Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.
Paveikslelis

Monika Linkytė
su grupe

Monika Linkytė su grupe

Į 2015 m. sutalpinusi kol kas didžiausias savo muzikines patirtis – dalyvavimą „Eurovizijoje", debiutinio albumo įrašus bei pristatymus, patyrusi nenusakomą singlo „Po Dangum” sėkmę, šių metų M.A.M.A. nominantė Monika Linkytė.

 

Monika, gimė 1992 metais birželio 3 dieną. Ji kilusi iš Gargždų, tačiau šiuo metu studijuoja ir gyvena Vilniuje.
Nuo pat gimimo Moniką lydėjo muzika. Budama maža ji svajojo šokti, tad nesulaukus ketverių mama mergaitę nuvedė i šokių studiją. Vis dėlto vos pradėjusi skambinti fortepijonu, Monika suprato, kad muzika jai yra svarbiau už viską. Galiausiai M. Linkytė pradėjo mokytis vokalo paslapčių – tuomet ir suprato, jog nori sieti savo gyvenimą su dainavimu.

„Esu įsitikinusi, kad didžiausias žmogaus laimėjimas yra savęs atradimas. Tą sakau iš savo patirties“, – tvirtina Monika.
Monika yra dalyvavusi ne viename muzikos konkurse, festivalyje, filmavosi įvairiuose televizijos projektuose. Didelę pagarbą M. Linkytė jaučia savo vokalo pedagogėms – Kristinai Jatautaitei ir Rositai Čivilytei.
„Rosita man daugiau negu mokytoja. Vien dėl jos gebėjimo visuomet išklausyti, patarti. Ir ne vien muzikiniais klausimais. Labai vertinu galimybę mokytis iš tokio talentingo žmogaus, kuris yra pasiryžęs visuomet padėti”, – gražių žodžių savo muzikos pedagogei negaili Monika.

2006 metai:

Tarptautinis konkursas „BUEN VIAJE“ – specialusis prizas
Tarptautinis konkursas „Dainų burė“ – diplomantas
Tarptautinis konkursas „Baby sing“ – II-oji vieta
Tarptautinis konkursas „Kalėdų karalystė“ – diplomantas

2007 metai:

LTV projektas „Mažųjų žvaigždių ringas 2“ – finalo nugalėtoja
Tarptautinis festivalis „Švarus pajūris“ – geriausia festivalio dalyvė
„Vaikų eurovizija“ – nacionalinio turo finalas, III- oji vieta

2008 metai:

Respublikinis konkursas „Pavasario fiesta“ – II-oji vieta
„Dainų dainelė“ – laureatė
Tarptautinis konkursas „Baby sing“ – Grand prix.
Tarptautinis konkursas „Berliner Perle“ – IV-oji vieta

Nuo 2008-ųjų metų Monika Linkytė pradėjo dirbti su prodiuseriu Linu Adomaičiu. Liną ir Moniką iki šiol dažnai galime išvysti scenoje kartu. 2009 metais M.Linkytė išmėgino savo jėgas nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje, atlikusi Mario Basanov ir Monikos Liu dainą „Give away“. Monika džiūgavo, jog savo užsibrėžtą tikslą pasiekė. “Per mėnesį laiko, reikėjo paruošti viską: dainą, šou, išsirinkti rūbus, todėl turėdami tiek mažai laiko, manau, pasiekėme tikrai gerų rezultatų – patekau į finalą”- sakė Monika.

Itin sėkmingi Monikai buvo 2011 ir 2012 metai. Per šį laikotarpį dainininkė daug koncertavo, paruošė specialias Katy Perry ir Alicia Keys dainų programas, įrašė daug solinių kūrinių.

2011 metais M. Linkytė sužibėjo nacionaliniame „Eurovizijos“ dainų konkurso finale, kur pelnė aukštą ketvirtą vietą.

O 2012 metais Monika pasiekė dar geresnių rezultatų. Nacionaliniame „Eurovizijos“ dainų finale ji pelnė trečią vietą ir tapo publikos numylėtine.

 

 

Monikos Linkytės su grupe pasirodymai

 

 

 

 

 

Paveikslelis
Paveikslelis 3