Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Ekranas „Marijampolė“
Marijampolė

Kontaktų skaičius per savaitę - 193.000 Kontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro lauko ekranus

 

Pagrindinė ekrano informacija

Marijampolės miesto centre, intensyvaus eismo sankryžoje stovintis lauko ekranas – vieta įsimintinai reklamai.
Vieta – Gedimino g. ir V. Kudirkos g. sankryža, Marijampolė.
Ekrano dydis – 32 kv. m (8 x 4 m).
Ekrano rezoliucija – 480 x 240 pikselių.
Vidutinis kontaktų skaičius per savaitę – 193 000.

 

Lauko ekranas Marijampolėje „Marijampolė“

Pačiame Marijampolės miesto centre stovintis 32 kv. m lauko ekranas – optimali vieta reklamai. Gedimino ir V. Kudirkos gatvėmis nuolat vyksta intensyvus transporto priemonių eismas link priemiesčių, senamiesčio, įvairių aplink įsikūrusių įstaigų. LED lauko ekranas patrauks ir pėsčiųjų dėmesį, nes lauko ekranas stovi prie pat turgavietės; aplink taip pat gausu įvairias paslaugas teikiančių įstaigų – grožio salonas, šeimos klinika, nekilnojamojo turto agentūra, draudimo įmonės, mobiliųjų telefonų ir kompiuterių taisykla ir kitos įstaigos bei parduotuvės. Priešais lauko ekraną stovi „Lidl“ parduotuvė, netoliese – degalinė, viešbutis, aplink sankryžą įsikūrę nemažai restoranų. Pro sankryžą vykstama link didžiausios mieste gėlių turgavietės, o taip pat link Laisvės gatvės, kuri veda į Marijampolės senamiestį. Gedimino gatve iš senamiesčio vykstama link Marijampolės priemiesčių, o į V. Kudirkos gatvę didelis automobilių srautas suvažiuoja iš itin intensyvaus eismo Kauno gatvės.

Sankryža, kurioje stovi lauko ekranas, užtikrina didelę auditoriją ir patraukiančią dėmesį reklamą. Didelė LED ekrano raiška ir iš toli matomas ekrano dydis – tai erdvė dinamiškai, ryškiai ir įsimintinai reklamai. Miesto centre esantys lauko ekranai – tai galimybė išskirti, kadangi didelių lauko ekranų miestų centruose būna nedaug. Ryški reklama patrauks tiek pėsčiųjų, tiek vairuotojų dėmesį, tai puikus būdas pristatyti naują prekės ženklą, produktą ar paslaugą, pakviesti į renginį, paskelbti akciją ar siųsti socialinę žinutę. Kasdien pro sankryžą važiuojantys žmonės reklamą matys nuolat ir ją įsimins; reklama miesto centre pro akis nepraslys ir miesto svečiams. Reklama lauko ekranuose mieste – tai puikus būdas atkreipti tiek lokalios, tiek plačios auditorijos dėmesį. Lauko ekranas „Marijampolė“ per savaitę vidutiniškai turi net 193 000 kontaktų.

Dėl reklamos transliacijų LED lauko ekrane „Marijampolė“ susisiekite užpildydami puslapio apačioje esančią kontaktų formą, el. paštu marijampole@owexx.lt arba susisiekite žemiau nurodytais kontaktiniais telefonais.

Pagrindiniai ekrano privalumai

 • Ekrano dydis – 32 kv. m (8 x 4 m).
 • Ekrano rezoliucija – 480 x 240 pikselių.
 • Vidutiniškai 193 000 kontaktų per savaitę.
 • Lauko ekranas stovi miesto centre, intensyvaus eismo sankryžoje.
 • Pro sankryžą važiuojama link gausiai apgyvendintų gyvenamųjų rajonų, Marijampolės senamiesčio.
 • Šalia lauko ekrano – parduotuvė „Lidl“.
 • Taip šalia greitojo maisto restoranas „Hesburger“, daug kitų kavinių ir restoranų.
 • Aplink daug įvairias paslaugas teikiančių vietų – grožio salonas, sveikatos priežiūros įstaigos, nekilnojamojo turto agentūra, draudimo bendrovės ir kt.
 • Netoliese yra viešbutis, degalinė.
 • Pro sankryžą vykstama link Laisvės gatvės, vedančios į Marijampolės senamiestį.
 • Lauko ekranas stovi prie pat turgavietės, o kiek toliau yra didžiausias Marijampolė gėlių turgus.
 • V. Kudirkos gatve vyksta intensyvus transporto priemonių srautas, į ją daugybė automobilių suvažiuoja iš pagrindinės Kauno gatvės.
 • Gedimino gatvė – taip pat viena pagrindinių gatvių Marijampolėje, jungianti senamiestį su priemiesčiais.

 

 

Statistika

Kontaktų kiekis ~193.000 darbo dienomis bei savaitgaliais ekrane „Marijampolė“, Marijampolėje

 

 

 

Ekrano nuotraukos

 

Ekranas Marijampolėje „Marijampolė“

 

Ekrano vieta mieste

Lauko ekranas „Marijampolė“,
Dariaus ir Girėno ir V. Kudirkos sankirta, Marijampolė

Media ekranai

Traukos objektai

Domina reklamos stendas?

Jūsų duomenys