Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Tekstų kūrimo paslaugos

Tekstai svetainėms, tekstai tinklaraščiams, straipsniai

Kokybiškas, sklandus ir aiškus tekstas – tai Jūsų galimybė užmegzti ir palaikyti ryšį su vartotoju. Straipsniai svetainėms, tinklaraščiams, portalams ir kt. – patikėkite šį darbą į OWEXX rankas.
 

Tekstų kurimo paslaugos

Geras tekstas – kodėl jis svarbus?

Gramatiškai taisyklingas, sklandus ir aiškus tekstas – greičiausiai savaime suprantamas dalykas. Nesvarbu, ar tai trumpas įrašas socialiniuose tinkluose, ar ilgas straipsnis tinklaraščiui (angl. blog) – tikslingas, įtikinantis tekstas tampa Jūsų „balsu“, skleidžiančiu žinią apie prekės ženklą.

O kad Jūsų skleidžiama žinia būtų aiški ir efektyvi, privalu atsakyti į klausimą, koks yra teksto tikslas. Informuoti? Įtikinti? O koks yra Jūsų įmonės balsas, kalbėjimo stilius? Kokią emociją norite perteikti, kokį vartotoją pasiekti? Kokią emociją sukelti, kokį veiksmą paskatinti atlikti (angl. call to action)?

Skirtingi tekstai – tai skirtingi tikslai, o kiekvienas jų reikalauja žinių ir laiko. Patikėję tekstų kūrimą į OWEXX rankas, būsite tikri, kad Jūsų esamus ir potencialius vartotojus pasieks tik kokybiški, sklandūs, taisyklingi tekstai, padedantys siekti užsibrėžtų tikslų.

OWEXX tekstų kūrimo paslaugos

• Įvairūs tekstai svetainėms, el. parduotuvėms (produktų aprašymai ir kt. tekstai)
• Straipsniai svetainėms, tinklaraščiams, žiniasklaidai
• Tekstai socialiniams tinklams (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn)
• Reklaminiai tekstai
• Naujienlaiškių tekstai
 

Domina tekstų kūrimo paslaugos?

Jei siekiate formuoti solidų ir patikimą verslo įvaizdį, tekstai, kuriuos pristatote vartotojams, turi būti kokybiški, taisyklingi ir vertingi. Patikėkite tekstų kūrimą į profesionalų rankas ir džiaukitės sklandžia ir kokybiška komunikacija su esamais ir potencialiais klientais. Kreipkitės el. paštu, telefonu arba užpildydami kontaktinę formą ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus. Tekstai – tai Jūsų balsas, kalbantis su vartotoju. Atraskite jį kartu su OWEXX.

Tekstai interneto svetainėms

Tekstų kūrimas interneto svetainėms, elektroninėms parduotuvėms

Didžioji dalis interneto svetainės turinio, kurį mato vartotojas, yra sudaryta iš įvairių tekstų. Pasitelkiant juos komunikuojama su vartotoju, pristatoma įmonė, jos tikslai ir vertybės, produktai ir kt. Tai – Jūsų balsas internetinėje erdvėje, padedantis formuoti verslo įvaizdį, kuriantis santykį su klientais ir pasitikėjimą.

 

Kokybiškas tekstas – kelias į pasitikėjimą

Kokybiška interneto svetainė – tai pirmasis vartotojo įspūdis, kuris gali suformuoti nuomonę apie Jūsų prekės ženklą, o ją pakeisti – sunku. O svarbu ne tik svetainės dizainas, patogi navigacija, aiški struktūra, lengvai pasiekiama informacija, saugumas ir pan., tačiau ir tekstai, kuriais pristatote savo prekės ženklą ir veiklą.

Sklandus, aiškus, Jūsų verslo įvaizdį atspindintis tekstas tampa komunikacijos su vartotoju būdu, padedančiu Jums palaikyti ryšį su esamais klientais, pritraukti naujų, didinti verslo žinomumą. Painūs tekstai su klaidomis daro neigiamą įspūdį, mažina pasitikėjimą vykdomomis veiklomis, parduodamais produktais. Aiški, tikslinei auditorijai pritaikyta komunikacija bus įtikinanti, o Jūs džiaugsitės pasiektais rezultatais.

Tekstai interneto svetainių skiltims, produktų aprašymai, SEO

Tekstai interneto svetainėje ne tik padeda formuoti verslo įvaizdį, kurti kokybišką ir reprezentatyvią svetainę, tačiau taip pat turi įtakos Jūsų verslo žinomumui, pardavimams; jie gali lemti vartotojo apsisprendimą įsigyti produktą ar paslaugą.

