Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Logotipų kūrimas, prekinių ženklų kūrimas

Logotipas – firminio stiliaus pagrindas

Atsižvelgę į veiklos specifiką ir dizaino subtilybes, kuriame įsimenančius, vertingus, tinkamai veiklą atspindinčius logotipus ir prekių ženklus. Parinkdami spalvas, šriftus, proporcijas ir sukurdami bendrą grafinį vaizdą, padėsime identifikuoti įmonę ir išskirti ją iš konkurentų.

Logotipų, prekinių ženklų kūrimas

Logotipų kūrimas

Norint sukurti kokybišką, originalų, kompanijos veiklą atspindintį logotipą, visada reikia išsiaiškinti kūrimo procesui svarbią informaciją.

 

Logotipų kūrimą patikėkite profesionalams!

Logotipas – tai ne paprastas paveikslėlis. Sukurk tobulą logotipą – sukursi įmonės sėkmės istoriją! Geras logotipas pirmiausia patraukia dėmesį, sudomina klientą, paveikia emocijas ir perduoda žinutę. O kokią žinutę norite perduoti jūs? 

Įmonės, organizacijos, asmens ar produkto logotipas atskleidžia kompanijos dvasią ir vertybes, padeda pranokti konkurentus, patraukti klientų dėmesį ir ilgam lieka jų atmintyje.

Profesionaliai sukurtas logotipas – patrauklus ir funkcionalus. Juo siekiama padaryti puikų pirmąjį įspūdį, užmegzti ryšį su klientu ir ilgam įsiminti.

Logotipas sukuria įvaizdį, atskleidžia tiesioginį ryšį su preke ar paslauga ir padeda pasiekti tikslinę auditoriją.

Norint teisiškai apsaugoti sukurtą logotipą nuo kopijavimo ir klastojimo, būtina jį įregistruoti – taip apsaugosite savo logotipą teisiškai. 

Prieš kuriant logotipą, derėtų žinoti atsakymus į šiuos klausimus:

• Kokia yra įmonės veikla?
• Kas yra tikslinė prekių (paslaugų) auditorija? 
• Kokios pagrindinės logotipo panaudojimo sferos?
• Kaip logotipas bus naudojamas? 
• Kuo išsiskiriate iš konkurentų?
• Kaip save norite pristatyti klientui, pirmąkart pamačiusiam kompanijos logotipą?
• ir kt.

Prieš logotipo kūrimo darbus, taip pat labai svarbu nuspręsti, koks bus jo formatas. Tai gali būti tik užrašas, pateiktas specialiai parinktu šriftu ir spalva, paveikslėlio ir užrašo sintezė, ar kompleksinis originalaus užrašo, grafikos ir piešinio panaudojimas. Be formato, svarbu išsiaiškinti logotipo emocinį stilių. Logotipo stilius gali būti šiuolaikiškas, solidus, klasikinis, neutralus ir kt. Jis leidžia sukurti tam tikras gaires ir padeda atsakyti į klausimą, kokius grafinius elementus, šriftus ir spalvas naudoti logotipe, kad jie kuo efektyviau perduotų užkoduotą informaciją ir atspindėtų norimą stilių.

Logotipų ir prekių ženklų kūrimas

Kaip kūnas turi stuburą, kaulų sistemą, prie kurios prisitvirtinę raumenys ir kraujagyslės, o viskas aptraukta oda, taip ir geram logotipui sukurti pirma būtina išgryninta idėja. 

Įprastai logotipo ar prekių ženklo kūrimas trunka 2–4 savaites. Jei žinosite, kokio formato (užrašo, šrifto, spalvos), stiliaus (šiuolaikiškas, solidus, klasikinis, neutralus ir kt.) logotipo ar prekių ženklo norite, mes pasistengsime pranokti jūsų lūkesčius. 

Prekių ženklas – tai bet koks žymuo, kuriuo atskiriamos vienos prekės ar paslaugos nuo kitų. Labai dažnai prekių ženklas tapatinamas su logotipu, bet pastarojo reikšmė kur kas siauresnė – logotipas yra tik vienas iš prekių ženklo dalių.

Prekių ženklą (ang. – trade mark) gali sudaryti įvairūs žodžiai (net asmenvardžiai ar tipografiniai ženklai), raidės, skaičiai, piešiniai, grafiniai ir erdviniai (3D) elementai, garsai, spalvos, ženklai su raštais, judesio, multimedijos, holograminiai ženklai (MP4 formatu). Jais perduodama užkoduota žinutė, paliečianti kliento emocijas, vertybes, įsitikinimus.

