Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Išvažiuojamasis maitinimas

Maistas ir gėrimai renginiams

Maitinimas šventėms, vakarėliams, vestuvėms, gimtadieniams
 

Išvežamasis maitinimas renginiams

Teikiame išvežamojo maitinimo paslaugas banketams, furšetams, vestuvėms, gimtadieniams, įmonės vakarėliams bei kitoms šventėms. Išsiaiškinę Jūsų poreikius, pagal šventės tematiką, dalyvių skaičių, biudžetą bei kitas detales sudarysime atskirą meniu, o pagamintą maistą pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą. 

Didelę patirtį turinti restorano komanda paruoš renginio vaišes – nuo pagrindinių šaltųjų ir karštųjų patiekalų iki populiarių, gurmaniškų vieno kąsnio sumuštinių / užkandėlių. Be išskirtinai pagaminto maisto, mes taip pat pasirūpinsime indais bei kitais reikalingais reikmenimis ir puošybos elementais.

Išvežamasis maitinimas, mobilus kokteilių baras

Teikiame išvežamojo maitinimo paslaugas visoje Lietuvoje. Atsižvelgę į Jūsų poreikius pasirūpinsime šventės maistu, serviravimu, stalų ir aplinkos papuošimu ir kt. Mobiliajame bare renginio metu pagaminsime Jūsų norimus kokteilius bei nustebinsime renginio svečius šampano piramidės šou.

Mobilus kokteilių baras

Kokteiliai ir šampano piramidė renginiams

Mobilus kokteilių baras – tai puikus sprendimas tiek mažesnei, tiek didesnei Jūsų šventei. Didelę patirtį turintys barmenai atvažiuos į Jūsų pageidaujamą šventės vietą bei pagamins išskirtinius kokteilius – nuo gaivių nealkoholinių iki populiariausių „Cuba Libre“, „Mojito“, „Pina Colada“ ar daugelio kitų gėrimų. Be kokteilių, taip pat galime pasiūlyti ir šampano piramidės šou, kuris ne tik pagyvins renginį, bet ir padės sukurti šventinę atmosferą

Domina

maitinimo paslaugos renginiui?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
 
 
 
Kaip su Jumis susisiekti?