Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas

Ar žinojote, kad pirmąjį įspūdi apie interneto svetainę 94% lemia dizainas?

Šiuo metu OWEXX siūlomų svetainių ir el. parduotuvių šablonų pasirinkimas siekia virš 30.000 skirtingų dizainų, iš kurių galite išsirinkti sau patinkantį. Nuomojantis ar įsigyjant šabloninę svetainę ar elektroninę parduotuvę taikomos nuolaidos net iki 70%. Daugiau galite sužinoti čia: svetainių nuoma.

Pageidaujate unikalios interneto svetainės ir turite viziją kaip ji galėtų atrodyti? Kuriame ir vystome įvairaus sudėtingumo internetinius projektus, tad įgyvendiame ir individualius dizaino sprendimus.

Atsižvelgiant į kliento asmeninius poreikius galime sukurti internetinę svetainę visiškai nuo nulio. Tačiau interneto svetainių kūrimas - ne tik stilingo dizaino sukūrimas, tai daug pastangų ir patirties reikalaujantis procesas, kuriam reikia tinkamai pasirengti.

 

Individualių svetainių kūrimas gali būti skirstomas į 3 etapus

 

Pasirengimas

Su klientu aptariama vizija, tikslai, būsimos interneto svetainės pobūdis, forma, dizainas bei reikalingos funkcijos. Specialistai išanalizuoja panašių įmonių tinklalapius ir gilinasi į rinkos situaciją, kad būtų sukurta efektyvi interneto svetainė.

Darbas įgyvendinant projektą

Kuriamas dizainas atitinkantis firminį kompanijos stilių, atliekami programavimo darbai, pritaikomos animacijos, kita skaitmeninė grafika, socialinių tinklų apjungimai, svetainė pritaikoma išmaniesiems įrenginiams ir t.t.

Projekto tęstinumas

Sukūrus internetinę svetainę rekomenduojama nuolat atnaujinti turinį taip užtikrinant jos tęstinumą ir tolimesnį vystymą. OWEXX siūlo tokias paslaugas kaip interneto svetainių administravimas, redagavimas ir priežiūra, interneto svetainės stebėjimas ir analizė, SEO darbai, reklaminių kampanijų vystymas, interneto svetainės patobulinimų, naujų funkcijų kūrimas ir pridėjimas, atnaujinimų diegimas. Tai suteiks galimybę siekti geriausių rezultatų Jūsų verslui.