Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.
Paveikslelis

Grupė „Magnit“ ir „Auksinis choras“

Grupė „Magnit“ ir „Auksinis choras“

Merginų grupė "MAGNIT" (Kristina Ivanova, Emilija Katauskaitė, Laura Navikaitė) kartu su "Auksiniu" choru dovanoja Jums nuostabias savo dainas iš populiariausio TV projekto "Chorų karai", o taip pat visiems gerai žinomus hitus.

Svarbiausia – daina. Ji turi „užkabinti“, prikaustyti prie ekranų per pirmąsias tris sekundes. Taip pat svarbi idėja, įvaizdis, žiūrovų palaikymas, choro vieningumas. Jei nedirbi kaip komanda, tai iškart pasijaučia. Nepamirškime ir rėmėjų. Kuo daugiau jų turi, tuo kokybiškiau gali paruošti programą. Tad kviečiame prisijungti tuos, kurie nori padėti mums garsinti Tauragės vardą televizijoje. Nemeluosiu, nelengva, juk dirbame ne Tauragėje. Tauragiškiai mūsų nemato ir negirdi. O juk jie balsuos. Todėl ir organizuojame koncertą, aktyviai dirbame „Facebook'e“: pristatome choristus, keliame nuotraukas, vaizdo įrašus iš mūsų gyvenimo, organizuosime konkursus, – patikino Emilija.

Tauragės krašto „Auksiniam“ chorui atstovaus Vaineta Babonaitė, Lukas Dedūra, Lukas Jonušas, Saiva Straukaitė, Dominykas Žėkas, Julija Vilkaitė, Laurynas Jonušas, Regimantas Bertašius, Rafalas Narkevič, Deimantė Janulytė, Donata Ramanauskaitė, Karolina Anskinaitė, Vilma Vainauskaitė, Ramunė Šapolaitė, Vytenis Patrikas ir Andrius Sebeckis. Choro generolės – merginų grupės „Magnit“ merginos: Kristina Ivanova, Emilija Katauskaitė ir Laura Navikaitė.

Grupė įkurta: 2012 m.  |  Žanras: Pop Music / Rock / Classic / Jazz / Dance

 

Grupės „Magnit“ ir „Auksinis choras“ dainos

 

 

 

 

 

Paveikslelis