Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili (angliski Cookies). Ja piekrītat, nospiediet pogu „Piekrītu” vai sērfojiet tālāk. Detalizētāku informāciju par izmantojamajiem sīkfailiem un to, kā atteikties no savas piekrišanas, varat atrast šeit.
Pripučiamų atrakcionų nuoma

Piepūšamo atrakciju noma

Iznomājam dažāda lieluma piepūšamas atrakcijas, kas paredzētas lietošanai bērniem un pieaugušajiem. Visas atrakcijas tiek uzstādītas, tiek veikta to uzraudzība izmantošanas laikā.

MORE
Konferencijų organizavimas

Konferenču organizēšana

Organizējam dažādas valsts un starptautiska līmeņa konferences, seminārus, kursus. Nodrošinām pilnīgu konferences organizēšanu un koordinēšanu, sākot no konferenču zāles nomas un iekārtām, līdz transportam, ēdināšanai, atskaitēm u.c.

MORE
Palapinių, paviljonų, pakylų šventėms nuoma

Telšu, paviljonu, paaugstinājumu noma

Iznomājam un uzstādām dažāda lieluma teltis, paviljonus un paaugstinājumus pasākumiem. Ja ir nepieciešams, uzstādām grīdas, nodrošinām skaņas un apgaismošanas iekārtas, mēbeles, dekorācijas u.c.

MORE
Renginių fotografavimas bei filmavimas

Pasākumu fotografēšana un filmēšana

Fotografējam un filmējam lielus, vidējus, mazus pasākumus no zemes un no putna lidojuma. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas, pēc pasākuma parūpējamies par fotogrāfiju retušēšanu, filmētā materiāla rediģēšanu un samontēšanu.

MORE