Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Kas svarbu kuriant skaitmeninį vaizdą?

Skaitmeniniams vaizdams svarbus kuriamas įspūdis ir vaizdo kokybė. Grafiniai vaizdai turėtų būti paprasti, greitai įsimenami ir originalūs, todėl sukurti emocinį ryšį su auditorija – nėra paprasta.

Rekomenduojama vadovautis pateiktais bruožais

 

 • Paprastumas

  Toks bruožas grafinėje komunikacijoje – labai svarbus. Komplikuotos formos, sudėtingi efektai apsunkina suvokimą ir vargina stebėtoją.

 • Sudominimas

  Tai viena iš pagrindinių funkcijų: idėja turėtų būti pateikta su „paslėpta prasme“, o vartotojui palikta galimybė pačiam suprasti informacijos reikšmę.

 • Pakartojimas

  Lengvai įsimenamas grafinis vaizdas padeda įsidėmėti teikiamą informaciją ir jos kontekstą.

 • Įsiminimas

  Jis svarbus informacijoje, kuri vėliau pakartojama objekto elementuose. Tinkamai sukurtas grafinis darbas savo forma, spalvomis ir idėja nesunkiai atgamina vartotojo atmintyje esančią informaciją apie siūlomą paslaugą ar produktą.

 • Pakartojimas

  Jis svarbus spalvų, formų ir idėjos pagalba pateikiamoje informacijoje, kuri vėliau pakartojama visuose komunikavimo objekto elementuose. Tinkamai sukurtas grafinis darbas savo forma, spalvomis ir idėja nesunkiai atgamina vartotojo atmintyje esančią informaciją apie siūlomą paslaugą ar produktą.

 

Išvardyti bruožai pateikia gaires, kurios padės su auditorija sukurti emocinį ryšį. Tik sudominus adresatą vizualiuoju produktu, atsiranda reali nauda, kuri adresatui suteikia akstino atlikti tam tikrus veiksmus.

Sumažinti

Klauskite

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?