Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.
Paveikslelis

Grupė „Pop Ladies“

Grupė „Pop Ladies“

 

Grupės nariai
Natalija Bunkė, Katažina Nemycko, Liepa Mondeikaitė, Andžela Adamovič, Oksana Pikul-Jasaitienė, Monika Šedžiuvienė, Baiba Skurstene.

 

Pakalbėti apie naują merginų grupę „Pop Ladies“ visos susirinkome  Natalijos Bunkės namuose. Čia mus iškart apsupo jaukumu ir gera nuotaika. Naujos grupės atsovės Natalija, Liepa, Katažina ir  Oksana atrodė pasakiškai, mat po mūsų pokalbio jų dar laukė fotosesija. Prisėdome prie stalo, išgėrėme kavos ir nieko nelaukusios pradėjome pokalbį.

Pirmasis klausimas  jau turbūt jums atsibodęs, tačiau neišvengiamas... Kaip kilo idėja suburti grupę? Katažina: Šią idėją seniausiai su savimi nešiojosi Natalija. Kartą mums bebendraujant ji užsiminė apie tai ir aš tariau  „taip“. Tačiau, kaip ir visada imantis kažko naujo atsiranda abejonių ar planai tikrai išdegs ar liks tik kalbom.

Čia padėjo mūsų abiejų užsispyrimas - pradėjome judėti į priekį, mąstyti kas dar galėtų prie mūsų prisijungti, nes idėja nuo pat pradžių buvo tokia, kad tai bus  - keturių merginų grupė...

Grupė įkurta: 2012 m.  |  Žanras: Pop Music

 

Grupė „Pop Ladies“ pasirodymai

 

 

 

 

 

Paveikslelis