Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

„Google AdWords“ reklama

Reklama, kuri dominuoja internete

„Google AdWords“ – greitas būdas internete pradėti savo reklamos kampaniją. Ši rinkodaros paslauga suteikia galimybių reklamuotis staliniuose, nešiojamuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Logiškai, nuosekliai sukurti ir vertingais raktiniais žodžiais pripildyti reklaminiai skelbimai didina galimybes būti matomiems „Google“ paieškos sistemoje.

„Google“ reklama yra veiksmingiausia internetinės rinkodaros forma, pateikianti savo produktą „Google AdWords“. Tai tinklalapio reklamos sistema, talpinanti tekstines ir vaizdines reklamas „Google“ paieškos sistemoje. „Google AdWords“ kiekvienam verslui siūlo visiškai automatizuotą, visapusį ir greitą būdą pradėti interneto reklamos kampaniją. „AdWords“ turi savybę jungti keletą tinklalapio infrastruktūrų ir apdoroti maždaug ketvirtadalį visų aplankomų tinklalapių.

„Google AdWords“ reklama

Google AdWords reklama

„Google AdWords“ reklama yra viena populiariausių ir veiksmingiausių rinkodaros formų internete, todėl jos nauda neabejojama. Nesvarbu, ar norite pritraukti naujų svetainės lankytojų, padidinti pardavimą internetu, sulaukti daugiau skambučių, ar išlaikyti jau esamus klientus – „Google AdWords“ gali tam padėti.

Kokią naudą teikia „Google AdWords“?

Pradėkite su bet kokiu biudžetu

Pradėkite su bet kokiu biudžetu

Kiek investuoti į reklamą, sprendžiate Jūs. Pasirinkę Jums labiausiai tinkantį dienos biudžetą, galima kontroliuoti reklamos išlaidas – nustatyti maksimalią kainą už vieną paspaudimą ant reklaminės nuorodos ir tai, kiek išleisti reklamos kampanijai.

Kontroliuokite reklamos teritoriją

Kontroliuokite reklamos teritoriją

Su „Google AdWords“ galima kontroliuoti lankytojų geografinę teritoriją kilometrų tikslumu. Į „AdWords“ programą gali įeiti vietinis, nacionalinis ar tarptautinis reklamos išplatinimas. Ši reklamos forma suteikia galimybių rodyti reklamą, pavyzdžiui, tik tam tikro miesto gyventojams.

Pasiekite klientus tinkamu metu

Pasiekite klientus tinkamu metu

„Google AdWords“ suteikia galimybę pateikti skelbimą tuo metu, kai „Google“ paieškos dalyviai ieško tos pačios specifikos siūlomų prekių ar paslaugų.

Mokėsite tik sulaukę lankytojų

Mokėsite tik sulaukę lankytojų

Už reklamos paslaugas mokėti reikės tik tada, kai paieškos dalyvis spustelės skelbimą, nukreipiantį į reklamuojamą puslapį.

Neribotas reklamų pateikimas

Neribotas reklamų pateikimas

„Google“ siūlo neribotą skelbimų kūrimą. Reklamuotojai gali sukurti ir pateikti daug skirtingų reklamos variantų ir pamatyti tuos, kurie sulaukė didžiausio grįžtamojo ryšio.

Jokių varžančių sutarčių

Jokių varžančių sutarčių

Su „Google AdWords“ bet kada galima reguliuoti, pristabdyti ar visiškai sustabdyti savo kampaniją. Tam nereikės mokėti jokio papildomo mokesčio.

Paskelbimas nedelsiant

Paskelbimas nedelsiant

Užsisakius „Google AdWords“ paslaugą, nauji skelbimai internete yra įdedami iškart. Be to, prieš įdedant skelbimą į „Google“ paieškos rezultatų puslapį, jį prieš tai galima peržiūrėti ir pamatyti, kaip reklama atrodys kitiems.

Reklama tinkamoje vietoje

Reklama tinkamoje vietoje

„Adwords“ palaiko tiesiogines jungtis su reklamos temomis, todėl reklama atsiranda tik panašaus turinio puslapyje. „AdWords“ automatiškai suranda, kokios tematikos reklama labiausiai tiktų tam tikrai interneto svetainei.

Pagrindiniai „Google AdWords“ kokybės kriterijai

 

Kad duotų maksimalią naudą, „Google AdWords“, kaip ir kiekviena paslauga, turi būti suteikta kokybiškai.

Pats svarbiausias šios paslaugos kokybės kriterijus – tinkamai ir logiškai parinkti raktiniai žodžiai. Kadangi paieškos užklausėjai atlieka paiešką, susijusią su suderintomis raktinėmis frazėmis, jas būtina parinkti logiškas, labiausiai atspindinčias tam tikros įmonės veiklą ar produktus. „AdWords“ skelbimų turinys turi būti susietas – reklamavimo pavadinimai atitikti reklamos turinį. Šis tarp skelbimo ir turinio esantis sąryšis padidina skelbimų kūrėjų įtaką sukurti turinį, kuris vartotojui suteikia prasmę. 

