Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.
 • 10

  SEO paslaugos

  SEO (angl. Search Engine Optimization) – tai optimizacija paieškos sistemoms, kuri leidžia Jūsų tinklalapiui būti lengvai surastam. Išanalizuojame veiksmingiausius raktinius žodžius, parengiame turinį ir padedame paieškoje įtvirtinti aukštas pozicijas.

 • 11

  AdWords, remarketingo paslaugos

  „Google AdWords“ – tai internetinės rinkodaros produktas, didinantis galimybes būti matomiems „Google“ paieškoje. Vykdome „AdWords“ reklamos kampanijas padedame reklamuotis kompiuteriuose, telefonuose ir kituose išmaniuosiuose įrenginiuose. „AdWords“ teikiama remarketingo galimybe paskatinsime sugrįžti svetainėje jau buvusius lankytojus. 

 • 12

  Tekstų kūrimo paslaugos

  Kuriame informacinius, reklaminius, SEO ir kitus tekstus interneto svetainėms. Rengiame tekstus socialiniams tinklams, naujienlaiškiams, spaudai ir kt. Atsižveldami į įmonės specifiką, sukursime prasmingą, gramatiškai ir stilistiškai taisyklingą turinį.

 • 13

  Tekstų vertimo paslaugos

  Verčiame techninius, finansinius, interneto svetainėms skirtus ir kitokio pobūdžio tekstus į (iš) daugiau kaip 60 kalbų. Tekstai gali būti išversti ne tik iš populiariausių, bet ir iš retų kalbų, pvz., indų, igbų, persų, graikų, azerbaidžaniečių ir kt.

 • 14

  Reklaminių klipų ir garso takelių kūrimas

  Garsas ir vaizdas – vieni paveikiausių būdų perduodi informaciją ir paveikti masinę auditoriją. Kuriame įsimintinus vaizdo klipus ir garso takelius, pritaikome juos konkrečiai viešinimo priemonei. Teikiame įgarsinimo paslaugas, pageidaujant įgarsiname keliomis kalbomis.

 • 15

  Kompiuterinės grafikos kūrimas

  Skaitmeninė grafika – tai informacijos perdavimas vaizdiniu būdu pasitelkiant kompiuterines programas. Kuriame skaitmeninę grafiką, 3D objektus, 3D animacijas, 3D vizualizacijas. Atsižvelgę į Jūsų poreikį, dvimatėje ir trimatėje erdvėje atvaizduosime objektus, vaizdus, piešinius, personažus.

 • 16

  Renginių organizavimo ir techninio aptarnavimo paslaugos

  Organizuojame verslo, viešuosius masinius renginius ir asmenines šventes. Teikiame renginių techninį aptarnavimą: nuomojame garso, šviesos, vaizdo įrangą, scenas, pakylas ir kitą įrangą, reikalingą sklandžiam renginio įgyvendinimui.
  www.koncertuorganizavimas.lt

 • 17

  Reklaminių kostiumų gamyba

  Reklaminis kostiumas – racionalus būdas reprezentuoti savo kompaniją ir patraukti klientų dėmesį. Kuriame individualius reklaminius kostiumus, reklaminius minkštus žaislus ir padedame reklamuotis prezentacijose, parodose, šventėse ir kitose vietose.
  www.reklaminiaikostiumai.lt

 • 18

  Reklamos plotų nuoma

  Vaizdinė reklama – vienas iš paveikiausių būdų perduoti informaciją masinei auditorijai. Teikiame reklamos stendų, ACM ekranų ir kitų reklamos plotų nuomą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei kituose Lietuvos miestuose, pagrindiniuose keliuose.
  www.reklamosplotai.lt

 • 19

  Interjero dizainas

  Projektuojame visuomeninį ir privatų interjerą, teikiame konsultacijas interjero klausimais. Kuriame interjerą restoranams, bankams, kirpykloms, individualiems namams, butams ir kt. Išanalizavę užsakovo poreikius, suprojektuosime, pagaminsime ar pasiūlysime baldus, prekybos įrangą.

 • 20

  Reklamos gamyba

  Teikiame reklamos gamybos, projektavimo paslaugas. Gaminame reklamines iškabas, skydus, tūrinę vidaus ir lauko reklamą, šviesdėžes, reklaminius tentus bei kitą reklamai skirtą produkciją.

 • 21

  Spaudos darbai

  Spausdiname bukletus, vizitines korteles, katalogus, plakatus ir kitą produkciją. Teikiame įvairių technologijų spausdinimo paslaugas (skaitmeninės, plačiaformatės spaudos, ofseto, šilkografijos ir pan.), atliekame pospaudiminius darbus (pjovimą, lankstymą, laminavimą, įrišimą ir pan.).

 • 22

  Verslo dovanos, suvenyrai

  Gaminame verslo dovanas ir suvenyrus nuo rašymo priemonių, lipdukų, maišelių iki sportinių prizų, kalendorių, reklaminių drabužių ir kt. Galimas graviravimas lazeriu, siuvinėjimas, sublimacija, šilkografija ir kiti aplikavimo būdai.