Neužtenka vien tik dėmesį patraukiančių reklaminių šūkių ar skambių antraščių – svarbu ir tekstai, kuriais apibūdinate savo veiklą, verslo idėją, produktus ir paslaugas. Aiškus ir tikslus produkto aprašymas, nurodantis jo vertingas savybes ir problemos sprendimą vartotojui, gali padėti jam priimti sprendimą įsigyti Jūsų prekę. Įdomus, kūrybiškas, tačiau tuo pačiu taisyklingas ir tikslingas paslaugos aprašymas pritrauks naujų klientų.

Tačiau ne vien dėl tiesioginės komunikacijos su vartotoju svarbu skirti laiko internetinių svetainių ir elektroninių parduotuvių tekstams. Aiškus, išsamūs, tikslūs, su reikiamais raktažodžiais sukurti interneto svetainių tekstai svarbu ir dėl SEO – paieškos sistemų optimizavimo (angl. Search Engine Optimization). SEO užtikrina aukštas interneto svetainės pozicijas paieškos rezultatuose. Aukštos pozicijos – tai daug daugiau apsilankymų Jūsų svetainėje ir, žinoma, daugiau klientų.

Straipsniai tinklaraščiams, svetainėms, žiniasklaidai

Tekstų kūrimas straipsniams, tinklaraščiams, svetainėms, žiniasklaidai

Straipsniai tinklaraščiams, interneto svetainėms, portalams – nepakeičiamas būdas didinti savo prekės ženklo žinomumą, tuo pačiu kuriant pridėtinę vertę vartotojui. Dalijimasis gerąja patirti, naudinga informacija, savo verslo istorija kuria ryšį su esamais ir potencialiais klientais ir formuoja patikimo verslo įvaizdį.

 

Straipsniai interneto svetainėms ir el. parduotuvėms

Jei norite sudominti savo tikslinį vartotoją, pritraukti daugiau lankytojų į savo interneto svetainę ar elektroninę parduotuvę, įtikinti įsigyti produktus ar paslaugas, didinti prekės ženklo žinomumą ir pasitikėjimą, nepamirškite reguliarių, informatyvių straipsnių interneto svetainei kūrimo. Be visų išvardytų priežasčių, straipsnių rašymas, vartojant reikiamus raktažodžius, taip pat padės Jums atsidurti aukštose pozicijose paieškoje – gerinsite savo interneto svetainės vidinį SEO.

Straipsniai tinklaraščiams

Tinklaraščio kūrimas ir straipsnių rašymas yra vienas geriausių sprendimų, kokius galite priimti norėdami prisitatyti naujiems potencialiems klientams, didinti savo verslo žinomumą, kurti lojalių klientų ratą. Tinklaraštyje galite daug plačiau nei produktų ar paslaugų aprašymuose pristatyti savo verslą, jo idėjas ir vertybes; skelbti aktualias naujienas; teikti naudingus patarimus.

Negana to, kad padeda komunikuoti su potencialiais ir esamais klientais, tinklaraščio straipsnių rašymas, pritaikius tinkamus raktinius žodžius, padeda organiškai gerinti SEO rezultatus. Taigi straipsniai yra puikus būdas tiek pritraukti vartotojus pasitelkiant įdomų ir įtraukiantį turinį, tiek gerinti savo pozicijas paieškų sistemose.

Galite kurti atskirą tinklaraštį, galite jį integruoti į savo svetainę ar internetinę parduotuvę, galite siųsti straipsnius kitiems tinklaraščiams, kurių temos aktualios Jums – pasirinkimas Jūsų, tačiau svarbiausia įdomus, paveikus ir naudingas turinys, sklandi kalba ir raktažodžiai.

Straipsniai žiniasklaidai

Norėdami būti dar labiau matomi didelei auditorijai, nukreipti vartotojus į savo svetainę ar elektroninę parduotuvę, paraginti juos įsigyti produktus ar paslaugas ir apskritai formuoti savo verslo įvaizdį, pasitelkite tekstus žiniasklaidoje. Straipsniai portalams – puikus būdus didinti savo prekės ženklo žinomumą, kadangi jie pasieks ne tik auditoriją, ieškančią teikiamų paslaugų ar parduodamų produktų, tačiau ir tuos, kurie apie jus išgirs pirmą kartą (vadinamoji „šalta“ auditorija).

Straipsniai portaluose taip pat turi įtakos Jūsų svetainės SEO gerinimui – naudojami raktažodžiai ir išorinės nuorodos padės Jūsų svetainei atsidurti aukštose pozicijose, pagerinti jos matomumą, o tuo pačiu – ir Jūsų prekės ženklo žinomumą.

