Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

Ekranas „Centras / Senamiestis“
Kaunas

Kontaktų skaičius per savaitę - 403.000 Kontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro lauko ekranus

 

Pagrindinė ekrano informacija

LED lauko ekranas yra įrengtas beveik pačioje Kauno širdyje – prie Vytauto Didžiojo tilto, vedančio į laikinosios sostinės senamiestį ir centrą.
Vieta – Veiverių g. ir H. ir O. Minkovskių g. sankryža, Kaunas.
Ekrano dydis – 25 kv. m (6,4 x 3,9 m).
Ekrano rezoliucija – 960 x 576 pikseliai.
Vidutinis kontaktų skaičius per savaitę – 403 000.

Lauko ekranas Kaune „Centras / Senamiestis“

Šio 2023 metais Veiverių ir H. ir O. Minkovskių gatvių sankryžoje, šalia Vytauto Didžiojo tilto įrengto, LED lauko ekrano vieta kauniečiams ir laikinosios sostinės svečiams puikiai žinoma. Ekranas stovi kelyje į Kauno senamiestį, kur įsikūrę tokie populiarūs objektai kaip Vytauto Didžiojo bažnyčia, Kauno pilis, Santakos parkas. Gausus viešbučių, restoranų ir muziejų skaičius bei netoliese esanti Laisvės alėja garantuoja nuolatinį turistų srautą, o taip pat svečiai iš užsienio nepraleidžia progos aplankyti Aleksoto apžvalgos aikštelės, iš kurios atsiveria Kauno panorama. Apžvalgos aikštelė ir šalia jos esantis funikulierius ypač populiarūs šiltojo sezono metu – pro keliaujančių iš senamiesčio Vytauto Didžiojo tiltu Aleksoto link akis tikrai nepraslys aukštos kokybės LED ekrane transliuojama reklama. Kalbant apie šiltąjį sezoną, nemažą automobilių srauto dalį sudaro iš Aleksoto, Garliavos, Noreikiškių ir kitų vietų Užnemunės gatve vykstantys link vasarą populiariaus Lampėdžių karjero ir paplūdimio.

LED ekranas yra gerai matomas dėl dydžio ir raiškos. Reklama transliuojama 25 kv. m. dydžio ir 960 x 576 pikselių rezoliucijos ekrane, kurį potencialūs vartotojai pastebės iš toli – tiek važiuodami iš senamiesčio per Vytauto Didžiojo tiltą, tiek leisdamiesi H. ir O. Minkovskių gatve ir vykdami link miesto centro ar važiuodami link Kauno vakarinio aplinkkelio. Daug transporto priemonių juda ir prie vienintelio Kauno centre prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ bei daugiau nei 15 000 žmonių talpinančios populiarios „Žalgirio“ arenos, kurioje vyksta didžiausi miesto renginiai, koncertai ir įvairios parodos.

LED ekranas stovi itin matomoje vietoje – jame transliuojama reklama patrauks kauniečių ir miesto svečių dėmesį. Ir nors nepastebėti šio kokybiško, aukštos raiškos ekrano neįmanoma, jis puikiai įsilieja į miesto kraštovaizdį – yra įrengtas šalia Aleksoto kalno, kur sezoniškai besikeičiantis gamtos vaizdas sudaro foną ryškiai ir įsimintinai reklamos žinutei.

Dėl reklamos LED lauko ekrane Kaune rašykite puslapio apačioje pateiktoje kontaktų formoje, el. paštu kaunas@owexx.lt arba susisiekite žemiau nurodytais kontaktiniais telefonais.

Pagrindiniai ekrano privalumai

 • Ekrano dydis – 25 kv. m (6,4 x 3,9 m).
 • Ekrano rezoliucija – 960 x 576 pikseliai.
 • Vidutiniškai 403 000 kontaktų per savaitę.
 • LED ekranas įrengtas šalia Vytauto Didžiojo tilto, vedančio į Kauno senamiestį.
 • Netoliese populiarūs objektai, tokie kaip Vytauto Didžiojo bažnyčia, Kauno rotušė, Nemuno ir Neries Santakos parkas, Lietuvos krepšinio namai.
 • Didelis automobilių srautas juda link prekybos ir laisvalaikio centro „Akropolis“.
 • Didelė automobilių dalis važiuoja link „Žalgirio“ arenos.
 • Netoliese – Aleksoto apžvalgos aikštelė ir funikulierius.
 • Karaliaus Mindaugo prospekte įsikūrę įvairūs verslo centrai, bankai, degalinė.
 • Nuolatinis srautas vykstančių į Aleksote ir Senamiestyje įsikūrusias aukštojo mokslo įstaigas, mokyklas.
 • Nemažai transporto priemonių juda link vienos didžiausių miesto gatvių – Savanorių prospekto – ir populiariosios Laisvės alėjos, kurioje įsikūrę viešbučiai, restoranai, Kauno valstybinis muzikinis teatras, Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia ir kiti lankytini objektai.

 

Statistika

Kontaktų kiekis ~403.000 darbo dienomis bei savaitgaliais ekrane „Centras / Senamiestis“, Kaunas

 

Ekrano nuotraukos

 

Ekranas Kaune - „Centras / Senamiestis“

Ekranas Kaune - „Centras / Senamiestis“

 

Ekrano vieta mieste

Lauko ekranas „Centras / Senamiestis“,
Veiverių g., H. ir O. Minkovskių g. sankryža, Kaunas

Media ekranai

Traukos objektai

Domina reklamos stendas?

Jūsų duomenys