Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Pasirūpiname koncertų vedėjais, bei muzikinėmis grupėmis, atlikėjais

 

Į viešų ar asmeninių švenčių programą galime įtraukti populiariausių Lietuvos ir užsienio atlikėjų, didžėjų (DJ) ir muzikantų pasirodymus, pasirūpinti renginio vedėjais, aktoriais. Bendradarbiaujame su įvairių skirtingų muzikos žanrų šalies ir užsienio muzikos grupėmis, atlikėjais, todėl teikiame platų muzikos žanrų pasirinkimą. Muzikos stiliai svyruoja nuo populiariosios, alternatyviosios muzikos iki elektronikos, modernizuoto folkloro ar kt.

Pasirūpiname koncertų vedėjais, muzikinėmis grupėmis, atlikėjais

Galime surengti ar organizuojamo renginio programą įtraukti tokius atlikėjus kaip Donatas Montvydas (Donny Montell), G&G Sindikatas, 69 danguje, Vaidas Baumila, „Electric Ladies“, „Pop Ladies“, „Pinup Girls“, Jurgis Didžiulis, Lauris Reiniks, Samanta Tina, Ieva Narkutė, Edgaras Lubys, „Colours of Bubbles“, „Lemon Joy“, Saulius Prūsaitis, „Liūdni slibinai“, Irūna ir Marius Jampolskis, Steponas Januška, Edmundas Kučinskas, Vytautas Šiškauskas, Romas Dambrauskas, Simonas Donskovas, „Rondo“ ir daugelį kitų.

Sklandžiai koncerto eigai be muzikos atlikėjų labai svarbus tinkamas vedėjo pasirinkimas, nuo kurio dažnai priklauso kuriama atmosfera, koncerto dalyvių šventinė nuotaika, raiškos galimybės ir kt. Vedėjas turi pasižymėti ne tik oratoriniais, orientaciniais, aktoriniais sugebėjimais, bet ir atitikti koncerto specifiką, vyraujančią nuotaiką, auditoriją ir kt. Tinkamas koncerto vedėjo pasirinkimas prisideda prie viso organizuojamo koncerto vertinimo.

Koncertą pravesti gali tokie vedėjai kaip Audrius Bružas, Mindaugas Stasiulis, Mantas Stonkus, Robertas Petrauskas, Ineta Stasiulytė, Andrius Rožickas, Livija Gradauskienė, Gintarė Latvėnaitė, Inga Norkutė-Žvinienė, Vytenis Pauliukaitis, Justinas Jankevičius, Inga Jankauskaitė ir daugelis kitų.

Atlikėjai, grupės  |  Renginių vedėjai


Plačiau...

Scenos paruošimas koncertui

Nuomojame patvarias aliuminio konstrukcijų, pripučiamas ir mobiliąsias scenas, skirtas dideliems ir mažesniems koncertams, festivaliams, miesto šventėms ir kt. Esant poreikiui pasirūpiname operatorinėmis, apsauginėmis tvorelėmis, barjerais prie scenų, elektros generatoriais ir kita reikalinga technika.

 

Scenų paruošimas koncertui

 

Aliuminio konstrukcijų scenos

Nuomojame ir montuojame įvairių dydžių vienšlaites ir dvišlaites scenas. Prie šių scenų šonuose ar gale gali būti sumontuojami neslystančio paviršiaus laiptai, specialūs audiniai, apsaugantys nuo nepalankių oro sąlygų, aplink sceną ar prieš ją – žiūrovams kontroliuoti skirti minios atitvarai (barjerai) ir kt. Priklausomai nuo koncerto tipo ir dydžio, aliuminio konstrukcijų scenų šonuose ar kitose vietose įmontuojama reikiamo galingumo garso ir apšvietimo technika.

Pripučiamos scenos

Nuomojame įvairių dydžių standartines ir kriauklės formos pripučiamas scenas miesto renginiams, pasirodymams ir koncertams. Tokio tipo scenas galima naudoti vidaus ir lauko renginiams, o jų pastatymas trunka nuo 15 iki 30 minučių. Šias scenas lengva transportuoti, jos yra atsparios krituliams, vėjui, saulei. Pripučiamos scenos taip gali būti naudojamos ir kaip palapinės.

