Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Organizuojame renginius

Renginio organizavimas – kūrybingumo bei daug pastangų reikalaujantis procesas. Tai idėjų generavimas ir nuoseklus planavimas. Kiekvienas renginys yra pilnavertis tada, kai atlieka dvi pagrindines funkcijas: pirmiausia sudomina, o vėliau – nustebina.

 

Verslo renginių organizavimas

Įmonės vis labiau vertina verslo renginius ir įtraukia juos į savo rinkodaros strategijas. Organizuojame įmonių gimtadienius, konferencijas, pristatymus, banketus, furšetus, klientų lojalumo skatinimo renginius ir kt. Tokie renginiai padeda kurti darbuotojų ir klientų lojalumą, didinti motyvaciją, formuoti komandą, kurti gerą patirtį ir kt.

Viešųjų renginių organizavimas

Organizuojame įvairaus pobūdžio viešuosius renginius: miesto ir valstybines šventes, kalėdinius ir naujametinius, sporto renginius, festivalius, koncertus ir kt. Pasirūpiname bilietais, techniniu aptarnavimu, savivaldybių, prekybos centrų leidimais ir kt.

 

Asmeninių švenčių organizavimas

Asmeninės ir šeimos šventės – tai reikšmingi, nekasdieniai renginiai, kurie dažnai pažymi svarbų gyvenimo tarpsnį. Organizuojame gimtadienius, jubiliejus, sukaktuves, krikštynas, klasių susitikimus, šimtadienius ir kt.

Mergvakarių, bernvakarių organizavimas

Mergvakariai ir bernvakariai – tai ikivedybinės šventės, dažnai siejamos su paskutiniu audringu vakaru prieš vestuves. Organizuojame originalus, nestandartinis renginius būsimoms nuotakoms ir jaunikiams: sukuriame programą, parenkame vakarėlio vietą, temą, pramogas, dekoracijas ir kt.

 

Švenčių vaikams organizavimas

Svarbiausios renginio vaikams savybės – sudominimas ir nustebinimas. Organizuojame įtraukiančius ir nuotaikingus teminius renginius vaikams. Pasirūpinę šventine atributika, personažais, pramogomis, vaišėmis, padėsime vaikams paminėti savo šventę ir suteikti teigiamas emocijas.

Vestuvių organizavimas

Vestuvės – tai viena gražiausių gyvenimo švenčių, kuria minima santuokos pradžia. Teikiame vestuvių organizavimo ir koordinavimo paslaugas. Atsižvelgę į jaunųjų poreikius ir pasirūpinę vestuvių programa, atlikėjais, vedėjais, fotografais, dekoracijomis ir kt., padėsime šią šventę sukurti nepamirštamą ne tik jauniesiems, bet ir vestuvių svečiams.

Domina

renginio organizavimas?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
 
 
 
Kaip su Jumis susisiekti?