Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Interneto svetainės kūrimo procesas

Interneto svetainės kūrimas – ne įprastas, o daug pastangų ir patirties reikalaujantis procesas.
Norint įgyvendinti kokybišką ir poreikius tenkinantį sprendimą, verta tinkamai pasirengti projekto įgyvendinimui. 
Galima išskirti 3 pagrindinius kūrimo etapus: pasirengimą, dėmesingą darbą įgyvendinant projektą ir projekto tęstinumą.

 

Kaip sukuriama kokybiška interneto svetainė?

 

 • Interneto svetainių kūrimo procesas

  Pasirengimas projektui

  •    Būsimos interneto svetainės pobūdžio ir poreikių išsiaiškinimas.
  •    Interneto svetainės vizijos, tikslų, idėjų aptarimas.
  •    Reikalingų funkcijų interneto svetainei aptarimas.
  •    Panašių įmonių tinklalapių išanalizavimas ir įsigilinimas į rinkos situaciją.
  •    Būsimos interneto svetainės formos ir dizaino numatymas.

   

  Dėmesingas darbas įgyvendinant projektą

  •    Interneto svetainės dizaino (angl. Web design) ir firminio stiliaus kūrimas.
  •    Interneto svetainės programavimas ir funkcionalios turinio valdymo sistemos įdiegimas.
  •    HTML / HTML 5 kodavimas.
  •    Animacijų, 3D vizualizacijų, skaitmeninės grafikos ir kitų darbų atlikimas.
  •    Adaptacijų, socialinių tinklų ir kitų papildomų prisijungimų pritaikymas.
  •    Interneto svetainės pritaikymas išmaniesiems įrenginiams (mobilioji versija arba prisitaikantis (angl. Responsive) dizainas).

   

  Įgyvendinto projekto tęstinumas

  •    Interneto puslapių administravimas, redagavimas ir priežiūra.
  •    Interneto svetainės stebėjimas ir analizė.
  •    Svetainės optimizavimo paieškos sistemoms (SEO), reklaminių kampanijų vystymas.
  •    Interneto svetainės patobulinimų, naujų funkcijų kūrimas ir pridėjimas. 

 

Mes užtikrinsime sukurtos interneto svetainės tęstinumą ir jos tolimesnį vystymą. Realizavę Jūsų pageidavimą, prižiūrėsime ir toliau vystysime sukurtą interneto svetainę: diegsime atnaujinimus, naujus modulius ir kitas reikalingas funkcijas. Tai leis patenkinti Jūsų lūkesčius ir suteiks galimybę siekti geriausių rezultatų.

Skaityti daugiau

Interneto svetainės kokybės kriterijai

Kuriant interneto svetainę svarbu turėti omenyje, kas galėtų pagerinti naršymo kokybę ir pritraukti lankytojų dėmesį.
Pirmiausia, informacija tinklalapyje turi būti pateikta įdomiai, suprantamai, susistemintai.

Kad ir kokios būtų skirtingos interneto svetainės, visos jos pirmiausiai atlieka komunikacinę funkciją, todėl kuriant interneto tinklalapį, svarbu nepamiršti keleto pagrindinių dalių: prekių ir paslaugų pristatymo, papildomos informacijos pateikimo, bendrojo prisistatymo, kontaktinės informacijos ir pan.

Svarbu atsižvelgti į informacijos turinį ir struktūrą, patikimumą, techninius ir estetinius rodiklius, teisių vartotojui suteikimą, asmeninės informacijos slaptumą, saugumą ir kita. Skirtingiems interneto svetainių tipams svarbūs skirtingi kokybės rodikliai. Vienas iš būtiniausių interneto svetainės vienetų – naršymo kokybės kriterijus, kuris leidžia vartotojui interneto svetainėje jaustis patogiai. 

 • Kas svarbu naršymo kokybei?

  • Nuorodų pavadinimai turi būtų trumpi, akivaizdūs ir intuityvūs. Lankytojai turi lengvai suprasti kiekvienos nuorodos paskirtį.
  • Pradinis meniu turi būti ne didesnis negu 6–7 nuorodos. Pradiniame meniu patariama palikti tik svarbiausias nuorodas.
  • Lankytojams turi būti suteikta galimybė sužinoti, kurioje interneto svetainės vietoje jie šiuo metu yra.
  • Svarbi informacija turi būti pasiekiama greitai – ne daugiau kaip 2–3 pelės paspaudimais.

