Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.
 • 5

  Atlikėjų, renginio vedėjų, aktorių parinkimas

  Dainininko, grupės ir vedėjo pasirinkimas – svarbi įsimintino renginio dalis. Į viešų ar asmeninių švenčių programą galime įtraukti populiariausių Lietuvos ir užsienio atlikėjų, didžėjų (DJ) ir muzikantų pasirodymus. Įsigilinę į kiekvieno renginio specifiką ir programą, pasirūpinsime renginio vedėjais, aktoriais ir kt.

 • 6

  Scenų nuoma

  Tinkamas scenos pasirinkimas yra vienas svarbesnių renginio organizavimo žingsnių. Nuomojame ir montuojame įvairaus dydžio aliuminio konstrukcijų, pripučiamas ir mobiliąsias scenas. Atsižvelgę į renginio mastą ir pobūdį, pritaikome reikiamą scenos dydį ir komplektaciją.

 • 7

  Palapinių, paviljonų, pakylų šventėms nuoma

  Nuomojame ir montuojame įvairaus dydžio palapines, paviljonus ir pakylas renginiams. Esant poreikiui, pasirūpiname grindų įrengimu, elektros generatoriais, garso ir apšvietimo įranga, baldais, dekoracijomis ir kt.

 • 8

  Garso įrangos nuoma ir aptarnavimas

  Raiškus garsas ir muzikos skambesys labai svarbus vedėjams, muzikos atlikėjams bei renginio dalyviams. Aptarnaujame įvairaus galingumo garso įranga masinius renginius, koncertus bei asmenines šventes. Išanalizavę kiekvieno renginio specifiką ir pobūdį, pritaikome skirtingo galingumo garso techniką.

 • 9

  Apšvietimo įrangos nuoma ir aptarnavimas

  Pagrindinis apšvietimo įrangos tikslas yra ne tik apšviesti renginį, bet ir kurti nuotaiką, kelti teigiamas emocijas. Profesionalia apšvietimo technika aptarnaujame įvairaus dydžio festivalius, koncertus, miesto šventes, vestuves, jubiliejus ir kt.

 • 10

  Kitos renginio įrangos nuoma

  Nuomojame ir montuojame kitą sklandžiam renginiui reikalingą įrangą: vieno ir dviejų aukštų operatorines, apsaugines tvoreles, barjerus prie scenų, reikiamo galingumo elektros generatorius, aliuminio konstrukcijas ir kt.

 • 11

  Atrakcionų nuoma

  Pripučiami atrakcionai, batutai pagyvina miesto renginius, vestuves, vaikų gimtadienius ar kitas šventes. Nuomojame įvairaus dydžio pripučiamus atrakcionus, skirtus naudoti ir vaikams, ir suaugusiems. Nuomojami batutai atitinka griežtus kokybės ir saugumo reikalavimus.

 • 12

  Renginių fotografavimas ir filmavimas

  Teikiame renginių fotografavimo ir filmavimo paslaugas nuo žemės ir iš paukščio skrydžio. Tinkamai parinkdami fotografavimo rakursą ir pasirūpindami vaizdo medžiagos korekcija, padėsime perteikti emocijas ir visą renginio atmosferą.

 • 13

  Reklaminių kostiumų renginiams gamyba

  Reklaminis kostiumas – racionalus būdas reprezentuoti renginį ir patraukti dėmesį. Kuriame individualius reklaminius kostiumus, reklaminius minkštus žaislus ir padedame reklamuotis miesto šventėse, festivaliuose, sporto renginiuose ir kitose vietose.

 • 14

  Reklamos gamyba

  Teikiame reklamos gamybos, projektavimo paslaugas. Gaminame renginiams reklamines iškabas, skydus, tūrinę vidaus ir lauko reklamą, šviesdėžes, reklaminius tentus bei kitą renginio reklamai skirtą produkciją.

 • 15

  Spaudos darbai

  Kuriame ir spausdiname visą renginio viešinimui reikalingą produkciją: skrajutes, bukletus, katalogus, plakatus ir kt. Teikiame įvairių technologijų spausdinimo paslaugas (skaitmeninės, plačiaformatės spaudos, ofseto, šilkografijos ir pan.), atliekame pospaudiminius darbus (pjovimą, lankstymą, laminavimą, įrišimą ir pan.

 • 16

  Verslo dovanos, suvenyrai

  Gaminame verslo dovanas ir suvenyrus nuo rašymo priemonių, lipdukų, maišelių iki sportinių prizų, kalendorių, reklaminių drabužių ir kt. Galimas graviravimas lazeriu, siuvinėjimas, sublimacija, šilkografija ir kiti aplikavimo būdai.