Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Vestfold Renhold gruppen

Svetainės sukūrimas, 3D personažų sukūrimas, animacijos realizavimas

Atliktas svetainės kūrimas su panaudota 3D grafika
3D personažo sukūrimas

„Vestfold renhold“ gruppen

Norvegijos kompanijai „Vestfold renhold“ gruppen sukurta pristatomoji interneto svetainė. Įmonė teikia patalpų valymo paslaugas. Šioms paslaugoms atskleisti sukurti 3D grafikos personažai, animacija ir garso takelis. Žalieji personažai, vadinami troliais, asocijuojasi su Skandinavų mitologijoje minimomis mitinėmis būtybėmis. Šios mitinės būtybės šaltiniuose apibūdinamos kaip bjaurios išvaizdos uolų ir kitų vietų gyventojai, kurie kartais gali būti priešiški žmonėms. Interneto svetainėje vaizduojami personažai vizualiai perteikia nešvarą ir netvarką.

Žalieji žmogeliukai žaismingai parodo, kad aplinką šiukšlina ne patys žmonės, o blogieji troliai. 3D grafikos personažai pasirodo kiekviename svetainės puslapyje, o tai vis primena apie jų pomėgį šiukšlinti. Animacijos pabaigoje pasirodantis mėlynasis gyventojas – tai „Vestfoldrenhold“ kompanijos siūlomų paslaugų atspindys ir sprendimas, padedantis apsisaugoti nuo blogųjų trolių.

www.vestfoldrenhold.no

3D animacija