Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Palapinių, paviljonų, pakylų šventėms nuoma

Įvairaus dydžio palapinės, paviljonai, pakylos

Nuomojame įvairaus dydžio palapines, paviljonus ir pakylas renginiams. Visas palapines ir paviljonus sumontuojame ir išmontuojame, o esant poreikiui, pasirūpiname grindų įrengimu, elektros generatoriais, garso ir apšvietimo įranga, baldais, dekoracijomis ir kt.

Palapinių nuoma, paviljonų nuoma, paviljonai renginiams

Palapinių nuoma

Nuomojame įvairaus dydžio palapines renginiams.
Šie statiniai ypač tinka šventėms lauke: vestuvėms, sukaktuvėms, gimtadieniams, festivaliams, miesto šventėms, parodų eskspozicijoms ir kt.

Vienas didžiausių palapinės privalumų – atsparumas oro sąlygoms. Palapinės yra gaminamos iš neperšlampamos medžiagos, todėl jos apsaugo nuo lietaus, sniego, taip pat nuo saulės spindulių, vėjo ir kt.

Galimi palapinės matmenys:
  • 3 x 6 m
  • 3.6 x 3.6 m
  • 3.6 x 7.5 m
  • 3,6 x 11 m ir kt.

Paviljonų nuoma

Nuomojame įvairaus dydžio paviljonus viešosioms ir asmeninėms šventėms. Paviljonai yra gaminami iš tvirtos, vandeniui nepralaidžios PVC (tentinės) medžiagos, todėl ji apsaugo nuo saulės spindulių, vėjo, lietaus, šalčio ir kt. Tentinė medžiaga taip pat sulaiko temperatūrą, todėl paviljono viduje žiemą nešalta, o vasarą – nekaršta. Paviljonus galima komplektuoti su skaidriais langais, suveriamomis durimis, montuojamomis grindimis ar kilimine danga. Vienos paviljono sekcijos dydis yra 12 x 5 m. Jungiant sekcijas galima sumontuoti įvairių dydžių paviljonus.

Galimi paviljono matmenys:
  • 12 x 5 m.
  • 12 x 10 m.
  • 12 x 15 m.
  • 12 x 20 m ir kt.

Pakylų scenoms nuoma

Pakylos renginiams

Nuomojame įvairaus dydžio ir aukščio pakylas, kurios yra montuojamos iš atskirų 2 x 1 m dydžio dalių. Kadangi šios dalys tarpusavyje yra greitai ir lengvai sutvirtinamos, iš jų galima sumontuoti norimo dydžio, aukščio ir formos pakylą.

Pakylos naudojamos organizuojant renginius lauke arba didelėse vidaus erdvėse. Jos dažniausiai reikalingos įvairiems pramoginiams, kultūriniams ir akademiniams renginiams: koncertams, pristatymams, apdovanojimams, sporto ir miesto šventėms, konferencijoms ir kt.

Pakylų scenoms nuoma, pakylos renginiams

Domina

palapinių, paviljonų, pakylų šventėms nuoma?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime pasirinktu būdu.

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?