Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Ekranas
„Kauno autobusų stotis, išvykimo aikštė“
Kaune

Vidutiniškai 700 autobusų ir 10.000 keleivių srautas per parą Kontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro vidaus ekranus

 

Pagrindinė ekrano informacija


Kauno autobusų stotyje, išvykimo aikštėje, esantis ekranas užtikrina erdvę dėmesį patraukiančiai reklamai, kurią mato didelė auditorija..
Lauko ekrano dydis – 34,4 kv. m (8 x 4,3 m).
Lauko ekrano rezoliucija – 525 x 288 pikseliai.
Vidutiniškai 10 000 keleivių ir 700 autobusų srautas per parą.

 

Ekranas „Kauno autobusų stotis, išvykimo aikštė“, Kaune

 

 

Lauko ekranas Kaune „Kauno autobusų stotis, išvykimo aikštė“

Lauko ekranas Kauno autobusų stoties išvykimo aikštėje užtikrina matomą reklamą ir didelę auditoriją. Kauno autobusų stotyje vidutinis fiksuojamas keleivių skaičius per parą siekia net 10 000 – tai kauniečiai, priemiesčių ir rajono gyventojai, miesto svečiai ir turistai iš užsienio šalių. Didelis, 34,4 kv. m LED ekranas patrauks autobusų laukiančių keleivių dėmesį – pastebima, kad prieš išvykimą keleivis autobusų stotyje vidutiniškai praleidžia apie 20 minučių. Laikas, praleidžiamas stotyje, užtikrina, kad Jūsų reklamos žinutė lauko ekrane bus pamatyta ne kartą – tai didina galimybę įsiminti reklamą ir imtis veiksmų (naršyti reklamuojamoje interneto svetainėje ar elektroninėje parduotuvėje, socialiniuose tinkluose o gal iš karto įsigyti produktą ar paslaugą).

Moderni Kauno autobusų stotis pritraukia ne tik keleivių, tačiau ir kitų dėmesį – stoties pastate įsikūrę parduotuvės, kavinės, įvairių paslaugų teikimo vietos, todėl čia nuolat lankosi kauniečiai ir miesto svečiai. Šalia autobusų stoties yra viešojo transporto stotelė, dideli viešbučiai, verslo centras, SPA erdvė, muziejai. Vytauto prospektu nuolat vyksta intensyvus transporto priemonių eismas, o dalis jų suka į Bažnyčios gatvę, kuria važiuojant taip pat galima matyti išvykimo aikštėje esantį lauko ekraną. LED lauko ekranas bus pastebėtas ir lankančių šalia esantį Vytauto parką, jame esančią Kauno apreiškimo Švč. Dievo Motinai katedrą. Lauko ekranas taip pat bus matomas pėsčiomis ar automobiliu atvykusių išsiųsti ar atsiimti autobusų siuntas – siuntų punktas taip pat yra stoties pastate, šalia išvykimo aikštės. Modernioje, daug parduotuvių ir kavinių talpinančioje autobusų stotyje Kaune esantis lauko ekranas – optimali erdvė įsimintinai reklamos kampanijai.

Dėl reklamos lauko ekrane Kaune rašykite puslapio apačioje pateiktoje kontaktų formoje, el. paštu kaunas@owexx.lt arba susisiekite žemiau nurodytais kontaktiniais telefonais.

Pagrindiniai ekrano privalumai

  • Ekrano dydis – 34,4 kv. m (8 x 4,3 m).
  • Ekrano rezoliucija – 525 x 288 pikseliai.
  • Vidutiniškai 10 000 keleivių ir 700 autobusų srautas per parą.
  • Moderniai įrengta autobusų stotis pritraukia ne tik autobusų keleivius, tačiau ir kauniečius bei miesto svečius.
  • Stoties pastate gausu parduotuvių, kavinių, įvairių paslaugų teikimo vietų.
  • Lauko ekranas matomas atvykusių atsiimti ar išsiųsti autobusais gabenamų siuntų.
  • Išvykimo aikštėje autobusų laukiantys keleiviai lauko ekrane transliuojamą reklamą pamatys ne kartą.
  • LED ekranas bus pastebėtas vykstančių Bažnyčios gatve.
  • Aplink autobusų stotį įsikūrę muziejai, viešbučiai, verslo centras, SPA erdvė, sporto klubas.
  • Kitoje gatvės pusėje nuo išvykimo aikštės yra Vytauto parkas, Kauno Apreiškimo Švč. Dievo Motinai katedra, Kauno Kristaus Prisikėlimo cerkvė.

Ekrano nuotraukos

 

Ekranas „Kauno autobusų stotis, išvykimo aikštė“, Kaune

Ekranas „Kauno autobusų stotis, išvykimo aikštė“, Kaune

Ekrano vieta mieste

Lauko ekranas „Kauno autobusų stotis, išvykimo aikštė“,
Vytauto pr. 24, Kaunas

Media ekranai

Traukos objektai

Domina reklamos stendas?

Jūsų duomenys