Derėtų įsidėmėti, kad būtent didžioji dalis lankytojų patenka į reklamuojamą puslapį per paieškos sistemas, todėl interneto svetainę būtina padaryti ne tik priimtinesnę paieškos sistemoms, bet ir pačiam paieškos užklausėjui – klientui. 

Logiškas, prasmingai sukurtas tekstas leidžia pritraukti didesnį klientų kiekį. Bet kokių raktinių žodžių mišinys ne tik nuvils tinklalapio lankytoją, bet ir sugriaus pasitikėjimą tam tikra įmone ar paslauga. Siekiant geriausio pasisekimo, raktiniais žodžiais pripildytą reklaminį skelbimą būtina kurti logiškai, nuosekliai ir kokybiškai.

 

Pagrindiniai „Google AdWords“ paslaugos kokybės kriterijai

Reklamos kampanijos kūrimo procesas

 • Reklamos kampanijos kūrimo procesas
  Pagrindinės reklamos kampanijos kūrimo dalys
  1. Maksimalios sumos už paspaudimą ir dienos biudžeto apskaičiavimas.
  2. Raktažodžių panaudojimas.
  3. Skelbimo teksto kūrimas.
  4. Nukreipiamojo puslapio nurodymas.

Visų pirma, įmonė turi nuspręsti, kokį biudžetą bus galima skirti reklamos kampanijai organizuoti. Būtina nustatyti, kiek lėšų bus skiriama konkrečiai reklamos sričiai ir svarbiausia – pagal kokius raktinius žodžius ir jų kombinacijas norės būti surasti „Google“ paieškos sistemoje.

Nustačius savo biudžetą ir parinkus tinkamai paslaugas ar prekes apibūdinančius raktinius žodžius, būtina sukurti tekstinį skelbimą. „Google“ tekstiniai skelbimai yra trumpi, turintys iš 25 ženklų ar simbolių sudarytas antraštes, dvi papildomas teksto eilutes, kurių kiekvienoje yra iki 35 simbolių, ir rodomą internetinį adresą (URL). Reklama su raktiniais žodžiais „Google“ paieškos užklausos sąraše gali būti viršuje, apačioje arba šone. 

Paskutinis veiksmas – nukreipiamojo puslapio nurodymas skelbime. Tam, kad paspaudus ant nuorodos būtų nukreipiama į reklamuojamos įmonės interneto svetainę, reklaminius skelbimus būtina susieti. 

Šie žingsniai yra būtini įmonės reklaminei kampanijai kurti. Tik tinkamai nustačius visus parametrus, reklama bus efektyvi ir naudinga tiek klientui, tiek pardavėjui.

Sumažinti

Paveikslelis

Svetainių analizės įrankis „Google Analytics“

Svetainių analizės įrankis „Google Analytics“

„Google Analytics“ (GA) yra analizės įrankis, interneto svetainėse fiksuojantis įvairius vartotojų elgsenos kitimus. „Google Analytics“ suteikia vertingų duomenų apie klientų veiksmus, o pateiktos ataskaitos padeda suprasti interneto svetainės privalumus ir trūkumus.

Svetainių statistika „Google Analytics“ įrankio pagalba

„Google Analytics“

„Google Analytics“ yra galingas svetainės statistikos stebėjimo įrankis, fiksuojantis ir teikiantis informaciją apie vartotojų elgsenos kitimus. „Google Analytics“ – tai duomenų rinkimo technologija, leidžianti kaupti statistinius duomenis ir gauti naujų įžvalgų. Tokie duomenys padeda pagerinti svetainės turinį ir sužinoti, kaip lankytojai atkeliavo į interneto svetainę ir kaip galima paskatinti juos vėl sugrįžti. Analizės įrankis suteikia svarbių duomenų apie statistiką ir klientų veiksmus interneto svetainėje: lankytojų skaičių, apsilankymo trukmę, naudojamą įrenginį, raktinių žodžių veiksmingumą ir kitą informaciją.

„Google Analytics eCommerce“

Svetainių analizės įrankis „Google Analytics“ turi elektroninės komercijos įskiepį „Google eCommerce“, kuris analizuoja elektroninių parduotuvių naudotojų veiksmus. Jis leidžia išsiaiškinti, kurie produktai elektroninėje parduotuvėje yra populiariausi, kokia vidutinė užsakymo vertė ir pan. Šiuo analizės įrankiu galima nesunkiai nustatyti pirkėjo miestą ar šalį, gabenimo, pristatymo išlaidas, produkto, kuris pirktas, informaciją, užsakytą kiekį ir kitus duomenis. Analizės įrankis pateikia patikimų duomenų ne tik apie tiriamąją medžiagą, bet ir turi didelį pranašumą prieš kitas analitines programas, nes duoda giluminę vartotojo elgsenos analizę.

 

Domina

„Google Adwords“ paslaugos?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
 
 
 
Kaip su Jumis susisiekti?