Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.
Paveikslelis

Ansamblis
„Jonis“

Ansamblis „Jonis“

Grupės nariai
Pranciškus Trijonis, Romaldas Trijonis, Edmundas Grubliauskis, Arvydas Žiauberis, Aivaras Mundinas

 

Keturi kaimo muzikanto sūnūs broliai Trijoniai 1984 metais atvažiuoja gyventi į Šiaulius ir dar su keliais bendraminčiais pradeda groti pačių sugalvotą lietuvišką kantri muziką. Po trijų metų išleidžiamas pirmasis albumas ir jonių dainos greitai išpopuliarėja. Grupė pradeda daug koncertuoti, ir dabar tikriausiai nėra Lietuvoje miestelio ar kaimo, kurio jie nebūtų aplankę. Per tuos metus išleista 21 audio ir 3 video albumai, dalyvauta įvairiuose folk ir kantri muzikos festivaliuose užsienyje ir Lietuvoje, pabuvota su soliniais koncertais JAV, Vokietijoje, Suomijoje, Airijoje ir kitose šalyse. 1994 metų rudenį grupės muzikantai įkuria muzikinį klubą - smuklę  „Juonė pastuogė“, kur savaitgaliais skamba gyva muzika.

Šiuo metu grupėje groja 5 muzikantai. Jų repertuare pačių sukurtos dainos ir instrumentiniai kūriniai, lietuvių liaudies aranžuotos dainos ir užsienio autorių kūriniai, atliekami bluegrass stiliumi su tik šiam ansambliui būdingu skambesiu. Muzikantai groja tik gyvai, todėl dažnai kviečiami į įvairiausius renginius, kuriuose jie gali parodyti nuotaikingą solinį koncertą, groti įvairiausiuose vakarėliuose, klubuose ir privačiuose vakarėliuose. 2014-ieji metai ansambliui "Jonis" ypatingi - 30 metų kūrybinės veiklos metai. Ta proga ansamblis paruošė projektą (11 dainų) su Šiaulių miesto pučiamųjų orkestru, kurį parodė festivalyje "Ant rubežiaus 2014" ir pakartos koncertą savo bei muzikinio klubo "Juonė pastuogė" Jubiliejiniame gimtadienio koncerte "Jonis ir draugai" Šiaulių Pėsčiųjų bulvare rugpjūčio 29 d. Rudenį ir žiemą planuojamas "Jonio" jubiliejinių koncertų turas. taip pat ruošiamas išleisti ansamblio visų laikų populiariausių dainų CD "Mano kaime lyja lietūs"

Pranciškus Trijonis (ansamblio vadovas) - akustinė gitara, lūpinė armonikėlė, kazu, vokalas;

Romaldas Trijonis - still gitara, mandolina, vokalas

Edmundas Grubliauskis - armonika, akordeonas, lūpinė armonikėlė, vokalas;

Arvydas Žiauberis - kontrabosas, vokalas;

Aivaras Mundinas - mušamieji, perkusija;

 

Ansamblis„Jonis“

 

 

 

 

 

 

Paveikslelis