Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.
Paveikslelis

Grupė „4 Roses“

Grupė „4 Roses“

Grupės nariai
Eglė, Giedrė, Dileta, Akvilė.

 

LRT televizijoje toliau vyksta kova tarp Eurovizijos olimpą užkariauti siekiančių antrojo pogrupio dalyvių. Kovoje vis dar tvirtai stovi merginų grupė „4 Roses“. Lietuvių komisijos mažiau vertinamas kolektyvas lig šiol išlaikė labai aukštus balus užsienio ir žiūrovų vertinimuose.

„Vos prasidėjus atrankoms buvome patenkintos iš dainos išspaustu rezultatu, nors kartais stereotipiškai merginų grupių atžvilgiu nusiteikę žmonės ir mėgino patrumpinti mums sparnus“ – juokėsi merginos.

4 Roses kolektyvas tvirtino kad nepaisant prieštaringų nuomonių viso konkurso metu sulaukė labai daug palaikymo ir prašymų iš žmonių, kurie norėtų turėti šią dainą savo grotuvuose ar girdėti per radijo imtuvą.

Ne tik gerbėjų laiškai, bet ir pati komisija ne kartą tvirtino abejojanti dainos sėkme Eurovizijoje, bet mato ją kaip puikų radijo singlą. Būtent tai paskatino merginas galiausiai įsirašyti dainą.

„Mes puikiai suprantame, kokia nuomonė lydi merginų grupes. Ir Lietuvoje tikrai turime pavyzdžių, kai užtenka gerai atrodyti ir neturėti dviejų kairių kojų, kad tiktum scenai. Tačiau mūsų kolektyvas susibūrė dėl vienos meilės muzikai. Visos esame skirtingos, bet vienodai stiprios vokalo prasme.

Tai galbūt nėra įprasta ir nauja kai kuriems žmonėms, tačiau mes tikime, kad būtent taip turi būti. Su vėjo malūnais kovoti niekada nėra lengva, tačiau mes įsirėmusios į žemę ne ką silpniau nei jie patys“ – sakė 4 Roses merginos.

4 Roses likimą šį šeštadienį padės nuspręsti susumuoti komisijos balsai bei žiūrovų simpatijos.

Grupė įkurta: 2012 m.  |  Žanras: Pop Music / Rock

 

Grupės „4 Roses“ atliekamos dainos

 

 

 

 

 

Paveikslelis
Paveikslelis
Paveikslelis