 

Reprezentacinių interneto svetainių kūrimas

 

Interneto svetainės kokybei svarbus tinklalapio dizainas (angl. Web design) ir juo sukurtas firminis stilius. Tokį stilių sudaro harmoningos, temą atitinkančios spalvos, aiški ir nuosekli tinklalapio struktūra, šriftas, jo komponavimas ir kiti elementai. Firminis stilius yra įmonės veidas, kuris efektyviai išryškina Jūsų siūlomų paslaugų paskirtį ir sukuria unikalios įmonės įspūdį. Jo buvimas leidžia išskirti vieną interneto tinklalapį iš kitų ir vizualiai sukurti įmonės specifiškumą, todėl mes siūlome kokybišką ir patrauklų firminio stiliaus sukūrimą ir jo vizualinį vientisumą, kurį sukūrus Jūs būsite ypač įsimintini ir originalūs.

Efektyvus teksto panaudojimas tinklalapyje priklauso nuo gero teksto pateikimo būdo. Raiškesniam idėjos pateikimui yra naudojamas šriftų, stilių ir raidžių suderinamumas tarpusavyje. Tekstas turi būti lengvai skaitomas ir vizualiai išbaigtas. Nors šriftas ir jo stiliai priklauso nuo interneto svetainės paskirties, tinklalapyje rekomenduojama naudoti ne daugiau kaip 2 skirtingus šriftus.

Interneto tinklalapį galima paįvairinti ir pritraukti vartotoją ne tik tekstą pateikiant skirtingais stiliais, bet ir papildant garso ar vaizdo efektais pačią interneto svetainę. Svarbu tai, kad tinklalapiams grafiniai vaizdai yra būtini, nes jie tikslingai užpildo tuščias erdves ir suteikia patrauklumo, teigiamų jausmų. Nors paveikslėliai gali būti ir primityvūs ir sudėtingi, abiem atvejais grafika yra vertingesnė už tekstinę informaciją. Viena lentelė, diagrama, grafikas arba nuotrauka gali iliustruoti tai, kas užimtų daug puslapių smulkiai prirašyto teksto. Tinklalapyje grafika naudojama paveikslėliams, fonams, mygtukams, piktogramoms (angl. Icons), navigacijos elementams, žemėlapiams, logotipams ir kitiems dalykams atvaizduoti.

Dar vienas būdas paįvairinti tinklalapį – sukurti originalių animacijų. Tinklalapiuose yra galimybė animacijomis sukurti daug įvairių ir įdomių efektų, suteikiančių malonų jausmą, aiškumą, patrauklumą, įsimenamumą. Tinklalapio animacijos įvairialypės – nuo pačių paprasčiausių, tokių kaip mirkčiojantis tekstas, besikeičianti antraštė, besisukantys logotipai, animuoti piktogramų (angl. Icons) mygtukai ar dvimatės judančios figūrėlės iki sudėtingų, profesionalių animacinių produktų.

Siekiant didesnio įspūdžio, tinklalapių kūrime yra galimybė įtraukti ir garsą. Garsas tinklalapyje yra valdomas keliais skirtingais būdais. Skaitmeninio garso failai bendriniais formatais MP3, WAV, AIF arba AU gali būti parsiunčiami į kompiuterį ir tuomet grojami. Vienu būdu jie yra grojami dar tik siunčiant patį muzikos failą – srautinis grojimas, kitu būdu garsas yra grojamas tik tuomet, kai jis visiškai parsiunčiamas – naudojant grotuvą. 

Svarbu atsižvelgti į informacijos turinį ir struktūrą, užtikrinti vartotojui naršymo kokybę ir interneto svetainės patikimumą. Tinklalapis neturėtų būti perkrautas mažai naudinga rašytine ar vaizdine informacija. Svarbiausia – kondensuota, atitinkanti interneto svetainės tikslus informacija, kuri leidžia lankytojui vykdyti jo norimus veiksmus. Įsimintinam tinklapio dizainui kurti svarbus teksto pateikimo būdas, vaizdo ir garso efektai, animacijos. Kaip paįvairinti rašytinį tekstą, priklauso nuo interneto svetainės paskirties ir pobūdžio. Maloni akiai teksto ir vaizdo sintezė ne tik patraukia vartotoją, bet ir suteikia galimybę jaustis maloniai, todėl mes sukursime originalų, kokybišką, esminę informaciją talpinantį tinklalapį, kuris sudarys profesionalios interneto svetainės įspūdį.

Sumažinti

Domina

svetainės kūrimas?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
 
 
Kaip su Jumis susisiekti?