Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Dirbtinio ledo čiuožyklos nuoma

Mobili ledo čiuožykla renginiams

Dirbtinio ledo čiuožyklos nuoma

 

Nuomojame ir surenkame  mobilią dirbtinio ledo čiuožyklą. Nustebinkite renginio svečius profesionalių čiuožėjų šou, žaiskite ledo ritulį ar tiesiog pačiuožinėkite laisvu stiliumi tarsi tikroje ledo arenoje.

Sintetinis ledas – tai naujovė ir išskirtinė pramoga Jūsų renginiui. Mobili čiuožykla surenkama naudojant specialias plastiko plokštes, kurios dėl savo specialios technologijos gali būti naudojamos kaip įprasto ledo čiuožykla. Tokia čiuožykla gali tapti puikia pramoga rengiant ledo ritulio varžybas, organizuojant įvairias estafetes ar tiesiog čiuožinėjant laisvu stiliumi.

Atsižvelgdami į konkrečius pageidavimus ir poreikius, iš jungiamųjų konstrukcijų sumontuosime nuo 20 kv. m iki 120 kv. m. dydžio čiuožyklą. Vienas didžiausių mobilios čiuožyklos privalumų – ji gali būti įrengiama tiek lauke, tiek viduje, o pats jos dydis pritaikytas prie jai skirtos vietos. Mobili ledo čiuožykla padės pagyvinti vestuves, mergvakarį, bernvakarį, gimtadienį, įmonės vakarėlį ar kitus renginius ir taps išskirtinės šventės dalimi

Kodėl verta rinktis sintetinio ledo čiuožyklą?

• Galima sumontuoti norimo dydžio čiuožyklą.
• Čiuožykla gali būti įrengiama ir lauke, ir patalpoje.
• Ledo šou gali būti pritaikomas prie renginio temos, idėjų.
• Renginio temai gali būti pritaikyti lazerių iš šviesos efektai.
• Galimybė surengti šou su profesionaliais šokėjais, čiuožėjais, dainininkais.
• Sintetinio ledo čiuožyklos nuomos kaina su pristatymu ir montavimu prasideda nuo 1800 Eur + PVM.

Profesionalių atlikėjų pasirodymai

Ledo šou su šokėjų, čiuožėjų, fakyrų, dainininkų pasirodymais

Ant mobilios sintetinio ledo čiuožyklos gali būti surengiami įvairūs pasirodymai – nuo profesionalių šokėjų ir čiuožėjų programų iki žymiausių Lietuvos atlikėjų šou. Atsižvelgę į Jūsų pageidavimus, šokėjų ar čiuožėjų pasirodymui choreografai parinks renginio temą atitinkančią muziką, atlikėjų kostiumus, programą bei suderins kitas svarbias detales. Čiuožėjų pasirodymas taip pat gali būti paįvairinamas fakyrų šou – taip sukuriant bendrą fakyrų ir čiuožėjų programą.

Be šių pasirodymų, ledo šou taip pat gali būti surengiamas kartu su žymiausiais Lietuvos atlikėjais, tokiais kaip: Vaida Genytė, Justinas Lapatinskas, „Džentelmenai“, Dagna, iliuzionistas Mantas Wizard ir kt. Didelę patirtį turinčių šokėjų ir čiuožėjų, dainininkų pasirodymai, lazerių ir šviesos efektai ne tik sukurs nepamirštamą šou, bet nustebins renginio svečius, paliks neišdildomų įspūdžių. 

Klauskite

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?