Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Ekranas „Ozas“, Vilnius

Kontaktų skaičius per savaitę - 478.000 Kontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro lauko ekranus

Ekranas „Ozas“, Vilnius

Kontaktų skaičius per savaitę - 478.000 Kontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro lauko ekranus

Ekranas „Ozas“, Vilnius

Kontaktų skaičius per savaitę - 478.000 Kontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro lauko ekranus

Pagrindinė ekrano informacija

Lauko ekranas „Ozas“ yra įrengtas itin aktyvioje zonoje, šalia vienų didžiausių sostinėje prekybos ir laisvalaikio centrų „Ozas“ ir „Akropolis“, o aplink esančiomis gatvėmis juda didelis srautas automobilių.
Vieta – Ozo g., Kalvarijų g. ir Kareivių g. sankryža, Vilnius.
Ekrano dydis – 32 kv. m (8 x 4 m).
Ekrano rezoliucija – 1152 x 576 pikseliai.
Vidutinis kontaktų skaičius per savaitę – 478 000.

 

 

 

Lauko ekranas Vilniuje „Ozas“

Įrengtas Ozo, Kalvarijų ir Kareivių gatvių sankryžoje, kurioje kasdien vyksta intensyvus automobilių eismas, šis LED lauko ekranas pasižymi itin aukštos kokybės parametrais. Ekrano „Ozas“ raiška – net 1152 x 576 pikseliai, o dydis 32 kvadratiniai metrai! Kokybiškas ir dinamiškas vaizdas patrauks einančių ir eisme dalyvaujančių žmonių dėmesį. Jums belieka sugalvoti, kokia žinią norite siųsti potencialiems klientams!

LED ekrano „Ozas“ vieta yra vienoje iš daugiausiai žmonių pritraukiančių Vilniaus miesto zonų – apskaičiuota, kad čia per savaitę vidutiniškai pravažiuoja 478 000 transporto priemonių. Beveik pusė milijono kontaktų per savaitę – galite numanyti, kad tarp jų tikrai atsiras potencialių Jūsų reklamuojamos prekės ar paslaugos klientų. Tai galimybė pristatyti savo prekės ženklą ir stiprinti klientų pasitikėjimą.

LED ekraną supa gausybė populiarių objektų – tai užtikrina, kad turinį, pateikiamą LED ekrane, pamatys įvairaus amžiaus, poreikių, profesijų žmonės, tarp kurių tikrai atsiras tų, kuriuos sudomins Jūsų prekės ženklas. Netoliese esantys didžiuliai prekybos ir laisvalaikio centrai „Ozas“ ir „Akropolis“ nuolat pritraukia didelius žmonių srautus iš Vilniaus, priemiesčių ir kitų miestų. Pramogų arenos „Avia Solutions Group“, „Jeep“, „Compensa“, kuriose vyksta koncertai, sporto varžybos, įvairios parodos – taip pat puiki kaimynystė lauko ekranui, nes į renginius pritraukia žmonių iš visos Lietuvos ir netgi užsienio turistų. Gausų srautą kontaktų garantuoja ir aplink įsikūrę mokyklos, aukštojo mokslo įstaigos, o pramogauti šeimos nuolat vyksta į netoliese esančius Ozo parką, „Vichy“ vandens parką ir „Zoopark“.

Vasaros sezono metu LED ekranas patrauks ir atostogautojų dėmesį – transporto srautą garantuoja važiuojantys prie Žaliųjų ežerų. O kur dar vilniečiai, traukiantys vėsumos ieškoti prekybos centruose ir vandens parke. Neverta užmiršti ir turistų iš užsienio šalių, kurie, lankydamiesi sostinėje, nepraleidžia progos apsipirkti prekybos parke „Outlet Park“ ar jau minėtuose prekybos ir pramogų centruose. LED ekranas patrauks ir iš priemiesčių ir kitų miestų atvažiuojančių pasivaikščioti po Vilniaus japonišką sodą dėmesį. Lauko ekranai užtikrina gerai matomą, įsimenamą ir neįkyrią produkto ar paslaugos reklamą. Didelę įtaką reklamos paveikumui turi lauko ekranų pasiekiama auditorija, o šios dydį užtikrina patrauklios ekranų įrengimo vietos.

Dėl reklamos lauko ekrane Vilniuje rašykite puslapio apačioje pateiktoje užklausos formoje, el. paštu vilnius@owexx.lt arba susisiekite žemiau nurodytais kontaktiniais telefonais.

Pagrindiniai ekrano privalumai

 • Ekrano dydis – 32 kv. m (8 x 4 m).
 • Ekrano rezoliucija – 1152 x 576 pikseliai.
 • Vidutinis automobilių srautas per savaitę – 478 000.
 • Ekranas stovi šalia prekybos ir pramogų centrų „Ozas“ ir „Akropolis“, pritraukiančių nemažą skaičių miestiečių ir miesto svečių.
 • Dideli srautai žmonių vyksta leisti laisvalaikį į netoliese esančius „Vichy“ vandens parką, Ozo parką.
 • Ozo ir Kalvarijų gatvės yra vienos didžiausių gatvių Vilniaus mieste.
 • Netoliese – didelės pramogų arenos „Compensa“, „Avia Solutions Group“, „Jeep“, kuriose vyksta užsienio ir Lietuvos atlikėjų koncertai, sporto varžybos, parodos.
 • Aplink sankryžą įsikūrę įvairios mokyklos bei aukštojo mokslo įstaigos.
 • Dalis automobilių srauto juda link netoliese esančių prekybos centrų „Outlet Park“ ir „Domus Galerija“.
 • Kiek toliau įsikūręs didelio susidomėjimo sulaukiantis Vilniaus japoniškas sodas.
 • Aplink sankryžą įsikūrę įvairias paslaugas teikiančios įmonės – kirpyklos, sveikatos priežiūros įstaigos, automobilių servisai, degalinės, sporto klubai, restoranai, garantuojantys nuolatinį automobilių srautą.

 

 

Statistika

Kontaktų kiekis ~478.000 darbo dienomis bei savaitgaliais ekrane „Ozas“, Vilnius

 

 

Ekrano nuotraukos

 

Ekranas Vilniuje - „Ozas“

 

Ekrano vieta mieste

Ekranas „Ozas“
Ozo g. ir Kalvarijų g. sankirta, Vilnius

Media ekranai

Traukos objektai

Domina reklamos stendas?

Jūsų duomenys