Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Fotografavimas bei filmavimas

Fotografuojame ir filmuojame didelius, vidutinius, mažus renginius nuo žemės ir iš paukščio skrydžio. Teikiame renginių filmavimo 2D, 3D, Full HD, 4K formatu ir renginių fotografavimo 2D, 3D formatu paslaugas. Esant poreikiui, po renginio pasirūpiname nuotraukų retušavimu, filmuotos medžiagos redagavimu ir montavimu.

Pakuočių fotografavimo paslaugos

Filmavimas ir fotografavimas iš oro

Filmavimas, fotografavimas drono pagalba

Filmavimas, fotografavimas iš oro – nestandartinis sprendimas, norintiems perteikti atmosferą iš skirtingų rakursų. Filmuojame ir fotografuojame iš paukščio skrydžio 2D, 3D, Full HD, 4K formatu.

Dronas – tai nuotoliniu būdu valdomas prietaisas, kurio viena iš pagrindinių funkcijų yra filmavimas iš oro. Filmavimui skirti skraidantys dronai turi įmontuotas didelės rezoliucijos vaizdo kameras, kurios gali užfiksuoti vaizdą 15–200 m ir didesniu atstumu.

 

Filmavimas ir fotografavimas iš oro dronu

Domina fotografavimo ar filmavimo paslaugos?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?