Mobiliosios scenos

Nuomojame ir montuojame mobiliąsias scenas lauke vykstantiems mažiems, vidutiniams ir dideliems koncertams. Kaip ir prie aliuminio konstrukcijų scenų, šioms scenoms gali sumontuojamos reikiamo galingumo apšvietimo bei garso komplektai, parenkamos garso pakylos ir kt. Mobiliosios scenos, sumontuotos ant automobilio priekabos, yra lengvai gabenamos, jos paruošimas naudojimui yra greitas ir paprastas.

Kitos įrangos nuoma

Be garso, apšvietimo ir kitos renginiui svarbios technikos nuomojame ir montuojame įvairias aliuminio konstrukcijas, apsaugines tvoreles, skirtas aptverti renginio teritoriją, minios atitvarus (barjerus) prie scenos, vieno ar dviejų aukštų operatorines, įvairių galingumų elektros generatorius ir kitą sklandžiam ir saugiam renginiui reikalingą įrangą.


Plačiau...

Paveikslelis

Sumontuojame apšvietimo bei garso aparatūrą koncertams

Teikiame platų profesionalios garso ir apšvietimo įrangos asortimentą. Atsižvelgdami į kiekvieno koncerto žanrą, auditorijos kiekį ir kitus veiksnius, pritaikome skirtingo galingumo garso ir šviesos techniką.

 

Sumontuojame apšvietimo bei garso aparatūrą koncertams, renginiams

 

Garso įrangos nuoma

Aptarnaujame profesionalia garso įranga koncertus, pasirodymus, miesto šventes ir kt. Nuomojame įvairaus galingumo garso įrangą: kolonėles, mikrofonus, stiprintuvus, mikšerinius pultus, sceninius monitorius ir kt.

Tinkamai parinkta ir sukonfigūruota garso technika ypač svarbi vedėjams, muzikos atlikėjams bei renginio žiūrovams – ji kuria reikiamą atmosferą, teigiama dalyvių patirtį ir prisideda prie kokybiško koncerto įgyvendinimo.

Apšvietimo įrangos nuoma

Aptarnaujame apšvietimo įranga didelius, vidutinius ir mažus koncertus. Nuomojame profesionalią apšvietimo įrangą: LED, PAR prožektorius, LED judančias galvas, lazerius, spalvų keitiklius ir kt.

Išanalizavę organizuojamo koncerto tematiką, scenos dydį, vietą ir kt., parinksime labiausiai tinkamą renginio apšvietimo variantą. Tinkamai parinkta apšvietimo įranga padeda perteikti scenoje vykstantį pasirodymą, prisideda prie renginio apipavidalinimo ir kt.

Pasirūpiname bilietų platinimu

Bilietų platinimas – vienas paskutinių koncertų ir įvairių renginių organizavimo žingsnių. Parinkę tinkamiausią garso, vaizdo, apšvietimo techniką ir galutinai suorganizavę visą koncerto programą, pasirūpiname bilietų platinimu bilietų kasose ar internetu.
 

Bilietų platinimas koncertams

 

Populiariausi bilietų platinimo būdai – fizinės bilietų kasos ir bilietų įsigijimas internetu. Dėl patogesnio ir greitesnio bilietų įsigijimo, fizines bilietų platinimo vietas vis labiau išstumia elektroninės bilietų platinimo sistemos. Šios sistemos yra daug patogesnės: bilietus į renginį galima nusipirkti bet kokiu paros metu ir iš bet kurios vietos, kur yra interneto ryšys. Be viso to, už bilietą patogiai atsiskaityti galima bankiniais pavedimais, mokėjimo kortelėmis ar per mokėjimo sistemas.

Bilietai, platinami internetu, turi brūkšninį arba QR (angl. Quick Response) kodus. QR kodas – tai baltame fone esantis kvadrato formos kodas, kuriame gali būti talpinama įvairi svarbi informacija: koncerto pavadinimas, vieta, laikas ir kt. Ši kodą lengva nuskenuoti ne tik nuo atspausdintų bilietų, bet ir nuo išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ar kitų išmaniųjų įrenginių, o informacija atkoduojama vos per kelias sekundes.

Paveikslelis

Domina

koncerto organizavimas?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
 
 
 
Kaip su Jumis susisiekti?