Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.
Paveikslelis

Grupė „Magnit“

Grupė „Magnit“

 

Grupės nariai
Karolina Juškaitė, Emilija Katauskaitė, Laura Navikaitė bei šou pasaulyje gerai žinomas veidas - Kristina Ivanova.

Grupė „Magnit“

„Esame keturios skirtingos asmenybės, skirtingos tiek išvaizda, tiek charakteriais, tiek plaukų spalva, - juokiasi Kristina. - Tačiau mus vienija vienas bendras dalykas – meilė muzikai.“ „Kuo mes išsiskirsime iš kitų grupių? Mūsų dainos kitokios - jose nebus įprastos gėrio ir blogio kovos, nebus ir ašaromis ar rožių spygliais persmelgtos depresijos. Esame laimingos ir šiuo jausmu užkrėsime savo klausytojus“, - entuziazmu trykšta merginos. „Savo muzika norime pasiekti visų klausytojų širdis. Norime, kad kiekvienas mūsų dainose atrastų dalelę savęs. Jaunystė, pozityvumas ir meilė muzikai - mūsų raktas į sėkmę.“

„MAGNIT“ - merginų grupė, sparčiu žingsniu žengianti į Lietuvos muzikos pasaulį, kuri savo muzika, tarytum galingas magnetas pritrauks klausytojus ir jų širdis. „MAGNIT“ repertuare - geriausi visų laikų hitai, kurie skambės gimtąja, lietuvių kalba. „Mes įrodysime, kad visų laikų geriausi hitai, atliekami balsingiausių pasaulio vyrų, puikiai skamba ir moteriškais lietuvaičių balsais”, - vieningai taria merginos. Merginos nekantrauja išeiti į sceną ir atiduoti tai, ką brandino jau nuo praėjusios vasaros. Grupės paruošiamieji darbai ir repeticijos prasidėjo iš karto po K. Ivanovos organizuotų perklausų.

Grupė įkurta: 2014 m.  |  Žanras: Pop Music / Rock / Classic / Jazz / Dance

 

Grupės „Magnit“ dainos

 

 

 

 

Paveikslelis