Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Ekranas „Rūta“
Šiauliai

Kontaktų skaičius per savaitę - 445.000 Kontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro lauko ekranus

 

Pagrindinė ekrano informacija

Pačiame Šiaulių miesto centre įrengtas aukštos kokybės LED lauko ekranas atkreips į populiariausius miesto objektus vykstančių šiauliečių ir miesto svečių dėmesį.
Vieta – Tilžės g. ir Vytauto g. sankryža, Šiauliai
Ekrano dydis – 32 kv. m (8 x 4 m).
Ekrano rezoliucija – 480 x 240 pikselių.
Vidutinis kontaktų skaičius per savaitę – 445 000.

 

Lauko ekranas Šiauliuose „Rūta“

LED lauko ekranas savo vardą gavo iš visai šalia įsikūrusio „Rūtos“ šokolado muziejaus, į kurio edukacijas ir ekskursijas vyksta ne tik šiauliečiai, bet ir miesto svečiai iš įvairių Lietuvos kampelių ir užsienio. LED ekranas įrengtas pačiame Šiaulių miesto centre, pro jį didelis automobilių srautas vyksta link Aušros alėjos, centre įsikūrusių restoranų, aukštojo mokslo įstaigų, Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedros, Saulės laikrodžio aikštės, muziejų ir kitų lankytinų objektų. Aplink taip pat įsikūrę mokymo įstaigos, įvairios pramogų erdvės, o visai netoliese – prekybos ir pramogų centras „Saulės miestas“.

Dėl strategiškai parinktos šio lauko ekrano vietos, jo vidutinis kontaktų skaičius per savaitę siekia net 445 000! LED ekranas pačiame miesto centre – tai išskirtinė galimybė didinti savo prekės ženklo matomumą, didžiulei auditorijai reklamuoti savo siūlomas prekes ar paslaugas. Nors lauko ekranas įrengtas visai šalia miesto senamiesčio, tačiau jis organiškai įsilieja į bendrą sankryžos ir aplink esančių pastatų vaizdą, kuria modernų miesto peizažą ir yra matomas daugybės eismo sraute dalyvaujančių žmonių. Apgalvotai įrengti lauko ekranai papildo miesto vaizdą ir neerzina vartotojo, todėl jis yra daug atviresnis transliuojamoje reklamoje perduodamai informacijai. Įvairių tyrimų duomenimis nustatyta, kad net Z kartos atstovai, užaugę su technologijomis, pirmenybę teikia lauko reklamai, lyginant su reklama internete.

LED lauko ekranas „Rūta“ garantuoja aukštą vaizdo kokybę ir tai, kad Jūsų transliuojamą reklamą potencialūs klientai pamatys ir iš toli, ir iš arti. LED ekrano rezoliucija siekia 480 x 240 pikselių, o jo dydis – net 32 kvadratiniai metrai! Aukšta vaizdo kokybė, didžiausią matomumą garantuojanti vieta – Jums belieka nuspręsti dėl norimos perduoti didelei auditorijai informacijos.

Dėl reklamos lauko ekrane Šiauliuose pildykite puslapio apačioje pateiktą kontaktų formą, rašykite el. paštu siauliai@owexx.lt arba susisiekite žemiau nurodytais kontaktiniais telefonais.

Pagrindiniai ekrano privalumai

  • Ekrano dydis – net 32 kv. m (8 x 4 m).
  • Ekrano rezoliucija – 480 x 240 pikselių.
  • Vidutiniškai 445 000 kontaktų per savaitę.
  • LED ekranas yra įrengtas pačiame Šiaulių miesto centre.
  • LED lauko ekranas įrengtas šalia „Rūtos“ šokolado muziejaus, kurį lanko miesto svečiai iš Lietuvos ir užsienio šalių.
  • ŠŠalia sankryžos įsikūrusios įvairios pramogų erdvės, vairavimo mokykla, švietimo įstaigos ir aukštoji mokykla, koncertų salė.
  • Netoliese LED ekrano – prekybos ir pramogų centras „Saulės miestas“.
  • Netoliese įsikūrę nemažai viešbučių ir restoranų, pritraukiančių miesto svečius.
  • Didelis transporto srautas vyksta link įvairių Šiaulių miesto centro lankytinų objektų, Centrinio parko estrados.
  • Tilžės gatvė yra didžiausia Šiaulių miesto gatvė.

 

 

Statistika

Kontaktų kiekis ~445.000 darbo dienomis bei savaitgaliais ekrane „Rūta“, Šiauliai

 

 

 

Ekrano nuotraukos

 

Ekranas Šiauliuose - „Rūta“

 

 

Ekrano vieta mieste

Ekranas - „Centras / Rūta“, Šiauliuose
Tilžės g. ir Vytauto g. sankirta, Šiauliai

Media ekranai

Traukos objektai

Domina reklamos stendas?

Jūsų duomenys