Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.
Paveikslelis

Grupė „16 Hz“​

Grupė „16 Hz“​

Grupės nariai
Robertas Jucevičius, Petras Jucevičius, Skaidrius-Hardas Varslauskas

Oficialus grupės vardo gimimas yra 1994 metų ruduo, kada pasirodė debiutinis 16 Hz albumas “Jei pavargai…”, kurį išleido firma “Pūkas”. Po jo išleidimo grupė pakeitė leidybinę firmą, pereidama į “Pop centrą”. 1995 m. buvo išleistas antrasis albumas “Pavasarinis sniegas”, kurio titulinė daina (tuo pačiu pavadinimu) išgarsino grupę 16Hz. Iki 1997 m. Vasaros išleidžiami dar du albumai ir pirma 16Hz kompaktinė plokštelė (CD) “Iš tylos”, kurioje įrašyti geriausi kūriniai, iki tol išleisti tik audio kasetėse. Kolektyvo sudėtis keitėsi, bet branduolys liko tas pats – broliai.1997 m. pabaigoje 16Hz išsiskiria su leidybine firma „Pop centras” ir tuo pat metu grupę papildo dar vienas narys – Skaidrius (Hardas) Varslauskas.

Grupė nuo pirmojo albumo išleidimo niekada nebuvo nutraukusi aktyvios koncertinės ir kūrybinės veiklos. Išleidžiami dar trys nauji albumai ir dvi rinktinės programos.

Kvietimų gausa į įvairius renginius, šventes, uždarus vakarus, televizijos laidas ir t.t. tik įrodo, jog „16 Hz” atliekama muzika yra universali ir priimtina tiek jaunimo tarpe tiek vyresniąjai kartai.

Robertas Jucevičius (gim. 1970.07.02)- pagrindinis vokalas, elektrinė. gitara, muzikos kūrimas.

Petras Jucevičius (gim. 1974.06.19) – vokalas, akustinė gitara, muzikos ir tekstų kūrimas, prodiusavimas.

Skaidrius-Hardas Varslauskas (gim. 1974.03.28)- vokalas, muzikos ir tekstų kūrimas, prodiusavimas.

Žanras: Pop

Grupės „16 Hz“​ atliekamos dainos

 

 

 

 

 

 

Paveikslelis