Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Logotipų kūrimas, prekinių ženklų kūrimas

Logotipas – firminio stiliaus pagrindas

Atsižvelgę į veiklos specifiką ir dizaino subtilybes, kuriame įsimenančius, vertingus, tinkamai veiklą atspindinčius logotipus ir prekių ženklus. Parinkdami spalvas, šriftus, proporcijas ir sukurdami bendrą grafinį vaizdą, padėsime identifikuoti įmonę ir išskirti ją iš konkurentų.

Logotipų, prekinių ženklų kūrimas

Logotipų kūrimas

Norint sukurti kokybišką, originalų, kompanijos veiklą atspindintį logotipą, visada reikia išsiaiškinti kūrimo procesui svarbią informaciją.

 

Prieš kuriant logotipą, derėtų žinoti atsakymus į šiuos klausimus:
• Kokia yra įmonės veikla?
• Kas yra tikslinė prekių (paslaugų) auditorija? 
• Kokios pagrindinės logotipo panaudojimo sferos?
• Kaip logotipas bus naudojamas? 
• Kuo išsiskiriate iš konkurentų?
• Kaip save norite pristatyti klientui, pirmąkart pamačiusiam kompanijos logotipą?
• ir kt.

Prieš logotipo kūrimo darbus, taip pat labai svarbu nuspręsti, koks bus jo formatas. Tai gali būti tik užrašas, pateiktas specialiai parinktu šriftu ir spalva, paveikslėlio ir užrašo sintezė, ar kompleksinis originalaus užrašo, grafikos ir piešinio panaudojimas. Be formato, svarbu išsiaiškinti logotipo emocinį stilių. Logotipo stilius gali būti šiuolaikiškas, solidus, klasikinis, neutralus ir kt. Jis leidžia sukurti tam tikras gaires ir padeda atsakyti į klausimą, kokius grafinius elementus, šriftus ir spalvas naudoti logotipe, kad jie kuo efektyviau perduotų užkoduotą informaciją ir atspindėtų norimą stilių.

Domina logotipo kūrimas?

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?