVS greitai prie jų adaptuojasi.

Sinchronizacija su kitais tinklalapiais

Sinchronizacija su kitais tinklalapiais

Turinio valdymo sistema suteikia galimybių sinchronizuoti tam tikrą tinklalapį su kitais tinklalapiais ar socialiniais tinklais. Pavyzdžiui, perpardavinėjat prekes iš savo tiekėjų ir norint, kad prekės Jūsų sistemoje būtų periodiškai atnaujinamos, „RinUp“ pateikia sinchronizavimo paketus.

Saugumas ir garantinis aptarnavimas

Saugumas ir garantinis aptarnavimas

TVS suteikia dideles patikimumo garantijas, todėl duomenys visada bus saugiai patalpinami ir apsaugoti.

Nuolatinis vystymas

Nuolatinis vystymas

TVS srityje dirbame jau daugiau nei 15 metų. Turėdami ilgametę patirtį ir žinodami vartotojų poreikius, turinio valdymo sistemą nuolat pildome technologinėmis naujovėmis ir patogiomis funkcijomis.

TVS tipai

Koks tipas domina Jus?

Turinio valdymo sistemos tipai: „RinUp Website“, „RinUp E-Shop“, „RinUp Portal“

Turinio valdymo sistemos padeda įmonei automatizuoti įvairius tinklalapių kūrimo, valdymo ir platinimo (pateikimo) aspektus. Dauguma šiuolaikinių turinio valdymo sistemų yra universalios, papildomos tam tikrais įrankiais, todėl dažnai apima vieną ar kelias kategorijas. Turinio valdymo sistemas galima suskirstyti į 3 grupes: tinklalapių, elektroninių parduotuvių ir portalų. Toks skirstymas  būdingas mūsų turinio valdymo sistemai „RinUp“.

„RinUp E-Shop“ turinio valdymo sistema skirta elektroninių parduotuvių turinio administravimui. Ši TVS padeda organizacijoms vykdyti pardavimus internetu – valdyti elektroninės komercijos veiksmus ir operacijas. Elektroninės komercijos paketo pagrindinės dalys yra produkcijos katalogas, prekių krepšelis, vartotojų, užsakymų, sąskaitų bei mokėjimų moduliai ir kt. Atsižvelgiant į klientų poreikius, jis gali būti papildytas daugeliu kitų reikalingų modulių.

„RinUp Website“ turinio valdymo sistema labiausiai tinka reprezantacinio pobūdžio svetainėms, kuriose supažindinama su įmonėms veikla, pateikiami kontaktai ir pan.

„RinUp Portal“ labiausiai tinka stambesnių įmonių ar organizacijų tinklalapiams, kurie teikia naujienas, kultūrinę informaciją, paslaugas. Ši TVS valdo organizacijos turinį ir dokumentus, todėl toks tipas labiausiai tinka įmonėms, kurios klientams teikia daug informacijos.

Turinio valdymo sistema „RinUp“ yra labai lanksti ir patogi jos administratoriams, nes ji turi  lengvai valdomus nustatymus. Skirtingo pobūdžio, bet to paties tikslo turinio valdymo sistemos padeda įmonei automatizuoti dokumentų turinio valdymą ir palengvinti jų administravimą.

Klauskite

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?