Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Ekranas „Ukmergės“
Vilnius

Kontaktų skaičius per savaitę - 503.000 Kontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro lauko ekranus

 

Pagrindinė ekrano informacija

LED lauko ekranas Ukmergės ir Perkūnkiemio gatvių sankryžoje – optimalus sprendimas Jūsų prekės ženklo reklamai.
Vieta – Ukmergės g. ir Perkūnkiemio g. sankryža, Vilnius.
Ekrano dydis – 32 kv. m (8 x 4 m).
Ekrano rezoliucija – 1152 x 576 pikseliai.
Vidutinis kontaktų skaičius per savaitę – 503 000.

 

 

Lauko ekranas Vilniuje „Ukmergės“

LED reklamos ekranas įrengtas itin didelio aktyvumo zonoje – čia vyksta intensyvus automobilių eismas, kurį sudaro automobiliai, vykstantys į prekybos ir pramogų centrą „BIG“ ir statybinių medžiagų prekybos centrą „DEPO“, sporto klubą, automobilių plovyklą, Fabijoniškių baseiną ir sporto klubą. Reklamą ekrane mato žmonės, lankantys restoranus aplink sankryžą, dirbantys verslo centruose (kai kurie jų – dar statomi, todėl tikėtina, kad ateityje pritrauks dar didesnį kiekį vartotojų). Nemažą srautą sudaro ir automobiliai, vykstantys į Vilniaus centrą iš Panevėžio ir Kauno, kadangi lauko ekranas yra netoli įvažiavimų į A2 magistralinį kelią ir Vilniaus vakarinį aplinkkelį. Didelės raiškos ekranas patrauks tiek skubančių apsipirkti ar pietauti, tiek keliaujančių iš kito miesto, tiek nuobodžiaujančių eismo spūstyje akį.

Kokybiški LED lauko ekranai yra ne tik svarbi ilgalaikės reklamos kampanijos, tačiau ir miesto įvaizdžio dalis. Todėl jie turi būti kokybiški. Ekranas „Ukmergės“ išsiskiria savo ekrano raiška – ji siekia net 1152 x 576 pikselius. Ekrane rodomų vaizdų įspūdį dar labiau padidina ekrano dydis –32 kv. m. Toks ekrano parametrų derinys tikrai atkreips potencialių klientų dėmesį ir pavers Jūsų reklamą įsimintina. Šiuolaikinėje visuomenėje, kai vartotojo dėmesys yra dalijamas per įvairius kanalus transliuojamoms reklamoms, išsiskirti yra kaip niekad svarbu. Lauko ekranai, patraukiantys ryškiais, kokybiškais ir originaliais vaizdais, padės užmegzti kontaktą su potencialiu klientu.

503 000 kontaktų per savaitę – iškalbingas skaičius. Lauko reklama tuo ir išsiskiria iš kitų reklamos priemonių – auditorijos pasiekiamumu. Žinodami, kur yra įrengtas lauko ekranas, galite numatyti, ar pasieksite savo prekės ženklo tikslinę auditoriją. Pavyzdžiui, galbūt Jūsų siūloma prekė ar paslauga yra suteikiama netoli LED ekrano vietos, o gal Jums svarbu, kad reklamą pamatytų būtent Vilniaus gyventojai. Galima atsižvelgti ir į objektus, stovinčius aplink lauko ekraną – apsvarstyti, ko į šią vietą vyksta žmonės ir ką jiems galite pasiūlyti. LED ekrano „Ukmergės“ vieta išskirtinė tuo, kad čia galima reklamuoti tiek vilniečiams aktualius prekės ženklus, tiek į miestą keliaujantiems kitų Lietuvos regionių gyventojams aktualias paslaugas, kadangi šis ekranas yra netoli įvažiavimo į sostinę. Tinkamai pasirinkę reklamos transliacijos vietą – LED ekraną, įrengtą didelio intensyvumo zonoje – optimizuosite savo reklamos išlaidas ir poveikį.

Dėl reklamos transliacijų LED lauko ekrane „Ukmergės“ ir kitų ekranų Vilniuje susisiekite užpildydami puslapio apačioje esančią kontaktų formą, el. paštu vilnius@owexx.lt arba susisiekite žemiau nurodytais kontaktiniais telefonais.

Pagrindiniai ekrano privalumai

  • Ekrano dydis – 32 kv. m (8 x 4 m).
  • Ekrano rezoliucija – 1152 x 576 pikseliai.
  • Vidutiniškai 503 000 kontaktų per savaitę.
  • Lauko ekranas įrengtas šalia verslo centrų, aplink gausu restoranų, kavinių, taip pat netoliese yra degalinė, automobilių plovykla.
  • Šalia – statybinių medžiagų prekybos centras „DEPO“.
  • Netoli ekrano – prekybos ir pramogų centras „BIG“.
  • Aplink esantys restoranai, kavinės ir sporto klubas pritraukia laisvalaikio leisti atvykstančių žmonių srautą, kurie gali būti itin imlūs naujai informacijai ir reklamai.
  • Ukmergės gatvė yra didžiausia Vilniaus mieste, ja link Vilniaus centro juda didelis automobilių srautas, tiek iš sostinės pakraščių, tiek iš Kauno, Panevėžio.
  • LED lauko ekranas įrengtas prie įvažiavimo į A2 magistralinį kelią ir Vilniaus vakarinį aplinkkelį.
  • Besiplečiantys nauji gyvenamieji kvartalai Tarandėje ir Bajoruose taip pat nuolat didina automobilių, važiuojančių Ukmergės gatve, skaičių.

Straipsniai

Verslo žinios
OWEXX lauko ekranų tinklas Vilniuje: išsiskirianti reklama ir didelė auditorijaOWEXX lauko ekranų tinklas Vilniuje: išsiskirianti reklama ir didelė auditorija

Verslo žinios
Reklaminiai klipai – kelios sekundės įspūdžiui palikti ir įsimintina žinutėReklaminiai klipai – kelios sekundės įspūdžiui palikti ir įsimintina žinutė

 

 

Statistika

Kontaktų kiekis ~503.000 darbo dienomis bei savaitgaliais ekrane „Ukmergės“, Vilnius

 

 

Ekrano nuotraukos

 

Ekranas Vilniuje - „Ukmergės“

 

Ekrano vieta mieste

Ekranas „Ukmergės“
Ukmergės g. ir Perkūnkiemio g. sankryža, Vilnius

Media ekranai

Traukos objektai

Domina reklamos stendas?

Jūsų duomenys