Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Filmavimas ir fotografavimas iš oro

Filmavimas dronu

Renginio filmavimas, fotografavimas iš oro – nestandartinis sprendimas, norintiems perteikti šventės atmosferą iš skirtingų rakursų. Filmuojame ir fotografuojame renginius iš paukščio skrydžio 2D, 3D, Full HD, 4K formatu.

Dronas – tai nuotoliniu būdu valdomas prietaisas, kurio viena iš pagrindinių funkcijų yra filmavimas iš oro. Filmavimui skirti skraidantys dronai turi įmontuotas didelės rezoliucijos vaizdo kameras, kurios gali užfiksuoti vaizdą 15–200 m ir didesniu atstumu.

 

Filmavimas ir fotografavimas iš oro su dronu

Filmuojame ir fotografuojame renginius

 

Asmeninių švenčių fotografavimas, filmavimas

Fotografuojame, filmuojame įvairias asmenines šventes: mergvakarius, bernvakarius, vestuves, krikštynas, jubiliejus, gimtadienius, šimtadienius ir kt. Sumontuojame filmuotą medžiagą ir sukuriame šventės filmą. Atsižvelgdami į užsakovo poreikius ir siūlydami savąsias idėjas, įgyvendinsime abiem pusėm priimtiniausią sprendimą.

Viešųjų renginių fotografavimas, filmavimas

Fotografuojame, filmuojame įvairius viešuosius renginius: miesto šventes, minėjimus, sporto renginius, festivalius, koncertus ir kt. Tokius renginius įamžiname filmuodami nuo žemės ar iš paukščio skrydžio. Esant poreikiui sumontuojame šventės vaizdo klipą.

Verslo renginių fotografavimas, filmavimas

Fotografuojame, filmuojame įvairius verslo renginius: įmonės gimtadienius, furšetus, pristatymus, klientų lojalumo skatinimo renginius, konferencijas ir kt. Tinkamai parinkdami fotografavimo rakursą ir pasirūpindami nuotraukų, filmuotos medžiagos korekcija, padėsime perteikti emocijas ir visą renginio atmosferą.

Nuotraukų redagavimas, videomontažas

Renginio emocijoms perteikti labai svarbi kokybiška vaizdo medžiaga. Taikydami naujausias kompiuterines technologijas, atliekame nuotraukų redagavimą, retušavimą ir videomontažą. Nuotraukų redagavimo metu ištaisomos fotografavimo klaidos, koreguojama ekspozicija, spalvos, kontrastas, ryškumas ir kt. Vaizdo montažo metu iškerpami nereikalingi kadrai, parenkamas tinkamas, šventės tematiką ir visą vaizdo įrašą atitinkantis garso takelis, titrai. Visus sumontuotus švenčių filmus įrašome į reikalingą laikmeną.

Paveikslelis

Domina

fotografavimo, filmavimo paslaugos?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?