Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

 

Ekranas „Palanga“
Palanga

Klaipėdos plentas 33i, PalangaKontaktų skaičius per savaitę vykstantis pro lauko ekranus

 

Pagrindinė ekrano informacija

LED lauko reklamos ekranas esantis pakeliui į Nemirsetos paplūdimį, šalia Palangos kempingo – tai puikios sąlygos reklamai viename populiariausių kurortų Lietuvoje.
Vieta - Klaipėdos plentas 33i, Palanga
Ekrano dydis – 15 kv. m (5 x 3 m)
Ekrano rezoliucija – 576 x 288 pikseliai.

 

Lauko ekranas „Palanga“, Palangoje

Netoliese Nemirsetos pliažo, šalia Palangos kempingo stovintis lauko ekranas „Palanga“ – tai galimybė patraukti tiek pro šalį važiuojančių, tiek kempinge ar įvairiose aplink esančiose apgyvendinimo įstaigose apsistojusių, tiek prie jūros keliaujančių miestiečių ir miesto svečių dėmesį.

Lauko ekranas stovi pakeliui į populiarų Nemirsetos pliažą, todėl jame transliuojamą reklamą matys poilsiauti į pajūrį atvykę vartotojai. Aplink lauko ekraną yra įsikūrę įvairios apgyvendinimo įstaigos: viešbučiai, vilos, apartamentų kompleksas ir t. t., netoliese – paplūdimio supynės, Nemirsetos parkas. Pajūrio miškų žalumos apsuptas lauko ekranas stovi visai šalia Palangos kempingo „Compensa“, įsilieja į aplinką, tačiau patraukia akį ryškiu dinamišku vaizdu. Kiek toliau nuo pagrindinio Palangos centro šurmulio, tačiau pakeliui į jį esantis, reklaminio triukšmo neužgožiamas lauko ekranas sudaro sąlygas įdomiai ir kūrybiškai reklamai pajūryje.

Palanga – vienas populiariausių kurortų Lietuvoje, ypač šiltuoju metų sezonu. Čia gausu lankytinų objektų, pramogų, viešbučių ir restoranų. 2023 metų duomenimis, Palangos miesto savivaldybėje apsilankė 515 631 turistų – šis skaičius kasmet tik auga. Tai pailsėti į Baltijos pajūrio kurortą atvykę turistai iš Lietuvos ir užsienio – Latvijos, Estijos, Vokietijos, Lenkijos, Jungtinės Karalystės ir kt.

Reklama ekrane „Palanga“ – tai galimybė pasiekti ne tik miesto gyventojus, tačiau ir čia atostogauti atvykusius miesto svečius. Įvairą, perkamąją galią turinčią auditoriją pasiekianti reklama – tai sėkmingos reklamos kampanijos dalis. Kurkite įsimintiną reklamą kartu su OWEXX!

Dėl reklamos lauko ekrane Palangoje rašykite kontaktų formoje, el. paštu arba susisiekite nurodytais kontaktiniais telefonais.

Pagrindiniai ekrano privalumai

 • Ekrano dydis – 15 kv. m (5 x 3 m).
 • Ekrano rezoliucija – 576 x 288 pikseliai.
 • Lauko ekranas stovi šalia Palangos kempingo „Compensa“.
 • Lauko ekranas yra pakeliui į Nemirsetos paplūdimį.
 • Šalia lauko ekrano – transporto priemonių stovėjimo aikštelė.
 • Pro lauko ekraną Klaipėdos plentu vykstama iš Melnragės, Karklės ir kt. link Palangos miesto centro, J. Basanavičiaus gatvės, Palangos tilto, Palangos autobusų stoties.
 • Lauko ekranas yra pakeliui į Gintaro muziejų, Botanikos parką.
 • Netoliese taip pat yra kavinė-baras.
 • Aplink yra apgyvendinimo įstaigų – viešbučiai, vilos.
 • Visai netoliese – didelis apartamentų kompleksas.
 • Lauko ekranas yra pakeliui į kelias stovėjimo aikšteles netoliese paplūdimio.
 • Aplink yra įsikūrusios įvairios gyvenvietės – reklama lauko ekrane yra matoma Palangos savivaldybės gyventojams.

Ekrano nuotraukos

 

Ekranas Palangoje „Centras“

 

Ekrano vieta mieste

Lauko ekranas „Palanga“, Palangoje
Klaipėdos pl. 33i, Palanga

Media ekranai

Traukos objektai

Domina reklamos stendas?

Jūsų duomenys