Kodėl verta kurti straipsnius tinklaraščiams, interneto svetainėms, žiniasklaidai?

• Informacijos, supažindinančios su Jūsų prekės ženklu ir teikiančios naudą vartotojui, kūrimas
• Galimybė dalintis patirtimi, formuoti patikimo, lyderiaujančio verslo įvaizdį
• Apsilankymų interneto svetainėje rezultatų gerinimas
• Ryšio su esamais ir potencialiais klientais kūrimas
• Organiškas SEO optimizavimas

Tekstai socialiniams tinklams

Tekstų kūrimas socialiniams tinklams

Socialiniai tinklai – tai puiki priemonė kurti artimesnį ryšį su vartotoju, populiarinti savo produktus ar paslaugas, kurti prekės ženklo įvaizdį, tiesiogiai bendrauti su esamais ar potencialiais klientais. Įtraukiantys socialiniams tinklams skirti tekstai padės suburti sekėjų ratą ir didinti prekės ženklo žinomumą.

 

Tekstai socialiniams tinklams – ryšio su vartotoju kūrimas

Tekstai socialiniams tinklams skirsis nuo tų, kurie kuriami svetainėms ar portalams. Dažnai socialiniuose tinkluose yra mažiau formalumo, daugiau šnekamosios kalbos, humoro. Čia labai svarbu vadinamasis istorijų pasakojimas (angl. storytelling), o taip pat asmenybės, bendravimas ir noras kurti ryšį su esamais ir potencialiais klientais.

Socialiniai tinklai, tokie kaip Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, suteikia galimybę bendrauti su vartotojais, kurti bendruomenes, pranešti apie naujienas realiu laiku, o taip pat parduoti produktus ir paslaugas. Socialiniuose tinkluose gali gauti atgalinį ryšį, sužinoti, kokių savybių produktuose ir paslaugose ieško Jūsų tikslinis vartotojas. Tekstai socialiniuose tinkluose padeda formuoti prekės ženklo įvaizdį, didinti vartotojų pasitikėjimą.

Socialinį tinklą, kuriame vykdysite komunikaciją, galite rinktis pagal auditoriją, kurią norite pasiekti. Pavyzdžiui, didelę dalį socialinio tinklo Instagram vartotojų sudaro 18–24 metų žmonės, Facebook – 25–34 metų, o LinkedIn – 30–39 metų vartotojai. Kiekvienam socialiniam tinklui ir auditorijai derėtų pasirinkti tinkamą teksto struktūrą, kalbą, bendravimo toną – taip būste tikri, kad optimaliai išnaudojate socialinių tinklų privalumus savo verslui. Kreipkitės į OWEXX, padėsime Jums sukurti įtraukiančius, įdomius ir įtikinančius tekstus Jūsų socialiniams tinklams.

Kam reikalingi tekstai socialiniams tinklams?

• Didina prekės ženklo žinomumą
• Socialinį tinklą galima rinktis pagal tikslinę auditoriją – amžių, socialinę padėtį ir pan.
• Kuriamas artimas ryšys su vartotoju, tiesioginio ir atviro bendravimo galimybė
• Kuriamas šiuolaikiško, patikimo verslo įvaizdis
• Organiškas SEO optimizavimas, naudojant išorines nuorodas
• Dar viena erdvė prekėms ar paslaugoms parduoti

Kitos tekstų kūrimo paslaugos

Tekstų kūrimas

Šiandien, esant galybei komunikacijos kanalų, kokybiškai komunikuoti su vartotoju darosi vis sunkiau, todėl patikėkite šį darbą OWEXX – pasirūpinsime, kad Jūsų tekstai padėtų pasiekti džiuginančių rezultatų.

 

Kitos OWEXX tekstų kūrimo paslaugos

• Tekstai naujienlaiškiams
• Trumpi reklaminiai tekstai, pranešimai
• Pranešimai spaudai
• Tekstų redagavimas ir kt.

Domina tekstų kūrimo paslaugos? Turite klausimų? Kreipkitės!

Jei kyla klausimų apie OWEXX tekstų kūrimo paslaugas; jei nesate tikri, kokie būtent tekstai reikalingi Jūsų prekės ženklo komunikacijai; jei domina tekstų kūrimo paslaugų kainos – visais šiais klausimais kreipkitės į OWEXX komandą. Patarsime, pakonsultuosime ir padėsime Jums kurti įtraukiančius tekstus, kurie taps neatsiejama Jūsų įvaizdžio ir pasiekimų dalimi.

Domina

tekstų kūrimo paslaugos?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
 
 
Kaip su Jumis susisiekti?