...
Gero logotipo požymiai
Logotipo ar prekinio ženklo nauda
Kodėl verta logotipo kūrimą patikėti profesionalams?
Logotipo kūrimo kaina
Domina logotipo kūrimas?

Logotipo ar prekinio ženklo nauda

Svarbu, kad logotipas ar prekių ženklas tinkamai reprezentuotų veiklą, sukeltų pasitikėjimą įmone, o ne pasmerktų pajuokai ir pražūčiai. Būtent logotipas ir prekių ženklas per pirmąsias akimirkas sukuria nuomonę apie kompaniją. Tad palikite savo klientams neišdildomą įspūdį!

Tik profesionaliai sukurtas logotipas ar prekių ženklas gali prisidėti prie sėkmingo kompanijos įvaizdžio ir pasiekti tikslą.

Logotipai ir prekių ženklai jau seniai nebėra tik kokybės ženklai, greičiau tai kultūrinių idealų atspindys, kuris arba padidina produkto vertę ir klientų lojalumą, arba ne. Taigi logotipas mažai susijęs su pačiu produktu, tai idėja, lemsianti ir apginsianti jūsų verslą.

Logotipo kūrimo kaina

Pasakyti, kiek kainuoja logotipas, nėra lengva. Pasaulinė praktika rodo, kad logotipas gali kainuoti kelis šimtus milijonų eurų („BP“, pasaulinė dujų ir naftos gavybos bendrovė – 211 mln. Eur) arba visai nieko („Google“, „Coca-Cola“). Bet kaina logotipo kūrime neturi svarbių svertų – jo populiarumas priklauso nuo to, kas jį kuria.

Bene labiausiai nepasisekusiu laikomas „Pepsi“ logotipas (1 mln. dolerių) arba 2012 m. Londono olimpinių žaidynių logotipas (625 tūkst. dolerių). Išleistos didžiulės pinigų sumos neužtikrino sukurto įvaizdžio sėkmės, priešingai – tapo pajuokos objektu. 

Yra ir nemažai pigios sėkmės pavyzdžių, kai už keliolika dolerių sukurti pasaulinio garso logotipai, pavyzdžiui, „Twitter“ logotipas „stock photo“ interneto puslapyje buvo nupirktas už 15 dolerių, „Nike“ logotipą sukūrė studentas už 35 dolerius.  

Vis dėlto kliautis savimi ar tikėtis lengvos sėkmės už mažą kainą nevertėtų. Ne veltui sakoma, kad šykštus moka dvigubai. Dėl neprofesionalių sprendimų gali nukentėti verslas, įvaizdis, žlugti svajonės. 

Viskas, ką mes siūlome – ilgametė patirtis, profesionalumas, suderintas su meniniais gebėjimais, įgūdžiais ir gera kaina. 

Kodėl verta logotipo kūrimą patikėti profesionalams?

Ką rinktis – profesionalią logotipų kūrimo paslaugą ar pradedančio grafikos dizainerio darbą? 

Didelė, finansiškai stabili kompanija, žinoma, dažniausiai renkasi logotipų kūrimo agentūrą, žinančią niuansus, išmanančią savo darbą, būtinų elementų dermę. Taigi klientai pasirinkę profesionalią kompaniją ar profesionalų grafikos dizainerį gauna kokybišką produktą. 

Mažesnės ar tik pradedančios įmonės dažniausiai neskiria pakankamai lėšų logotipų kūrimui, todėl yra priverstos pasitikėti pradedančiųjų gebėjimais, kurie labai dažnai gali nuvilti ir nepatenkinti turėtų vilčių. 

Vis dėlto patirtis, logotipų kūrimo išmanymas turi didelę reikšmę jo sėkmingumui. Logotipų kūrimas seniai nebėra tik elementų, ženklų išdėstymas, nes būtent logotipu pirmiausia pasiekiamas vartotojas – arba jis sudomins, arba ne. 

Būtent logotipas puikuosis ant jūsų įmonės firminių blankų, skrajučių, vizitinių kortelių, tušinukų ar darbo knygų; jis turi tapti jūsų verslo vėliava, o ne šešėliu, kurio bijosite net ir patys. 

Jei tikrai norite sukurti įmonės sėkmės istoriją, rinkitės profesionalų pagalbą, nes kitu atveju didelė tikimybė, kad jūsų lūkesčiai bus neįgyvendinti ir kiekvienas investuotas euras bus nenaudinga investicija į jūsų įvaizdžio vizualinį kūrimą.

Domina logotipo kūrimas?

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?